Препоръчайте ми филм

  • 3 218
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Gegen die Wand- Германия, Турция. Дълго време след като го гледах, всички други филми ги спирах в зародиш, невероятен, повярвай ми! Ако искаш линк да ти дам?

Много ще съм ти благодарна, но разбирам само англ.

Трябва да се регистрираш обаче, бързо е. ето линка: http://free.linkos.bg/details.php?id=25394

ето резюмето: Джахит е турски емигрант в Германия. След смъртта на жената която обича, той губи желанието си за живот. Алкохолът, наркотиците и секса не са достатъчни да задоволят желанието му за саморазрушение. След като прави опит да се самоубие, попада в клиника за психиатрична помощ, където среща Сибил - също турска емигрантка в Германия, също направила опит да се самоубие. Тя се опитва отчаяно да се освободи от клопката на прекалено консервативното си семейство. Затова уговаря Джахит, да сключат фиктивен брак, за да може с цялата си страст да се отдаде на живота който желае. Двамата заживяват като съквартиранти но...тяхната любов не може да бъде лесна.

Тъжна и жестока история за любовта, за яростта и саморазрушението.

Субтитрите са на български и с в папката на торента (филма, като го изтеглиш)

Ето ти линк и към друг тракер, лично аз от тук го свалих за норматив: http://movies.find-bg.com/index.php?page=1001&start=0&na … quick_search=name

# 16
  • Мнения: 920
Благодаря ти, Ерика. Аз съм малко торент-маниачка Embarassedи съм регистирана почти навсякъде. А щом има и суб Hug

# 17
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Благодаря ти, Ерика. Аз съм малко торент-маниачка Embarassedи съм регистирана почти навсякъде. А щом има и суб Hug

Приятно гледане, дано ти хареса!   bouquet

# 18
  • Мнения: 820
Ако не си гледала "Мемоарите на една геиша", мисля че ще ти хареса. Има си всичко - екзотика, драма и романс..

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ако не си гледала "Мемоарите на една геиша", мисля че ще ти хареса. Има си всичко - екзотика, драма и романс..

Оллеее...това със зор го изгледах до края...обаче наистина не съм чула някой да не е впечатлен от филма (освен аз, разбира се)

# 20
  • Мнения: 920
Ако не си гледала "Мемоарите на една геиша", мисля че ще ти хареса. Има си всичко - екзотика, драма и романс..

Оллеее...това със зор го изгледах до края...обаче наистина не съм чула някой да не е впечатлен от филма (освен аз, разбира се)

Бях чела книгата доста по-рано. Сигурно затова филмът не ме впечатли.

# 21
  • Мнения: 1 881


Изневяра
Unfaithful

Мдаааа, много готин филм, с удоволствие още веднъж бих го изгледала.

# 22
  • Мнения: 1 937
"Животът ми без мен" на Алмодовар, "Не мърдай" на Кастелито, "Водно Конче" с Кевин Костнър!

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493


    'Жена на честта' -  точно сълзлива драма

Общи условия

Активация на акаунт