Раждане в АГ болница „Свети Лазар”

  • 50 483
  • 937
  •   1
Отговори
# 210
  • гр.София кв.Драгалевци
  • Мнения: 215
Ясно.Мерси за отговора.

# 211
  • Мнения: 572

katito0_yo, честито и от мен!
Пожелавам ти лека бременност да имаш. И аз с две ръце бих ти препоръчала доктор Димитров. Определено си разбира от работата, проследява бременност и води раждания перфектно.

# 212
  • гр.София кв.Драгалевци
  • Мнения: 215
Благодаря ти.Дай боже! ☺

# 213
  • Мнения: 14
Хепи, това не мога да кажа, дори в интерес на истината ме съмнява да са го направили нарочно (надявав се), защото последиците биха били сериозни. Мисля, че не е имало време за друга реакция и затова се е случило така.
Според стандарта, такива бебета трябва да бъдат стабилизирани (ако мога така да се изразя), за да може да ги транспортират.
Но по-важната мисъл ми беше, че нямат капацитета да отгледат толкова малки бебета, преди 32 г.с. и под 1200 гр, и аплодисментите това дете да е живо не са за тях.



Скоро съм при Димитров и ако  видя Николова ще я питам как точно седи въпроса. Не ми се вярва да има нередности, защото го разказваше с гордост.

Също препоръчвам Димитров, голям лекар.

# 214
  • Мнения: 16 871
Питай я, но каквото и да каже, те право нямат да лекуват деца родени в тази седмица. Не казвам, че не е родено в болницата, а че след раждането е транспортирано в друга , която има компетенция за грижи за толкова преждевременно родено дете. И заслугите това детет да е живо са на другата болница.
Дала съм източници, който иска да се информира, а не да разчита на думи и гордост.

# 215
  • Мнения: 371
Аз искам да споделя мнение за д-р Славкова.
Посетих я в МЦ Фемина, но тъй като преглежда и в Св. Лазар ще напиша и тук.
Бях доста позитивно настроена от всичко, което изчетох за нея, уви.. поредният незаинтересован  доктор.
Отидох подготвена с всички възможни изследвания, обясних и какъв е случая, тя не ме прегледа, изсмя ми се как може на 28 години да си правя еди си какви изследвания, играеше го много позитивна над нещата, някак си ме обиди това поведение.
След 2 минутният ни разговор тя ме изпрати до регистратура  и ми взе 40 лв ..
А за рецепцията не ми се коментира, защото все пак е в друга клиника..

# 216
  • Мнения: 572
Аз искам да споделя мнение за д-р Славкова.
Посетих я в МЦ Фемина, но тъй като преглежда и в Св. Лазар ще напиша и тук.
Бях доста позитивно настроена от всичко, което изчетох за нея, уви.. поредният незаинтересован  доктор.
Отидох подготвена с всички възможни изследвания, обясних и какъв е случая, тя не ме прегледа, изсмя ми се как може на 28 години да си правя еди си какви изследвания, играеше го много позитивна над нещата, някак си ме обиди това поведение.
След 2 минутният ни разговор тя ме изпрати до регистратура  и ми взе 40 лв ..
А за рецепцията не ми се коментира, защото все пак е в друга клиника..

Какъв е Вашият случай? Дайте малко повече информация. Въобще било ли е належащо да се извършва преглед след като сте отишли с всички възможни изследвания? Какво нередно има на рецепция, ако става дума за Свети Лазар?

# 217
  • Мнения: 411
Аз също не разбрах случая - с репродуктивни проблеми сте и искате да заченете или ви предстои раждане в Св. Лазар?

