Пазарът на недвижими имоти във Варна - какво се случва реално? - 3

  • 51 214
  • 767
  •   1
Отговори
# 120
# 121
  • Мнения: 25 736
Да, бели якички като онези дето обикалят с библии.

Добра работа стаматко. Hug

# 122
# 123
  • Мнения: 25 736
Разгледах сграда галерия в трошево. Дневни по 16-18м2, спални по 9. За това цените са символични.

# 124
  • Мнения: 855
Мисля, че би било по-добра идея да се направи една таблица в Google Docs, модератор да я сложи на първа страница и вече там да се добавят сградите. Поне на мен ми изглежда по-удобен вариант.

При нас ситуацията е малко на гол тумбак чифте пищови, чудим се дали да вземем съседния едностаен и да ги обединим апартаментите след време.

# 125
  • Мнения: 271
благодаря на стаматко и светла

# 126
  • Варна
  • Мнения: 995
Разгледах сграда галерия в трошево. Дневни по 16-18м2, спални по 9. За това цените са символични.

Символични? 57-60к евро. Тъй като пишете и имам чувството, че съм най-големия скъсаняк.

# 127
  • In transit
  • Мнения: 11 790
Марто, айде сега...ти цял блок купи. JoyJoy

# 128
  • Варна
  • Мнения: 995
Хахаха, да. Блокът на Марто. 😂🤭

П.П. В него, някой е купил двустаен и тристаен и ги е обединил и се е получило нещо доста добро. Та lion_queen__, ако имате финанси - направете го...

# 129
  • Мнения: 25 736
Разгледах сграда галерия в трошево. Дневни по 16-18м2, спални по 9. За това цените са символични.

Символични? 57-60к евро. Тъй като пишете и имам чувството, че съм най-големия скъсаняк.
32 000 има двустайни
Такива цени няма.

# 130
  • Мнения: 829
Има ли го някъде тука линка или е друг. Търсих в Гугъл ама някакви други ми излизат.

# 131
  • Мнения: 25 736
Има ли го някъде тука линка или е друг. Търсих в Гугъл ама някакви други ми излизат.
Има го линка, от теб е. Не е много подробен.
Изпратих запитване и ми върнаха ценова листа.



Заповядайте:
https://www.stonehard.bg/show-price-list/846-price-list-1-emeekyyq

# 132
  • Варна
  • Мнения: 995
На предната страница, Киса пусна мнение за сградата, има и страница в нета, там ги има и разпределенията и цените...

Някой движи ли се към Младост, Възраждане, Кайсиева, Вл-вово? Трафика кошмарен ли е?

# 133
  • Мнения: 829
Благодарим. Линковете които съм дал са до 30 стр на предишната тема. Като миостане време ще събера и от останалите 30 стр.
Наистина са доста бюджетни цените на сграда Галерия. То и квадратурите им са доста минималистични.
Колко мислите, че ще може да му се вземе наем на това? Хич не ми е в интресните райони, ама пък цената е добра.
Марто в тая тема няма кой да те помисли за скъсаняк. Виж в общонационалната тема софиянците са друга работа.
https://metalexbuild.com/prodajbi-sgrada-metalex-garden#apartment-a37
Сериозно тука да не са объркали една нула?

Последна редакция: вт, 12 фев 2019, 18:58 от Stamatko

# 134
  • Мнения: X
Знам, че не е по темата. (ако преценят, то да изтрият поста ми)

Виртуално ви черпя за Рождения ден на синът ми,
на който му е най-нужно към момента здраве, понеже е в болница.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт