Тренировки в домашни условия - 98

  • 41 026
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 571
Ейдж, мерси за темата!
Изтървах снимките но съм сигурна че изглеждате прекрасно!
Отчитам лека тренировка със счупен крак от тубата и безразборно търчане из магазини.
При нас прогнозите са за сняг и целия град се презапасява с провизии, дърва и свещи. Писна ми от това време и разходка на кучето не мога да отчета като хората!

# 16
  • Мнения: 10 030
Fiorella, Аспирин Ц от разтворимите таблети х2 ще те оправи веднага при съществуваща вече мускулна треска. Иначе преди и след тренировка Глутамин.

За храната- през седмицата у нас се вечеря месо +зеленчук, ако правя ориз със зеленчуци, то аз не го ям. Понякога да, според зависи, но рядко.
Ако твоите хора са по готвеното, виж палео готварската книга Whole 30, или палео блогове с рецепти.
Аз не "успявам". Храненето го мисля и организирам предварително,  знам какво кога ще ям, защото ходя на работа, и трябва да си нося храна.

Едира, запасявай се с търпение, тази зима нещо стана прекалено дълга.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Здравейте!
Влизам за бърз отчет - Пауър Хийт на Лес милс, 30 минути. Мислех да правя нещо от Инсенити макс 30 ,ама сутринта размислих, нещо не ми се чааак толкова лудееше. Не че тази е кротка тренировка, особено в сегашната ми форма доста ме озори. Преди, след Шон, тези подскачащи напади си ги правех без проблем и виках за още, същото беше и са коремните, а сега --- ужас, ужас. Никога няма да съм в онази кондиционна форма, но нейсе. За утре и вдругиден не знам дали и какво, ще видя.
Флорела, добре дошла. Тренировките в домашни условия не са по-лоши от тези в зала, даже напротив, но ако си била зациклила на Тае бо, което поне според мен не вае чак толкова мускули, и е повече за Релакс, е нормално да се озориш и да имаш мускулна. Що се отнася до храненето, и без да казваш какво ти е споделил треньора във фитнеса, ние знаем какво ще ти каже. То всички имат един подход - протеини без мазнини и постни зеленчуци, от време на време и много рядко малко гол ориз или овес, докато не пукнеш. Този подход е предпочитан, защото дава супер бързи резултати и човек издига великия фитнес треньор в култ. Само че не е индивидуален и не може и не бива да се следва много дълго време. Така или иначе, ако искаш бързи резултати, следвай такъв режим месец, виж как ще ти пасне, пък после си го разнообрази. Но няма смисъл да му даваш пари за режим. Извара, белтъци /на 5 белтъка един жълтък/, бяло пилешко на скара или варено или печено, без кожи и разни, риба тон, друга постна риба, зеленолистни - спанак и подобни, броколи, карфиол, брюкселско зеле, гъби, краставици, без домати, щото били много въглехидратни, без млечни, без плодове, с една чаена лъжица зехтин на ден в "салатата", всеки трети ден примерно 2-3 с.л. ориз/овес вариш и добавяш към зеленчуците и това им са невероятните, лични, режими. Протеинов шейк след тренировка - с вода, не с мляко, щото млякото, ооооо, млякооотооо направо те убива и изпиеш ли чашка, ако не умреш веднага, то поне ще качиш 3кг  и никога няма да ги свалиш. И туй то. П.С. Може да видиш някой от безплатните режими на Румяна,по-добри са.
Изчезвам, лек и успешен ден на всички!

# 18
  • 1st floor
  • Мнения: 9 150
Хахаха, как ме разсмя Любчето!!!  Joy Joy Joy

За днес отчитам ААА Ден 18 с три ластика. И да се оплача - кантарът и мерките вървят нагоре, вместо надолу.  #Cussing out Рядко надвишавам 1500ккал и вече ми идва да се гръмна. С въглехидратите също почти винаги съм ОК. И що не се маха това мазно? newsm78  ooooh! Снимки няма да показвам, щото съм ужасна! И цялото това качване започна след Нова година, поне да имах оправдание, че е от празниците...

# 19
  • Мнения: 2 883
Плахо влизам в тази любима моя тема ❤️
Преди няколко години благодарение на тук присъстващите успях да достигна доста приличен външен вид, да видим дали и този път ще имам успех ☺️
Класическа история - бременност и кърмене в момента, общо взето "се пазя". Гледам да ям що-годе добре, но доста от хубавите неща си спестявам заради бебето, например зелени салати, ряпа, зелеви, боб. Ще почна да въвеждам по малко, но пусти страх. Бях решила да почна една програма на Джилиан за мами, но ми дойде нагоре и ще търся нещо съвсем леко (препоръки?)

Непокорна - как искаш да махнеш нещо, което нямаш 🤩
Много се радвам да видя толкова много стари муцуни в темата ❤️

# 20
  • Мнения: 1 148
Маги, честито бебче. Flowers Hibiscus
Програмата на Джилиян и на мен ми дойде трудничка, но аз не бях тренирала цяла бременност и след това докато кърмех пак почти нищо не съм правила ( още около 10 месеца). Отбих в началото на годината и се захванах по сериозно с храна и тренировки, като най-често си правя мои комбинации със собствено тегло или леки тежести. За момента не ми се следва програма, но и така има ефект в мерки и килограми.

Дези и друг път съм те виждала и все така страхотно си изглеждаш Hands Clap

# 21
  • Мнения: 2 883
Аз...хайде, няма да кажа тренирах, че е силно казано, но се движех по време на бременността, но накрая вече ми беше адски тежко и почти и само лежах. Сега обаче се страхувам да се натоваря повече, всъщност искам нормално и плавно да започна отново да тренирам, като начинаещ. Аз без програма не мога, губи ми се мотивацията 😁

# 22
  • Мнения: 361
Здравейте, момичета,
за вчера отчитам БР 3, а да днес БР 4 - и двете за последно. Утре приключвам с първа фаза. Grinning
Между другото килограмите, които бях качила се стопиха, Аманда беше права Kissing Heart

# 23
  • На ръба..
  • Мнения: 2 131
Ахнах като видях снимките!
Отчитам поредна пирамида на Румяна като привърша с Пуш вече ще потърся нещо ново да разнообразя от нейните тренировки. Страхотен стимул сте!

DiDora, би ли споделила твоите впечатления от Пуш?
Ами харесва ми програмата, в началото си мислех, че е доста лека, но след 3-та седмица нещата си идват на мястото. Типично в стила на Румяна, няма отделни упражнения за ръце и корем, а се тренират изометрично. Редуват се пирамиди и възстановителни тренировки, като във възстановителните се набляга на кардио и разтягане, а пирамидите натоварват основните мускулни групи. Може да се каже, че само с нея тренирам последните няколко години и ми допадат тренировките, макар да ми се иска да има повече силови или такива с повече тежести примерно, затова мисля като приключа с нея да мина на нещо друго, но идея си нямам какво.

# 24
  • Мнения: 2 886
От социални ангажименти и работа тренировките са съвсем занемарени, но се разписвам, за да следя темата. Надявам се поне през уикенда да понавкасам (защото днес пак са планирани алкохолни и хранителни злоупотреби до ранни зори).
Най-най-лесното като тренировки, което се сещам, е Лесли.
https://www.youtube.com/results?search_query=leslie+sansone
Линда има серия за възстановяване след раждане.
https://www.youtube.com/watch?v=jMnsLBWkuIc&list=PLzDFFkf4D5 … Koj3n7R3t2AWLU2JU
Сара Бет също има серия с йога тренировки за възстановяване след раждане.
https://www.youtube.com/watch?v=WLSnIrBWrNk&list=PLP7Ou7uUiY … n34GfVfagcg8oq0g-
Отделно просто леки са Beginner Shred и Jillian Michaels for Beginners на Джилиън, YОU v2 на Леандро и True Beginner на Justin Rubin от Daily burn.

# 25
  • Мнения: 1 178
За днес БР10 за последно и Abc fix extreme от 21DFX.
След като родих правих 30 day shred. Преди това не помня точно, но около 10 дена за начинаещи с Румяна.

