Страхувате ли се от самотата?

  • 2 429
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 733
Хехех Касиди...какво ти става?

В петък секс теми, в неделя преди гадният понеделник скапваш хората с гадни мисли Cry
А сега няма да ти отговоря, защото ще ми се скапе настроението...някой друг ден Wink
Никой не скапвам...Момичета, sorry ако съм натъжила някоя от Вас

# 16
  • Мнения: 2 407
Гледам да не мисля за тъжни неща, надявам се да не остана сама!

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Малко.
И баба ми е сама и при това наскоро загуби едното си дете и все пак намира сили, да оцелява...понякога се поддава на мъката и си реве..., но то няма и как да е инак.
Та щом тя може да живее така (вече към 19г. е сама), значи и аз ще мога, ако един ден, не дай си Бог  Praynig ми се наложи... Confused

# 18
  • Мнения: 1 052
Не ме е страх да съм сама, страх ме е да съм самотна. Второто можеш да бъдеш и в пълна с хора стая .

# 19
  • Мнения: 431
То ако се случи, няма да ме пита искам ли или не - затова не се тревожа.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 105
Страх ме е, да Sad, много при това.

# 21
  • Мнения: 2 556
Ами... аз съм забравила какво е самотата в интерес на истината. Прекалено отдавна не съм се чувствала сама и не се сещам за това състояние често. Не, не ме е страх от самотата в момента, надявам се и в бъдеще да е така.

# 22
  • Мнения: 4 473
Не ме е страх да съм сама, страх ме е да съм самотна. Второто можеш да бъдеш и в пълна с хора стая .

Това е и моят отговор!

# 23
  • Мнения: 1 761
Не ме е страх от това да съм сама.По-се страхувам да  съм в нечия компания,а да се чувствам сама.

Доста съм разочарована от роднини и близки и когато спрях контактите " по задължение" много ми олекна и се чувствам прекрасно сама със себе си ( поне за момента).Когато хората около теб са твърде различни,с различни интереси и навици, няма как да не си самотен.Но това май е подобрия вариянт, отколкото да се насилваш да вървиш срещу себе си.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Когато човек поради една или друга причина е самотен, той трябва да впрегне всичките си сили, насочени към обществото, така че да се заобиколи от хора, на които може да разчита и да не се чувства толкова самотен. Защото самотата е гадно нещо, но зависи не само от обективни причини (загуба на близки и т.н.), ами и донякъде показва отношението на човека към хората, как общува с тях,доколко се раздава, какво прави, за да противостои на самотата.

# 25
  • Мнения: 4 621
Страх ме е от самотата и от старостта... Cry

# 26
  • Мнения: 1 413
Страхувам се много от самотата, и то най-вече от усещането, че не съм нужна никому. Често си мисля, че човек си отива напълно сам от този свят и се старая да стана по-добър и раздаващ се човек с надеждата да не бъда сама в края на живота си, както виждам че са мои близки хора Sad
Много ми е важно да съм полезна, обичам това усещане и затова обичам да преподавам и да работя с хора.
Стрелче, затова съм ти признателна - ти ме измъкна от тези ми размисли онзи ден. Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 4 473

Стрелче, затова съм ти признателна - ти ме измъкна от тези ми размисли онзи ден. Heart Eyes

 Hug Hug Hug Много се радвам Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 421
Не,.......... и никога не ме е било страх от самотата.......... Hug

А от старостта-мъничко Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 193
 Аз също се страхувам от самотата. Често ме спохожда онова чувство на самотност и несподеленост. Когато хората около теб не искат да те разбират, е трудно. Случва ми се да не мога да се разбера, дори с най-близките си!Сякаш говорим на различни езици! Тогава наистина се чувствам истински самотна! Cry

Общи условия

Активация на акаунт