Пазарът на недвижими имоти-какво се случва реално? - 34

  • 44 601
  • 770
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 321
че кой говори за тютюн Stuck Out Tongue Winking Eye

# 706
  • София
  • Мнения: 4 192
Междудругото един от класа ми в гимназията си пушеше трева всекидневно и май е най-успелия от целия клас (май и випуск). Направи фабрика за матраци, има няколкостотин работници и изнася доста за чужбина. А По-голямата част от отличниците са чиновници зад някое бюро, повечето в банки.  Sunglasses

# 707
  • Мнения: 5 654
Именно. Не плюя и аз, детето учи в топ ЧУ. Ама сега е така, налага се. Когато са завършили повечето от пишещите, не е било така, затова да не се дуем със стара дата. Че примери на задръстени и неуспели софиянци от елитни училища имам бол. Край на училищата, дайте за имотите.

# 708
  • София
  • Мнения: 4 192
Кво за имотите? Чакаме балонът да се спука според някои, според други да цоцат от наеми, а аз и Лъки дебнем от засада (ако ползвам правилно футболния термин)  Mr. Green

# 709
  • Мнения: 25 846
Кво за имотите? Чакаме балонът да се спука според някои, според други да цоцат от наеми, а аз и Лъки дебнем от засада (ако ползвам правилно футболния термин)  Mr. Green
LaughingНе ги знам и аз термините. По скоро чакаме да изкочи някой заек.  hahaha

# 710
  • Мнения: 5 654
Само в засада. Без футбол, щото там засадата е нарушение.

# 711
  • Мнения: 1 718
Намесили сте темата за училищата отново. Иска да попитам какво значение има къде точно живееш, при положение, че приемът в гимназиите е на база изпит, а не на база това къде живееш?!?!? Съжалявам, но за мен това са глупости. Стига да има ГТ(независимо през какъв интервал) ученик от 8ми клас + преспокойно може сам да си се разкарва от и до училище. Не знам как е възможно някой да го дава като фактор при избор на жилище. Нито е ясно, че като живееш до 73-то училище ще ти приемат точно там чавето след 7ми клас...

# 712
  • София
  • Мнения: 4 192
Не схващаш Wink
Не са важни училищата толкова, а къде може да се похвалиш после.  Laughing

# 713
  • Мнения: 25 846
Намесили сте темата за училищата отново. Иска да попитам какво значение има къде точно живееш, при положение, че приемът в гимназиите е на база изпит, а не на база това къде живееш?!?!? Съжалявам, но за мен това са глупости. Стига да има ГТ(независимо през какъв интервал) ученик от 8ми клас + преспокойно може сам да си се разкарва от и до училище. Не знам как е възможно някой да го дава като фактор при избор на жилище. Нито е ясно, че като живееш до 73-то училище ще ти приемат точно там чавето след 7ми клас...
Ставаше въпрос, че основните училища в Лозенец са по престижни от тези в Люлин и Обеля.

# 714
  • Мнения: 1 718
Основните са все тая в кое ще е, стига да не е пълно с м**гали. Така или иначе за кандидатстване след 7ми клас се ходи на уроци... независимо дали детето ти е в елитно или не основно училище.

# 715
  • Мнения: X
Намесили сте темата за училищата отново. Иска да попитам какво значение има къде точно живееш, при положение, че приемът в гимназиите е на база изпит, а не на база това къде живееш?!?!? Съжалявам, но за мен това са глупости. Стига да има ГТ(независимо през какъв интервал) ученик от 8ми клас + преспокойно може сам да си се разкарва от и до училище. Не знам как е възможно някой да го дава като фактор при избор на жилище. Нито е ясно, че като живееш до 73-то училище ще ти приемат точно там чавето след 7ми клас...
Ставаше въпрос, че основните училища в Лозенец са по престижни от тези в Люлин и Обеля.
И аз мисля, че не са, ама в 35-то деца от квартала не получиха място заради всички тези, дето ги карат от Люлин и Обеля - и що ги карат, да ги питаш - ами щото са решили, че е по-престижно сигурно, друго обяснение нямам. Добре че вече има райониране, за да имат възможност децата от квартала да си учат в кварталното.

# 716
  • София
  • Мнения: 4 192
Районирането оправи цялата система. Това като с детската градина и точкуването. Всичко е точно, ама я дайте един цветен телевизор. Пошла работа...

# 717
  • Мнения: X
Основните са все тая в кое ще е, стига да не е пълно с м**гали. Така или иначе за кандидатстване след 7ми клас се ходи на уроци... независимо дали детето ти е в елитно или не основно училище.
Според мен основното училище е по-важно даже от средното. Не забравяй, че за децата са супер важни не само първите седем години, но и следващите  7-8-10. Тук даже не говорим само за образование, а и за средата, в която се израства.

# 718
  • Мнения: 5 654
Ъхъ, нещо като да си бил в Итън Simple Smile

# 719
  • Мнения: 25 846
Ъхъ, нещо като да си бил в Итън Simple Smile
Е, там ги учат как да си бърше сопола с финес.  Stop

Общи условия

Активация на акаунт