Как да Го накарам...

  • 13 173
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 565
ако подейства ми ставаш любимка от всякъде.който иска да се смее-само да подейства

 Стискам палци. smile3525

# 16
  • Мнения: 3 094
мале, мале, мале - големи глупости сте изприказвали
  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 36 174
М. е на хормонална основа - нищо освен хормони неможе да я предизвика - самото излющване на лигавицата на матката става за 4-5 часа,а исхвърлянето и навън за 3-6 дена.
Дори и да вземеш хормони пак ще чакаш поне 4-5 дена, а може и 10.
Изчакай си просто нормално да ти дойде и използвай времето за нещо приятно. Wink

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 7 053

Това само по себе си е по-притеснително! Дано все пак да ти дойде, дори и на морето!

# 19
  • Мнения: 4 473
Абе секс, то ако така се предизвикавал цикъл - нЕкои трЕбе нон стоп да сме с гости Blush Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 4 868
пък аз не схващам връзката с кола-маската newsm78

# 21
При мен просто със секс подранява с няколко дни. Иначе не го предизвиква въобще, а когато трябва да ти дойде по принцип.

# 22
  • Мнения: 220
връзката с кола-маската е че така си махам космите и трябва преди да замина да отида,защото сама не мога.освен да ми препоръчате някой депилатоар,защото бръсненето е немислимо,а сама с кола-маска не се оправям

# 23
  • София
  • Мнения: 4 868
на мен цикълът не ми пречи на кола-маската. а сама дори не съм си и помисляла да се боря точно с това....

# 24
  • Мнения: 220
на мен ми пречи и то доста,защото от тампони ми става лошо и цялата се потя.а с превръзка е изключено цял триъгълник.ако знаете добър депилатоар моля кажете-и за морето ще ми трябва.може би veet -strep-аз знам само тези,но не съм използвала никога.всякакво инфо ще ми е от полза

Последна редакция: пн, 26 юни 2006, 12:27 от fanti4ka

# 25
  • Мнения: 59
От баба си знам ,че се сварява глава две лук махат се след това и се пие само водата. Адски е гадно , но цикъла идва ( освен ако не си бремена  Hug )

# 26
  • Мнения: 2 274
Лукът се вари с обелките, дори май само обелките се варят. При бременност може да предизвика аборт.

# 27
  • Мнения: 4 176
Малиии, пишман станах, че отворих тази тема. Що глупости изчетох- не е истина просто.
Ами така е то, като не пише в заглавието за какво иде реч.
Аз по това заглавие си помислих, че има проблем момичето с половинката, че не искал да и прави орален секс или не миел чиниите.
Сори за офа, ама да вземе авторката да си оправи заглавието, че да не четат незаинтересованите глупости моля!

# 28
  • Мнения: 8 917
Изяж 1 чаша кисело мляко с 2 прахчета ванилия вътре. Идва след около 2 дни. Незнам дали това те устройва обаче  Wink

Аз лично не виждам логика и зависимост между киселото мляко и ванилията и цикъла  Joy


Ей знаех си че ще ми се смеете.  Joy Wink И аз не виждам логика, но бяха ми го казали и съм го пробвала 2 пъти. Незнам дали беше съвпадение или не, но и 2та пъти ми дойде почти веднага. Поне е безобидно и вкусно.  Simple Smile
Rolling Eyes Странно Rolling Eyes Mr. Green

# 29
  • Мнения: 46 643
Вие сте луди  Crazy
Аз в тия работи се не меся, освен с молитва  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт