Тренировки в домашни условия - 98

  • 39 915
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 752
 😁 е в кои райони ползват животинските продукти по скоро като подправка ,та там ядат кучета,плъхове и патешка кръв с формалдехид,не си представям как отглеждат био соя и снабдяват зоя.бг ,братята Китайци.Имам приятелка Китайка,която специално проверява етикетите да НЕ съдържа соя , особено за двете и момчета.
Соята е нова храна за западното хранене,взаимствана е от Азия,но азиатците традиционно я консумират ферментирала,главно като гарнитура,а не като основна храна.Соята е заподозряна  за  причинител на проблеми на щитовидната жлеза от прекалената и консумация и съдържанието на гоитрогени,веществата,които увреждат щитовидната жлеза,особено жени над 35 г. да не попълват  стряскащата  статистика на растящия брой  млади жени с хипотиреодизъм!

# 46
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Аз днес отчитам кардио флоу и завършена 1-ва седмица от 2-ра фаза на 80 DO
Определено тази седмица ми дойде нанагорно, чувствах се изморен днес, при това още преди да съм тренирала.  С 1-ва фаза не беше така, но нали прогрес трябва да има Simple Smile В тази първа седмица само в 2 от 7 дни съм била в калориите си, определено и апетитът значително ми се увеличи. Имах същите усещания като когато бях бременна, ако не ям започвам да треперя... Не съм бременна обаче. Увеличих значително тежестите в сравнения с първа седмица, по-трудно ми е да следвам темпото, спирам на пауза, за да си направя повторенията. Надявам се др седмица да е по-добре

За метаболизма - усещам го че се забързва, когато посред нощ започна да се будя от жега и се изпотявам повече по време на сън. През нощта понякога се будя и за вода, пия на мивката в кухнята, лягам и започвам да се потя, така че вероятно и водата има голяма роля в цялото нещо, за да се случи.

Днес цял ден бяхме навън с децата, после се прибрахме към 4 и спах час с малката, сега съм кукнала, свалих си книгата Nine Perfect Strangers, имам си и чайче и мисля да се свия на дивана и да чакам сънчо. Лошото е, че малкото утре пак е на танци и трябва в 9 да сме излезли от вкъщи, та да видим как ще ми се отрази будуването, ама така е като спя следобед, а си знам до какво води после.

Маги, да разбирам, че си на родна земя? Надявам се да има хубави дни за разходка и да се видим Simple Smile

Би, къде си?

# 47
  • Мнения: 2 879
Аманда, честит рожден ден на патерица!
За днес - Rev'd Up Rumble - ММА тренировка от LITE Series с Кети. Явно кардиото от тази програма е по-леко. И двете чисто кардио тренировки са около 40 минути и пулсът едва-едва влиза в кардио зоната. Единствено хореографията е малко по-сложна спрямо типичното кардио, но не е кой знае какво.
Ева има две нови тренировки: Beauty Shot (30 минути, смес от пилатес и балетна, която ми се видя много подходяща за съвсем мързеливи дни) и Volume (малко над 50 минути с кръгли ластици, изглежда много подобна на бути от първа фаза). Пуснали са ги в Фитнес дома и видео-тренировки групата.

# 48
  • Бостън
  • Мнения: 13 556
Да, и аз ги видях и се чудя сега дали тази с кръглите ластици ще мога да я правя докато гледам филм, че съм наредила номинациите за Оскар...

... току що съседката ми ми взе едното дете да го води на купон с преспиване (заедно с нейното) и ми освободи време за тренировка, да ми е жива и здрава!

... Теди, около средата на тази книга има част, която е супер емоционална и след нея не се спи! Само казвам, аз я четох около 2 сутринта и после не спах, но поотметнах и работа и голяма част от книгата тази нощ.

PS Аманда, 40 не са новите 20, нито 30, но си имат своя чар Wink Наслади им се!

PS А на БИ честитихме ли тук, и тя празнуваше със щерка ми преди десетина дни!?!?