# 26
  • Мнения: 1 402
Момичета, страхотни сте всички :kissing_face , благодаря...
Дезидерата, браво момиче, това е много труд и дисциплина...Simple Smile
сложна работа,аз готвя за цялото сем.един път  примерно манджи,съдържащи всичко,мусаки,огретени,супи,тези традиционните за бг кухня...и не мога отделно да се организирам да си правя разни неща..Вие как успявате?
Fiorella7, храната я обсъждаме в тази тема https://www.bg-mamma.com/?topic=1080723 , заповядай там, ако искаш. Тук обсъждаме тренировките, но аз ще ти напиша накратко в скрит текст, аз как процедирам, понеже и аз готвя на семейството постоянно супи и манджи.
Скрит текст:
зареждам камерата на хладилника с меса - пържоли ,филета, риба опаковани по отделно в найлонови пликчета, за да мога да си извадя колкото, пържолки искам примерно... купувам и замразени зеленчуци, готови миксове, хладилника го зареждам с яйца и свежи зеленчуци...докато се готви тяхното ядене, си размразявам в микровълновата месо колкото искам и го изпичам на скарата или на тиган или си правя омлет и общо взето моето ядене отнема 15 минути да го приготвя, даже често правя по няколко порции, понеже те освен от тяхното искат да ядат и от моето и така Smiley Опитах менюто да го пригодя да е подходящо за цялото семейство, но имаше бойкот, не ни се получи и не удовлетворяваше никого...разбира се случва се да ям от общото ядене - тогава се налага да претегля и запиша всички продукти - в кухнята най-ценното нещо ми е везната Simple Smile, после въвеждам във фитнепал в рецепти, там ти изчислява точно калориите за порция и така знам колко точно ям...звучи сложно, но реално не е кой знае какво, веднъж като свикнеш, става бързо и не затормозява
Днес ми е ден за Iso strength chisel.
Като свърша Хамър и Чизел, планирам Дупемания.
На първи януари започнах да си водя записки на един лист, разграфих си го на квадратчета и във всяко си вписвам какво съм тренирала, калории и разни други неща, стои закачен на хладилника и ми е много пригледно и дисциплиниращо така...за януари имам направени 26 тренировки по 30 мин.

# 27
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Агент, благодарско за новата тема!


Днес почивен ден по календара на Chisel.За първи път спазвам почивния ден.Обикновено правя програмите без да почивам.С храната съм зле и килата естествено съм зле.Ще се стегна!

Защо не почиваш? Като не почиваш е нормално да имаш завишен апетит.

сложна работа,аз готвя за цялото сем.един път  примерно манджи,съдържащи всичко,мусаки,огретени,супи,тези традиционните за бг кухня...и не мога отделно да се организирам да си правя разни неща..Вие как успявате?
Fiorella7, храната я обсъждаме в тази тема https://www.bg-mamma.com/?topic=1080723 , заповядай там, ако искаш. Тук обсъждаме тренировките, но аз ще ти напиша накратко в скрит текст, аз как процедирам, понеже и аз готвя на семейството постоянно супи и манджи.
Скрит текст:
зареждам камерата на хладилника с меса - пържоли ,филета, риба опаковани по отделно в найлонови пликчета, за да мога да си извадя колкото, пържолки искам примерно... купувам и замразени зеленчуци, готови миксове, хладилника го зареждам с яйца и свежи зеленчуци...докато се готви тяхното ядене, си размразявам в микровълновата месо колкото искам и го изпичам на скарата или на тиган или си правя омлет и общо взето моето ядене отнема 15 минути да го приготвя, даже често правя по няколко порции, понеже те освен от тяхното искат да ядат и от моето и така Smiley Опитах менюто да го пригодя да е подходящо за цялото семейство, но имаше бойкот, не ни се получи и не удовлетворяваше никого...разбира се случва се да ям от общото ядене - тогава се налага да претегля и запиша всички продукти - в кухнята най-ценното нещо ми е везната Simple Smile, после въвеждам във фитнепал в рецепти, там ти изчислява точно калориите за порция и така знам колко точно ям...звучи сложно, но реално не е кой знае какво, веднъж като свикнеш, става бързо и не затормозява

Абсолютно по същия начин процедирам и аз. Вкъщи аз и ММ ядем едно и също, децата са 2 различни свята - единия иска суши - ОК правя, малката иска супа топчета - ОК. Не се затормозявам, обичам да готвя за семейството. После всички сядаме заедно и всеки си яде неговото Simple Smile

Днес ден  31 ААА. И понеже все се фукам с високи тежести, да не пропусна да се похваля и с малките Grinning Днес изкарах 1,5кг. но с толкова повторения, просто нямаше как да се справя с по-големи тежести да запазя формата, особено на малките мускулни групи. Доволна съм!

# 28
  • София
  • Мнения: 1 270
Щестлива съм , когато денят ми започне с тренировка.Особено с хубава такава Simple Smile).И за това не почивам.
Може би е грешка и се пренапрягам така.Замислила съм и по този въпрос.Пуста суета и желание за перфектно тяло....

# 29
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Добре, аз какво съм чела, половината постове не съм ги видяла!!!

Хубавото Маги е отново сред нас! За тези, които не са я виждали на живо - да, много е хубава! 
Маги, честито и тук за рожбичката!  💕
Аз след като родих започнах с на Руми тренировките за начинаещи.

airamber, ама не знаеш колко добре те разбирам! Аз затова в дните за почивка стречвам и с пулсролера се търкалям по пода поне час. Това ми е почивния ден. Реално ден без тренировка нямам, но в седмицата една от тези тренировки задължително е стреч и това всъщност ми е почивния ден Simple Smile

Любче, много ме кефиш, да си знаеш Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт