Звездни компромати- 397

  • 73 795
  • 724
  •   1
Отговори
# 645
# 646
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Абе вместо да дарява , като всички в Африка..
Да дойде да дари в собствената си страна ...колко много протестираха майките с децата...
Ама не той дарява там/сумата не е от значение/ ПИ АР а е важен затова там ..щот в тази дупка БГ ..как ли пък не ще го отразят световните медии...значи нищо не е от сърце ...налиии?!!!


Никога не бих дарила в България, защото зная, че парите ще бъдат прилапани и няма да отидат по предназначение.

# 647
  • Мнения: 2 199
И аз не бих дарила в България, бих помогнала на конкретен човек или животно да осиновя, но на организация не, още по-малко държавна такава.
И една Венета Харизанова. Не прилича на себе си вече, но за моя вкус има страхотно тяло.
https://www.instagram.com/p/BttKfw7h2bX/?utm_source=ig_share_she … hid=1sjfceug237y0

# 648
  • Мнения: 5 903
Ева Лонгория е навсякъде с детето си, което е много хубаво! Ако я видят в темата за блогърите тежко и горко!

https://www.instagram.com/p/Btyx0ixBmQM/?utm_source=ig_share_she … shid=qvplwwycywql

# 649
  • Мнения: 9 484
Дарението е въпрос на личен избор и усещане.
Няма как да знаем на 100% кой къде, колко и за какво дарява, така че такива грозни коментари са излишни.
Нека всеки си гледа в неговата чинийка.

# 650
  • София
  • Мнения: 12 401
Мегън М.
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 651
  • Мнения: 18 442
Освен че не е редно да се прави сметка на чужди пари, Григор е дарявал в България. Ама сега всички реват за петте хилки, които ще заминат за Африка, все едно в джоба са им бръкнали.

# 652
  • София
  • Мнения: 8 932
Не знам, но ако са верни слуховете за сумите, които вземат, за да рекламират нещо в Инстаграм, то друга работа изобщо не ѝ трябва.
Не знам има ли наивници, които вярват, че Николета се пръска с Рефан или че Златка ползва корейска козметика, примерно.
О, има корейска козметика, която е в пъти по-добра от доста прехвалени световни марки. Но иначе едва ли някой вярва на тези реклами. И сега ми излиза във ФБ някаква златна маска, която уж Николета и други "известни" ползват. Ама снимката е много смешна - тя с грим и нацупила устнички.

# 653
  • Мнения: 35 110
Ева Лонгория е навсякъде с детето си, което е много хубаво! Ако я видят в темата за блогърите тежко и горко!

https://www.instagram.com/p/Btyx0ixBmQM/?utm_source=ig_share_she … shid=qvplwwycywql

Различно е.. Дамата, която се обсъжда в темата ако е на мястото на Ева ще кърми на червения килим..

# 654
  • Мнения: 7 708
Adriana Lima
Скрит текст:


# 655
  • София
  • Мнения: 19 249
Мегън М.
Скрит текст:
Зная, че едва ли изкарва много време на крак с тези обувки, но все пак според мен дава лош пример. Впрочем, Кейт също, колкото и да я харесвам.

# 656
  • София
  • Мнения: 23 093
Какъв лош пример дава? Аз бях слон като бременна и съвсем резонно не съм носила обувки на ток. Ако можех и нямах проблеми, с кеф щях да си нося. Всяка жена си преценява в зависимост от състоянието и начина, по който се чувства.
А иначе по протокол май нямат право на равна обувка. Даже баба Бетина ходи на ниско токче.

# 657
  • Мнения: X
ЩЕ държа сметка и ЩЕ гледам в чужди чинийки, паници, килери и спални ако трябва, и ако искам Simple Smile ПроГлем?!!
След като го афишира, хората ще го коментират. И да не го афишира, а да са слухове, пак ще се коментира. Кво ми рипате три метра от пода заради коментар?

# 658
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
По друг тв канал не казаха,че той ги е дал,а че са събрани от благотворителност и дарени на децата

# 659
  • Мнения: 9 484
ЩЕ държа сметка и ЩЕ гледам в чужди чинийки, паници, килери и спални ако трябва, и ако искам Simple Smile ПроГлем?!!
След като го афишира, хората ще го коментират. И да не го афишира, а да са слухове, пак ще се коментира. Кво ми рипате три метра от пода заради коментар?


А ти кво се вълнуваш толкова заради един коментар? 😂

Общи условия

Активация на акаунт