PS Pepa57 - ще пиша подробно след няколко дни, но само да кажа, че: 1. Няма "ефикасна" или "неефикасна" опция - има такава, която съответства на фитнес целите ви или не; 2. Правилната форма за гребане е изключително важна за да избегнете травми и проблеми; 3. Аз не съм лекар и медицински съвет не мога, не искам и не давам и винаги препоръчвам да се обърне човек към подходящото медицинско лице или дори спортен рехабилитатор, когато има подобна ситуация. Какво мислят Пенка, Агентката и Станка във форума няма значение, когато има здравен проблем!

Последна редакция: нд, 10 фев 2019, 03:14 от Agent Provocateur

# 49
  • Мнения: X
Amanda, Честит Рожден Ден и добре дошла в групата 40, Fierce & Fabulous! Много слънчева десетилетка ти желая, с много здраве и любов! Хареса ми много лафът на приятелката! Крада го!

Маги, честито бебче!

Теди, честит празник и на твоя любим! Още дълги години да се обичате и да те слуша!

За днес - ски! Нивото яке е супер, ските са ок, ски таун ЮСА както винаги не ме разочарова Wink Хрумват ми идеи догодина да пробвам сноуборд ...

# 50
  • Бостън
  • Мнения: 13 556
PS  Тренировката на Ева с кръгли ластици е идеална в съчетание с британски сериал и хумор. Само едно нещо ме притеснява малко - не мога да разбера дали наистина си падам толкова по протагониста или фактът, че съм огромен фен на майка му го прави толкова секси в моите очи ThinkingThinkingThinking

36/44 Ewa Chodakowska - Volume + 33 мин кростренажор

Последна редакция: нд, 10 фев 2019, 06:11 от Agent Provocateur

# 51
  • Мнения: 1 431
Завърших първи месец от 80ДО.
Много съм доволна от програмата. Утре започвам втори месец. За да не вървя стс седмица назад, защото не я започнах от самото начало на януари, смятам да се опитам да наваксам и да завърша втора фаза през февруари. Дали ще успея - не знам, но ми е цел.

# 52
  • Мнения: 2 883
Leia трудна ли е програмата? Как ти се вижда като интензитет? Има ли много подскоци?

# 53
  • Мнения: 4 406
Тук съм. Освободена и депресирана.
Днес се стягам. Първо до кафето, после една разходка 8 км и ако имам сили за една тренировка.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 270
Отчитам завършена първа седмица от календара на Chisel.Харесаха ми тренировките.Кантара тръгна малко на долу Simple Smile)

# 55
  • Мнения: 4 752
Днес 4 часа преход с деца и 🐕.Колената ми ме заболяха на връщане,ужасно.

# 56
  • Мнения: X
Аз отчитам 30 минути плуване, много добре ми дойдоха на кръста Simple Smile

# 57
  • Мнения: 2 883
Отчитам горна част от 21дейс фикс с 2 тежести от внушителните 0.85кг 😅 Позволявам да ми се подигравате 😆

# 58
  • Мнения: 4 752
    Хахахаха 😂 няма,нямаааа.Като прочетох за фикса ,забравих да пиша вчера ,че Бесито май 🤔 беше пуснала една балетна от фикса,направих я снощи и доста ме напрегна😌
    Джилиън 😍
    https://www.facebook.com/34834516787/posts/10156963616936788/?sfnsn=mo

    Последна редакция: нд, 10 фев 2019, 20:22 от No_frame bitch

    # 59
    • Мнения: 2 879
    За днес - и аз Volume с Ева. Съчетава се добре и с психотрилъри. Агент, ти с какъв сериал я комбинираш?
    За кетото и аз съм с леки съмнения. Не съм пробвала/аз няма и да издържа без въглехидрати повече от два дена/, но чета отвреме навреме изповеди на бивши последователи. Явно много трудно се свиква и всяко отклонение се заплаща скъпо. В общи линии никой не я препоръчваше.
     

    Общи условия

    Активация на акаунт