UB Jeans.....?

  • 2 261
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
На въпроса за акчеството, аз имам няколко чифта и едно сако. Много са хубави, аз имам дънки от старите модели, новата колекция , в която има модели на Елена не съм ги видяла още, нищо не мога да кажа, но не се съмнявам, че са страхотни като модели.  Peace
Иначе много хора са им рекламни лица, Миро и Елена също, Елена работи и като дизайнер за тях.

Klemy,в нашия търг.център "Илинден" продават тази марка,но не бях обръщала внимание.Сега се сещам,че го има Миро на плакат изтипосан в цял ръст.Ще намина да ги проверя тез дънки Grinning

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
нямам нищо на ЮБ, но съм им разглеждала каталога и рекламни лица са Елена, Миро, Азис и Иво от Стар Академи. Дрехите на живо също са доста прилични и актуални. В рекламата на Златно чудо Азис е с рекламна тениска  Wink - скита реклама, а?

# 17
  • София
  • Мнения: 6 798
На въпроса за акчеството, аз имам няколко чифта и едно сако. Много са хубави, аз имам дънки от старите модели, новата колекция , в която има модели на Елена не съм ги видяла още, нищо не мога да кажа, но не се съмнявам, че са страхотни като модели.  Peace
Иначе много хора са им рекламни лица, Миро и Елена също, Елена работи и като дизайнер за тях.

Klemy,в нашия търг.център "Илинден" продават тази марка,но не бях обръщала внимание.Сега се сещам,че го има Миро на плакат изтипосан в цял ръст.Ще намина да ги проверя тез дънки Grinning
Мда, точно от там си взех сакото. Peace

# 18
  • Мнения: 11 004
А цените как са? newsm78

# 19
  • Мнения: 4 371
Аз имам една памучна блуза от тази фирма....много си я харесвам.
Купувала съм си я от Илиенци. Дънки не знам дали има техни, иначе от същия щанд съм си взимала и дънки, но Монтана джийнс бяха или нещо такова.

# 20
  • Мнения: 5 140
Понеже като минавам на Бъкстон и все е затворено, като ходя до Илиенци ще ги преслушам.
На мен много ми харесват, така че смятам следващият чифт, който си купя да е от тях.
Виждат ми се на прилична цена ако наистина е 35 лв.

Като ги видя на Илиенци ще докладваммм.  bouquet

# 21
  • Мнения: 4 371
Синеочке, магзина е в мол-а на Илиенци. Аз даже бях питала кой номер е въпросния магазин, мисля, че 117. В темата с придобивките съм писала за него.

# 22
# 23
  • Мнения: 332
Магазинът се намира на Шипка до Нот Spot.Дика.Между тях и дюнерите.Не можеш да го пропуснеш от вън е със страхотен плакат на Елена.

# 24
  • Мнения: 160
  А в Бургас някъде дали продават UB Jeans? Любимият скоро е рожденник и си мисля, че това е готин подарък.

# 25
  • София
  • Мнения: 6 798
Аз имам една памучна блуза от тази фирма....много си я харесвам.
Купувала съм си я от Илиенци. Дънки не знам дали има техни, иначе от същия щанд съм си взимала и дънки, но Монтана джийнс бяха или нещо такова.
Монтана джинс им е старото име, смениха го.

Общи условия

Активация на акаунт