Тренировки в домашни условия - 98

  • 39 923
  • 733
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Ох и аз забравих да благодаря на Бесито за същта тренировка Simple Smile

# 61
  • Мнения: 17
Fiorella, Аспирин Ц от разтворимите таблети х2 ще те оправи веднага при съществуваща вече мускулна треска. Иначе преди и след тренировка Глутамин.

За храната- през седмицата у нас се вечеря месо +зеленчук, ако правя ориз със зеленчуци, то аз не го ям. Понякога да, според зависи, но рядко.
Ако твоите хора са по готвеното, виж палео готварската книга Whole 30, или палео блогове с рецепти.
Аз не "успявам". Храненето го мисля и организирам предварително,  знам какво кога ще ям, защото ходя на работа, и трябва да си нося храна.

Едира, запасявай се с търпение, тази зима нещо стана прекалено дълга.

Deziderata,благодаря за хубавите съвети,ще почна и аз да организирам по-добре и за себе си нещата,че за сега всичко се върти около останалите 3мца юнаци Simple Smile

# 62
  • Мнения: X
Маги, защо да ти се смеем? Кой с колкото може към състоянието си в момента. Аз, например, понеже много се изхвърлях и бях много вЕща, така си прецаках кръста преди месеци, че в един момент започнах почти от нулата. Важно е постоянството и следването на целта, другото са само пейзажи по пътя.  Heart Eyes
Благодаря за коментарите относно метаболизма!  Hug
Относно чуденката ми как да си разпределя макросите, в крайна сметка се спрях на П 50%, В- 30%, М- 20. В калорийно изражение някъде между 1550 и 1700 макс ми е целта. Коментари, насоки, критики и съвети са повече от добре дошли.  Flutter
Хубава и усмихната да ви е новата седмица!  bouquet

# 63
  • Мнения: 1 432
Leia трудна ли е програмата? Как ти се вижда като интензитет? Има ли много подскоци?

За трудна - поносимо трудна ми е. Приятна ми е и самата подредба както на упражненията, така и на дните. Ще видя днес втора фаза как ще е. И видимо за месец на програмата имам разлики.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 446
Вчера 5 мин кардио с Шон, мачкане около половин час с фоумролера.
Измъчвам се на 1800 калории. Тази сутрин се събудих в 5 /от глад/ и направих 10 кръга филе, тахан.
Тренировка в 6.30.
https://www.youtube.com/watch?v=50kH47ZztHs

# 65
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Добро утрооо!

Днес Booty, ден 33 от 80 DO.
Маги, не съм Leia, но ако питаш за 80 DO, аз много я харесвам! Темпото, упражненията, дори Оутъм ми е симпатична (е, не толкова, колкото модифайъра - тя ми е любимка).
Единственият недостатък е времетраенето - 60мин.
Не е много, ако нямаш кой да те прекъсне милион пъти. Миналата седмица и от средата на предната всъщност започнах да тренирам вечер, след хранене, НО децата са си вкъщи ММ е на тренировка и се почва "той ме ощипа"; "мамо, пък тя ти пипа герданите/пръстените/гривните", "мамо полях се с вода" и т.н. и т.н. И пауза на всеки 5мин, ми то ми се отщява! И ей ме на днес пак в 5:30 за тренировка на гладно. Хем искам да спя малко повече, знам, че е важно да се почива и да се спи, хем да не ме прекъсват... пълно щастие няма Simple Smile

Днес съм доволна, бях с нагласата да не се изхвърлям, да намаля тежестите дори, и накрая как се стигна до това да нагласям още по 2 диска на гирите, честно ви казвам не знам Grinning ММ ме гледа и ме хвали - колко съм била изпъната като изпълнявам упражненията, гърба прав, раменете и аз уа-уа Grinning
Днес ползвах  2*10кг  + 2*5кг и двойни ластици.

Агент, благодаря за препоръката да внимавам с книгата към средата. Явно вече е ясно, че съм по- чувствителна Grinning Ама си се харесвам такава де Grinning  Тенкс още веднъж Simple Smile

# 66
  • Мнения: 1 402
Вчера Iso speed hammer, днес по календар трябва да правя чизъл ендуранс, но ще почивам понеже правя фаст. Следващите фастове ще ги съобразя с деня си за почивка по календара на ХиЧ.
[. Важно е постоянството
Ей това е истината и най-важното според мен...не колко ти е тежка гирата, каква ти е програмата и кое гуру я е измислило...кел файда, ако човек се изсилва да тренира два пъти в годината за по един месец...важни са малките стъпчици ден след ден, които водят до навика.

# 67
  • Мнения: 2 883
Благодаря за информацията за програмата, но всъщност след случка вчера се оказа, че ми е още рано за такива тренировки. Та днес отчитам скромно low impact cardio от fitness blender.

# 68
  • Мнения: 3 491
За днес нищо не отчитам, че се наложи с големия ми син да ходим в "Пирогов" заради болки в корема, наподобяващи остър апендицит.  Изследванията бяха добри, но казаха да го наблюдаваме няколко дни болките да не се засилят или да вдигне температура.
За вчера страхотна разходка до Камен дел с Непо и компания. Този път нямаше ветрове, а чудно време:smile:
Дано успея довечера да си направя БР 7.
Благодаря, момичета, за поздравите за рождения ден!
Беси, мерси за споделеното. Дано да остане време да пробвам....

