Пазарът на недвижими имоти във Варна - какво се случва реално? - 3

  • 50 722
  • 767
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 577
Не мога да помогна за стойноста на данъка, за съжаление. Под наем съм, и не съм ги питала.

# 256
  • Мнения: X
Разпределенията са  се получили добре.

"Приехме предизвикателството да проектираме сграда в сложен триъгълен имот, което предпостави формата й в план и характерната обемно-пространствена структура. Белотата и хоризонталното членене са типични за сградите в квартала и напълно съвпадат със стилистиката, в която работим. Създадохме елегантна и запомняща се сграда, наподобяваща разперено крило на птица", казват от STARH."




http://www.citybuild.bg/news/sgrada-razpereno-krilo-ptitza/39024

# 257
  • Варна
  • Мнения: 995
И тук ще има голямо дране на кожи. Wink

Клиент: „РИД“ ООД
Функционален тип: Многофункционална
Местоположение: ж.к.Чайка, Варна
Разгъната застроена площ: 6 170 кв.м
Година на проектиране: 2019

Последна редакция: пн, 11 мар 2019, 14:58 от MapTo_D

# 258
  • Мнения: 712
Цитат
входното фоайе и автомобилният асансьор за двата подземни етажа,
Поредното строително безумие във Варна . Изсрано на неподходящо място , само и само да няма никаква зеленина в тоя град . Представям си сутрин как се излиза от подземен паркинг за 70-80 автомобила само с два асансьора . Пък не ми се мисли ако се счупи недай си боже тоя асансьор , как всички ще си паркират колите по тревните площи наоколо .

# 259
  • Мнения: 25 675
Триъгълна...защото парцелчето не позволява нормална сграда. Ама друго си е да оакаме целия център, защо да разширяваме града, като може да лапаме сега евра...Левски го съсипаха, сега е ред на Чайка.

# 260
  • Варна
  • Мнения: 995
Като се има предвид, че STARH не са много по бюджетните проекти и, като имаме предвид и местоположението, аз казвам 1350 - 2000евро на зелено! Grinning

П.П. Някой писа, че в сграда Младост няма паркоместа - погледнах на бързо, има 4 броя свободни. Верно са с цена 9000-13000 евро, но пък са двойни. Wink

П.П.2. За всички тия сгради, които се строяв в Чайка е имало протестни подписки, още при приемането на ПУП-овете, но са отхвърлили всички до една. Пе*@ли!

# 261
  • In transit
  • Мнения: 11 703
Като се има предвид, че STARH не са много по бюджетните проекти и, като имаме предвид и местоположението, аз казвам 1350 - 2000евро на зелено! Grinning

https://pchelinahomes.bg/ Тази сграда също е проектирана от STARH, а си е ..или поне беше доста бюджетна, предвид и района.

# 262
  • Варна
  • Мнения: 995
Така е, имат и други. Не съм казал, че проектират само луксозни имоти, но те са преобладаващи. Wink

# 263
  • Варна
  • Мнения: 59
Разпределенията са  се получили добре.

"Приехме предизвикателството да проектираме сграда в сложен триъгълен имот, което предпостави формата й в план и характерната обемно-пространствена структура. Белотата и хоризонталното членене са типични за сградите в квартала и напълно съвпадат със стилистиката, в която работим. Създадохме елегантна и запомняща се сграда, наподобяваща разперено крило на птица", казват от STARH."

http://www.citybuild.bg/news/sgrada-razpereno-krilo-ptitza/39024

Интересно какво ще се случи с морската панорама от всяка стая, като изтупат една 10 етажна сграда на парцела отпред. Единствената радост за новите собственици ще остане автомобилния асансьор (възрастните не, но малките деца го обожават!).

Иначе съм умерен фен на работата на STARH.

Последна редакция: вт, 12 мар 2019, 12:29 от damdat

# 264
  • Мнения: 66
http://www.complexfamilia.com/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1% … D0%B8_p52_l4.html

Дайте мнение за квартала, комплекса, строителя? Simple Smile

# 265
  • Мнения: X
Квартала на мен лично не ми харесва,много ми е промишлено.Качеството на комплекса до колкото знам е средно към добро.

# 266
  • Мнения: 25 675
Нали избрахте ателие от Иванови?
Фамилиите са на специфично място, само с гледане става, за който не е от Варна.

# 267
  • Мнения: 712
Ако местоположението на комплекс фамилия ви устройва , погледнете и комплекс лабиринт , един до друг са .

# 268
  • Варна
  • Мнения: 995
За тия фамилии, вчера слушах реклама по радиото, 9% отстъпка до края...не помня на кой месец, март или април.

# 269
  • Мнения: 25 675
За тия фамилии, вчера слушах реклама по радиото, 9% отстъпка до края...не помня на кой месец, март или април.
Те и с отстъпката пак идват скъпи.  Grinning
Ако ще е в това гето, бих избрала Лабиринт.

Общи условия

Активация на акаунт