Как да Го накарам...

  • 13 161
  • 35
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 220
...да ми дойде?планирах си цялото лято и след 6 дни трябва да замина на морето,като мислих че вчера или онзи ден ще ми дойде,ще свърши и ще мога да ида на кола-маска.моля ви-помогнете ми...закъснява ми а трябва да го накарам да ми дойде много бързо

# 1
Пробвай с физическа умора или секс  Joy

# 2
  • Мнения: 220
ами със секс не става-да ми е дошло вече  Crazy

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 939
Тогава го забави за след морето

# 4
  • Мнения: 220
ами аз ще съм на морето цяло лято....и си правих сметка точно преди да замина,след това да се върна до софия веднага след следващия за кола и пак да си се върна.хем вторите резервации са ни за след 30-ти.много гадно така ми спретна тоя номер

# 5
Пробвай тогава с малко упражнения - като коремни преси например.

# 6
  • Мнения: 870
На няколко мои познати за предизвикване на цикъла изписват Дуфастон, но едва ли е редно да го пиеш без предписание.

# 7
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Здрав секс е моята рецепта.

# 8
  • Мнения: 5 622
Здрав секс е моята рецепта.

Има нещо вярно  Flutter

Мой съвет е да оставиш нещата както са си. Не се меси, където не трябва. Все пак говорим за цикъл, не за природно бедствие. Ще изтраеш 5-6 дена, нали ще си на морето цял месец  Wink

# 9
  • Мнения: 565
Изяж 1 чаша кисело мляко с 2 прахчета ванилия вътре. Идва след около 2 дни. Незнам дали това те устройва обаче  Wink

# 10
  • Мнения: 5 622
Изяж 1 чаша кисело мляко с 2 прахчета ванилия вътре. Идва след около 2 дни. Незнам дали това те устройва обаче  Wink

Аз лично не виждам логика и зависимост между киселото мляко и ванилията и цикъла  Joy

# 11
  • Мнения: 220
в момента го ям това нещо.дано помогне

# 12
  • Мнения: 565
Изяж 1 чаша кисело мляко с 2 прахчета ванилия вътре. Идва след около 2 дни. Незнам дали това те устройва обаче  Wink

Аз лично не виждам логика и зависимост между киселото мляко и ванилията и цикъла  Joy


Ей знаех си че ще ми се смеете.  Joy Wink И аз не виждам логика, но бяха ми го казали и съм го пробвала 2 пъти. Незнам дали беше съвпадение или не, но и 2та пъти ми дойде почти веднага. Поне е безобидно и вкусно.  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 220
ако подейства ми ставаш любимка от всякъде.който иска да се смее-само да подейства

# 14
  • София
  • Мнения: 2 530
Пък ти ни информирай какво става.

# 15
  • Мнения: 565
ако подейства ми ставаш любимка от всякъде.който иска да се смее-само да подейства

 Стискам палци. smile3525

# 16
  • Мнения: 3 089
мале, мале, мале - големи глупости сте изприказвали
  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 36 077
М. е на хормонална основа - нищо освен хормони неможе да я предизвика - самото излющване на лигавицата на матката става за 4-5 часа,а исхвърлянето и навън за 3-6 дена.
Дори и да вземеш хормони пак ще чакаш поне 4-5 дена, а може и 10.
Изчакай си просто нормално да ти дойде и използвай времето за нещо приятно. Wink

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 7 019

Това само по себе си е по-притеснително! Дано все пак да ти дойде, дори и на морето!

# 19
  • Мнения: 4 473
Абе секс, то ако така се предизвикавал цикъл - нЕкои трЕбе нон стоп да сме с гости Blush Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 4 868
пък аз не схващам връзката с кола-маската newsm78

# 21
При мен просто със секс подранява с няколко дни. Иначе не го предизвиква въобще, а когато трябва да ти дойде по принцип.

# 22
  • Мнения: 220
връзката с кола-маската е че така си махам космите и трябва преди да замина да отида,защото сама не мога.освен да ми препоръчате някой депилатоар,защото бръсненето е немислимо,а сама с кола-маска не се оправям

# 23
  • София
  • Мнения: 4 868
на мен цикълът не ми пречи на кола-маската. а сама дори не съм си и помисляла да се боря точно с това....

# 24
  • Мнения: 220
на мен ми пречи и то доста,защото от тампони ми става лошо и цялата се потя.а с превръзка е изключено цял триъгълник.ако знаете добър депилатоар моля кажете-и за морето ще ми трябва.може би veet -strep-аз знам само тези,но не съм използвала никога.всякакво инфо ще ми е от полза

Последна редакция: пн, 26 юни 2006, 12:27 от fanti4ka

# 25
  • Мнения: 59
От баба си знам ,че се сварява глава две лук махат се след това и се пие само водата. Адски е гадно , но цикъла идва ( освен ако не си бремена  Hug )

# 26
  • Мнения: 2 274
Лукът се вари с обелките, дори май само обелките се варят. При бременност може да предизвика аборт.

# 27
  • Мнения: 4 176
Малиии, пишман станах, че отворих тази тема. Що глупости изчетох- не е истина просто.
Ами така е то, като не пише в заглавието за какво иде реч.
Аз по това заглавие си помислих, че има проблем момичето с половинката, че не искал да и прави орален секс или не миел чиниите.
Сори за офа, ама да вземе авторката да си оправи заглавието, че да не четат незаинтересованите глупости моля!

# 28
  • Мнения: 8 917
Изяж 1 чаша кисело мляко с 2 прахчета ванилия вътре. Идва след около 2 дни. Незнам дали това те устройва обаче  Wink

Аз лично не виждам логика и зависимост между киселото мляко и ванилията и цикъла  Joy


Ей знаех си че ще ми се смеете.  Joy Wink И аз не виждам логика, но бяха ми го казали и съм го пробвала 2 пъти. Незнам дали беше съвпадение или не, но и 2та пъти ми дойде почти веднага. Поне е безобидно и вкусно.  Simple Smile
Rolling Eyes Странно Rolling Eyes Mr. Green

# 29
  • Мнения: 46 572
Вие сте луди  Crazy
Аз в тия работи се не меся, освен с молитва  Praynig

# 30
  • Мнения: 220
Вчера ми дойде...от киселото мляко с ванилиите ли,от кво ли ама дойде....за втори път съм толкова щастлива че ми идва:)
Заглавието нз как да го оправя

# 31
  • Мнения: 2 498
Радвам се, че ти е дошло...а това с варения лук се пие при кашлица.... hahaha  hahaha  hahaha

# 32
  • Мнения: 565
Вчера ми дойде...от киселото мляко с ванилиите ли,от кво ли ама дойде....за втори път съм толкова щастлива че ми идва:)
Заглавието нз как да го оправя


Радвам се че ти е дошло. Приятно изкарване на морето.  Simple Smile

# 33
мммм интересно звучи това с ванилията  Mr. Green, май ще го пробвам някой път като се наложи  Crazy

# 34
  • Варна
  • Мнения: 472
Да добавя /малко офф/, че и яденето на магданоз помага. Незнам доколко е градска легенда, но при мен сякаш е имало ефект, също както с витамин С за забавяне
 Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 5 476
на мен цикълът не ми пречи на кола-маската.

  Peace

Приятна почивка на морето от мен!

Общи условия

Активация на акаунт