# 69
  • Мнения: X
Аманда, стискам палци всичко да е наред.
И аз бях на лекар, според нея е възпален нерв, изписа ми някакви неща, ако не мине до петък, в понеделник ще ходя на други лекари.
За сега нз как ще процедирам с тренировките. Може би само плуване.

# 70
  • 1st floor
  • Мнения: 9 128
Как докторите оприличиха болката на апендицит? И аз съм ходила в спешното с дъщеря ми. Докторът тогава каза, че възпален апендицит може да боли навсякъде, болката била плаваща. Опипа й корема в легнало положение и каза, че всичко е шест, щом няма температура, гадене, липса на апетит и пр.  newsm78 Надявам се и при вас всичко да мине бързо. Но помня как тогава дежурния в квартала беше сто процентово сигурен, че е апедицит и ни засили към Пирогов с приготвен багаж за операция и престой в болница. Crazy

За днес планът беше Ден 21 и животинското кардио, което трябваше да направя вчера. Обаче последното Total Body Core от фаза 1 с 15 повторения ми спря тока  Crazy Crazy Crazy и не ми останаха сили за кардиото. Последния кръг ми се стори, че ще предам Богу дух.  Mr. Green Ако събера сили и намеря време, довечера ще го направя. Ако не - ще го мисля някъде да го сместя в идните дни. В момента имам чувството, че валяк е минал през мен, всичко ме боли. Twisted Evil

Вчера на Витоша времето беше приказка, добре се разходихме.  Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 9 788
RainDanceMaggie, направи първо 21, после АЛО и едва тогава 80. Аз съм на втора стъпка и чувствам градацията.
Днес ААА / АЛО, след което: ало, хладилникът - АААААААААА. Simple Smile Отнесох го направо.

# 72
  • Мнения: X
От днес сменям тренировъчната програма и започвам да тренирам отново с Румяна- тренировките, които имам към хр. режим, но най- старите.  Peace
Аманда, честит празник на патерица, пропуснала съм!  Heart Eyes Сигурна съм, че със сина ти всичко е наред. Peace
И нас така са ни засилвали към Пирогов със съмнения за апендицит, в крайна сметка попаднахме в педиатрията на ВМА, където изключиха такава възможност, но след направени кръвни тестове за протичаща инфекция ли беше, възпаление ли, не помня, че беше преди повече от 10 години, които бяха отрицателни. Иначе апандицит да се следи и развива с дни- не ми звучи особено ОК и логично, но и аз не съм учила Н на брой години, още по- малко пък специализирала допълнително част от тях. Зная, че баща ми навремето така за малко да си замине- от домашни наблюдения.  Tired

Днес ААА / АЛО, след което: ало, хладилникът - АААААААААА. Simple Smile Отнесох го направо.
И ти като мен си си раздвижила метаболизма явно.  Joy Joy Joy  Колко време планираш да правиш АЛО, преди да пристъпиш към 80 ДО?
Спомням си, коментар на Агента /ако не ми изневерява паметта/, че за оптимални резултати и тренировки без контузии препоръчваше следната градация: след 21 ДФ да се направи и 21 ДФЕ, после Хамър и Чизел, после АЛО- то и след това вече 80 ДО. Може и АЛО- то да беше преди ХиЧ.  newsm78  Обърнала съм внимание на тази инфо, защото и аз от бая време й се каня на 80 ДО, но все си мисля, че не съм в достатъчно добра форма към момента за нея, респективно все отлагам и намирам какво друго да подхвана, но вече усещам, че моментът  за моята близо година с Отъм наближава.  Joy

# 73
  • Мнения: 3 491
Непо, ТиЛи, ами то не ни засилиха, а ние се самозасилихме директно в Пирогов. Той се оплака от болки в корема ниско долу, почнали от вчера следобед, на спазми. Аз го накарах да  вдигне десния крак - така съм чела да се провери дали има опасност, той каза, че много го боли и направо отидохме. Направиха му ехография на корем, пуснаха кръвни изследвания. Няма завишени левкоцити, няма и СПТ, но препоръчаха все пак да го наблюдаваме.... Баща му каза, че вчера е ял нахут направо от консервата, фъстъци, правил е за пореден път безброй коремни преси, дано да е от това... Той яде и много броколи, прави си  негови си режими, които са предимно с много фибри и бобови....Следи някакъв фитнес инструктор и неговите препоръки..... Ужас, повредих детето ....
Духче, стискам палци да установят точно каква е причината, за да се знае как да се лекува. Дано да мине до петък, но по принцип невралгиите са малко упорити, не минава бързо.

Последна редакция: пн, 11 фев 2019, 15:18 от Amanda.D

# 74
  • Мнения: 2 882
Аманда, май колит описваш. Червата са казали "не на влакната" и са излезли във временна стачка. Може и да се научи да се храни правилно, но ще е след 15-20 години.

Общи условия

Активация на акаунт