Рим - 21 тема

  • 40 337
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 62
Твоя се отваря, на другата дама, която питаше, не се отваряше линка
Да, на много удобно място е твоят, надолу и през градинката на Домус нещо си и за 2 минути си на Колизеума Wink Ние минавахме сутрин, обед, вечер, беше ни много приятна градинката и гледката към Колизеума. А по Колизеума се ориентирахме по картата до всички други места. Малко зад него, и си на Устата на Истината и Треставере. Или вдясно, площад Венеция, фонтани и музеи...
Гарата няма да коментирам, там се минава само на отиване първия ден и на връщане последния, за трансфера Wink

Много благодаря!

# 46
  • Мнения: 2 020
Аз само да кажа, че и двата парка, които са от двете страни на хотела не са много безопасни. Не казвам, че на някой ще му се случи нещо, но имайте едно на ум, заобикаляйте ги.

# 47
  • Мнения: 62
Аз само да кажа, че и двата парка, които са от двете страни на хотела не са много безопасни. Не казвам, че на някой ще му се случи нещо, но имайте едно на ум, заобикаляйте ги.
Мерси за информацията! Ние ще сме 11 човека, но с деца. Значи ще избягваме близките градинки. Wink

# 48
  • Мнения: 202
привет, ще бъда в Рим май месец към 20ти с една приятелка, моля препоръчайте ми изпробван бюджетен хотел/хостел на прилична локация, не видях на първа страница да има предложения, а би било полезно  Simple Smile иначе прочетох, че около гарата не е много безопасно..

# 49
  • Мнения: 1 122
... не видях на първа страница да има предложения, а би било полезно  Simple Smile иначе прочетох, че около гарата не е много безопасно..
На всеки ъгъл има хотели/апартаменти- как си представяте изброени едни 500 места за настаняване на 1-ва страница?😉

# 50
  • Мнения: 202
имах предвид 5-10 хотела примерно изпробвани от съфорумки.. Simple Smile не всички възможни разбира се

# 51
  • Мнения: 1 122
Е, местата за настаняване са сигурно 5000, а изпробваните 500. 😉

# 52
  • Мнения: 62
привет, ще бъда в Рим май месец към 20ти с една приятелка, моля препоръчайте ми изпробван бюджетен хотел/хостел на прилична локация, не видях на първа страница да има предложения, а би било полезно  Simple Smile иначе прочетох, че около гарата не е много безопасно..
Ние сме били в хотел Андреоти преди 5 год. Близо е до гарата, но не съвсем до нея, симпатично хотелче с много добра закуска. Тогава имах рожден ден и ни бяха направили изненада, специална маса с бонбони, фрешове и картичка. Сега нямаше места за него и ще сме в друг. http://www.hotelandreotti.it/

Последна редакция: чт, 14 фев 2019, 11:55 от stemas

# 53
  • Мнения: 202
Е, местата за настаняване са сигурно 5000, а изпробваните 500. 😉
хайде няма нужда от заяждане, ти ако си била в 500 хотела чудесно, аз друго имах предвид и мисля се разбра ясно 😉

мерси, stemas, за предложението, изглежда много симпатично хотелче! Simple Smile

# 54
  • Мнения: 10 965
Rainbow4, защо да е заяждане, има резон в казаното от нея. Изборът в такива популярни туристически дестинации е гигантски, а всеки си има бюджет, вкус, предпочитания... А и цените силно варират през различните сезони и периоди, така че това, което е било бюджетно през февруари миналата година, може да е съвсем друга бира през май тази. Да не говорим, че често препоръчаното ще е и заето и човек пак се връща на нулева позиция; а ако се послуша препоръката, може да не се хареса и да остане разочарование и т.н., абе, нож с две остриета е.

# 55
  • Манчестър
  • Мнения: 2 479
Rainbow4, защо да е заяждане, има резон в казаното от нея. Изборът в такива популярни туристически дестинации е гигантски, а всеки си има бюджет, вкус, предпочитания... А и цените силно варират през различните сезони и периоди, така че това, което е било бюджетно през февруари миналата година, може да е съвсем друга бира през май тази. Да не говорим, че често препоръчаното ще е и заето и човек пак се връща на нулева позиция; а ако се послуша препоръката, може да не се хареса и да остане разочарование и т.н., абе, нож с две остриета е.


И аз мисля така....същото и с ресторантите....всеки е с различни вкусове, но аз лош италиански ресторант не съм видяла....А бих казала за турист в Италия имам опит.

# 56
  • Мнения: 47 889
Аз написах назад къде сме били. За нашия вкус, бюджет и изисквания беше изгодно и удобно. Предлагането наистина е много голямо. Според мен букинг и Airbnb дават достоверна информация. Местоположението около гарата според мен е добре, сравнително опасно е, но според мен ние сме достатъчно свикнали с подобни гледки и райони и сме достатъчно внимателни. Ако се ползва само за спане и отправна точка,е идеално. Ако ще се седи повече време и се иска повече комфорт и релакс,може би да се търси друго място за настаняване.

# 57
  • Мнения: 1 122
Е, местата за настаняване са сигурно 5000, а изпробваните 500. 😉
хайде няма нужда от заяждане, ти ако си била в 500 хотела чудесно, аз друго имах предвид и мисля се разбра ясно 😉

мерси, stemas, за предложението, изглежда много симпатично хотелче! Simple Smile
Хайде да не ми се фръцкаш, а! Май всички други разбраха какво искам да кажа. Ако искаш линк към букинг- там има препоръки. Както и във всеки сайт за хотели/ апартаменти.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 324
Момичета, за трансфера от Термини до Чампино с Теравижън и RomeAirportBus не ми излиза 5:30 като час, предполагам, че има автобуси в този час?
Дали можем да купим билетите в деня преди полета и съответно знаете ли от къде? Или е най-добре на място като отидем по-рано 🤔
Благодаря ви.

# 59
  • Мнения: 67
привет, ще бъда в Рим май месец към 20ти с една приятелка, моля препоръчайте ми изпробван бюджетен хотел/хостел на прилична локация, не видях на първа страница да има предложения, а би било полезно  Simple Smile иначе прочетох, че около гарата не е много безопасно..

Здравейте, вече 3 години подред ходим в Рим на шопинг през януари. Винаги отсядаме в един и същи хотел - Concorde. Хотела е 2 звезди и е до гарата. Знам, че района не е много безопасен, но никога не сме имали проблем. Района си го познаваме вече отлично и никой не ни е правил абсолютно никакви проблеми. Пишете ми на лично ако имате някакви въпроси.

Общи условия

Активация на акаунт