# 218
  • Мнения: 371
Аз искам да споделя мнение за д-р Славкова.
Посетих я в МЦ Фемина, но тъй като преглежда и в Св. Лазар ще напиша и тук.
Бях доста позитивно настроена от всичко, което изчетох за нея, уви.. поредният незаинтересован  доктор.
Отидох подготвена с всички възможни изследвания, обясних и какъв е случая, тя не ме прегледа, изсмя ми се как може на 28 години да си правя еди си какви изследвания, играеше го много позитивна над нещата, някак си ме обиди това поведение.
След 2 минутният ни разговор тя ме изпрати до регистратура  и ми взе 40 лв ..
А за рецепцията не ми се коментира, защото все пак е в друга клиника..

Какъв е Вашият случай? Дайте малко повече информация. Въобще било ли е належащо да се извършва преглед след като сте отишли с всички възможни изследвания? Какво нередно има на рецепция, ако става дума за Свети Лазар?

Здравейте!
Написала съм, че става въпрос за рецепцията на МЦ “Фемина “, не на Свети Лазар и за това не коментирам тук .
Отностно случая ми- не желая да споделям повече от това, което съм написала, но щом отиваш на доктор е логично да бъдеш прегледан- било то външен, вътрешен видеозон или каквото е необходимо, за да оправдаеш прегледа.
Също така да погледнеш старателно всички изследвания, които са ти предоставени и да ги изкоментираш коректно , а не да иронизираш защо пациента има толкова изследвания .

# 219
  • Мнения: 371
Аз също не разбрах случая - с репродуктивни проблеми сте и искате да заченете или ви предстои раждане в Св. Лазар?

Споделям мнение за преглед при доктор Славкова.

# 220
  • Мнения: 14
Iligd, не разбирам от какво сте недоволна. При повечето лекари само консултацията е 40 лв., ако се правят  изследвания, те се заплащат допълнително. Лекарката е преценила, че нямате нужда от повече изследвания и по този начин ви е спестила пари.

# 221
  • Мнения: 371
Iligd, не разбирам от какво сте недоволна. При повечето лекари само консултацията е 40 лв., ако се правят  изследвания, те се заплащат допълнително. Лекарката е преценила, че нямате нужда от повече изследвания и по този начин ви е спестила пари.

Аз не ви и карам да разбирате.
Платих 40 лв без да ми бъде извършен преглед, за по-малко от 5 минути незаинтересован от нейна страна разговор ( и не компетентен -защото да не забележиш опасно високо TSH си е некомпетентност).
Ако за вас е ок да не ви преглеждат и да ви взимат пари- за мен не е.
Аз изказвам мнение и не виждам защо хора като вас трябва да се опитват да го променят , при положение, че е факт.
Не казвам , че винаги е така и с всеки, казвам , че при мен се случи така!

# 222
  • Мнения: 14
Iligd, не съм искала да ви засегна, но изследването, което споменавате е с определена давност. Лекарите предпочитат сами да назначават изследвания, а не да коментират такива направени при други лекари, не е колегиално.
Не познавам д-р Славкова,  от мнения на нейни пациентки оставам с впечатление, че е  компетентна.
Аз съм пациентка на др. Димитров, препоръчвам ви го.

# 223
  • Мнения: 371
Iligd, не съм искала да ви засегна, но изследването, което споменавате е с определена давност. Лекарите предпочитат сами да назначават изследвания, а не да коментират такива направени при други лекари, не е колегиално.
Не познавам д-р Славкова,  от мнения на нейни пациентки оставам с впечатление, че е  компетентна.
Аз съм пациентка на др. Димитров, препоръчвам ви го.

Изследванията бяха от два дена и не бяха назначени от лекар, за това исках тя  да ме прегледа, да ми разясни някои неща. Даже и казах, че бях решила тя да следи бременноста ми, но уви вече не.
Но въпреки опитът ми за комуникация тя все едно бързаше да приключи с мен.
Исках да споделя мнение.
Д-р Димитров само в Св. Лазар ли преглежда?

Благодаря за отговора предварително .

# 224
  • Мнения: 16 871
Масово Аг са далеч от познанията за ТСх и забременяване/бременност. Не се изненадвам.
Димитров е в Св. Лазар само.

Общи условия

Активация на акаунт