Тренировки в домашни условия - 98

  • 39 939
  • 733
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 491
Звезди, да, на мен ми отне горе-долу толкова години и пак не съм сигурна... Вероятно е колит, но аз съм малко хипохондричка и ужасно се страхувам от състояния, които налагат спешни операции. Много се бях уплашила.
Спирам да ви занимавам, дано да има какво да отчета за днес, че вече съм в работен режим.

# 76
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Любааа, честит рожден ден!
Пожелавам ти издължени бицепси, кръгло дупе, тънка талия и много положителни емоции в тренировките и храненето!
Cake🎈💋💪☝💞💗Heartbeat Flowers Hibiscus

# 77
  • Мнения: 4 406
Аманда, не се притеснявай всичко ще е наред с хубавеца Gift Heart:gift_heart

О, ѝлюбче много радост, щастие и спорни тренировки Revolving Hearts

Аз нали пак съм безработна си ходих на фитнес. Гръб, рамене и вело, е не много високо темпо, нещо пулсът напоследък ми е много учестен, но 130 ккал изгорях.

# 78
  • 1st floor
  • Мнения: 9 135
Джери, какво пак стана с твоята работа? Sad Hug

# 79
  • Мнения: 4 406
Климакса не прощава, при шефката де

# 80
  • 1st floor
  • Мнения: 9 135
Климакса не прощава, при шефката де
Joy Joy Joy
Ох, разсмя ме!

# 81
  • Мнения: 9 830

Днес ААА / АЛО, след което: ало, хладилникът - АААААААААА. Simple Smile Отнесох го направо.
И ти като мен си си раздвижила метаболизма явно.  Joy Joy Joy  Колко време планираш да правиш АЛО, преди да пристъпиш към 80 ДО?
Спомням си, коментар на Агента /ако не ми изневерява паметта/, че за оптимални резултати и тренировки без контузии препоръчваше следната градация: след 21 ДФ да се направи и 21 ДФЕ, после Хамър и Чизел, после АЛО- то и след това вече 80 ДО. Може и АЛО- то да беше преди ХиЧ.  newsm78  Обърнала съм внимание на тази инфо, защото и аз от бая време й се каня на 80 ДО, но все си мисля, че не съм в достатъчно добра форма към момента за нея, респективно все отлагам и намирам какво друго да подхвана, но вече усещам, че моментът  за моята близо година с Отъм наближава.  Joy

Четох на сайта на Бийчбоди, че препоръчват да се завърти 2-3 седмици АЛО и тогава да започваш 80 ДО, но тук ме посъветваха, понеже работя с леки тежести (до 3 кг, в четвъртък ще си купя по-тежки гири), първо да направя БР, да увелича тежестите, и едва след това - 80 ДО. При мен, обаче, резултатите са видими и с леки тежести. 21 половината я правих с по 1кг гири и отслабнах 4 кг без да гладувам. Сега гледам, че след първата седмица на АЛО (3 кг декатлонски гири и ластиците зелен и сив от ЛИДЛ), ми се е образувал отстрани релеф на краката, който съм сигурна, че преди го нямах.
Мисля да я направя поне 3 седмици. При второто завъртане, пак си ме натоварва прилично, пък и схващам по-добре какво се очаква от мен да правя Simple Smile). /Мое мнение:
Скрит текст:
Макар, че всичко си правя, както го показва, имам чувството, че тук повече трябва да внимаваш да не се контузиш, защото упражненията са малко по-нестандартни и ако не си правил нищо преди това, с тия плъзгания ще се размажеш като стой, та гледай.
/ В 21 не съм имала такава идея и единствено гледах да не си преразтегна лакатя като смених гирите с по-тежки.

Има някакъв смесен календар АЛО/АЛМО, който също изглежда интересно, но не знам кога трябва да се прави.
 
ХЧ не е ли най-сложна? Бях чела тук, че в зависимост от целите ти, можеш да правиш само Ч.
аманда,д,
Скрит текст:
И ние имахме такива притеснения тази нощ с дъщеря ми. Бях близо до това да хукна към Пирогов.

Последна редакция: пн, 11 фев 2019, 19:39 от Windekind

# 82
  • Мнения: X
Ризова, да си ни жива и здрава, все така остроумна и да не спираш да пътешестваш!

Отчет, ден 34 от 80ДО. Тази програма я започнах по Коледа. С моето темпо и екстра "почивни" дни, до Великден се надявам да я приключа. Smile

Джери, стискам палци бързо да намериш нова работа, която да ти носи удовлетворение!

Аманда, дано бързо мине!

Ако на някой му се прави нещо по-различно, ето една оферта 30 дни безплатна програма от Tough Mudder - https://shop.openfit.com/pages/t-minus-30?utm_source=TM&utm_ … _content=tminus30

Гуш и бързо оздравяване на всички!

Последна редакция: пн, 11 фев 2019, 23:49 от Анонимен

# 83
  • Мнения: 2 885
Любче, честит рожден ден! Каквото и да ядеш, да не ти се лепи!
От всички програми на бийчбоди, които сте изредили, според мен АЛО е най-лека, дори спрямо 21 фикс, в която някои тренировки с подходящи тежести са си съвсем стабилно средно ниво. Препоръчват АЛО преди 80ДО, защото упражненията и уредите са подобни. Човек посвиква с ластиците, дисковете и формата на тренировките. АЛМО се води по-тежка от 80ДО, но реално за мен по-тежка спрямо трета фаза е само Cardio Flow.
За днес - Power Step Live с Кети(кардио интервали на степ, макар и не като HIIT тренировките й). Аз явно няма да издържа на ротация на 80ДО (омръзна ми, явно лиифт4 ще е най-голямото ми постижение при спазване на една програма) и ще се върна на традиционна ротация от два пъти кардио, два пъти горна и два пъти долна част седмично, тук-таме с някоя тренировка с пудовка за цяло тяло.

# 84
  • Мнения: 3 491
Вчера успях да направя БР 7 и петнайсетина минути степер. Много ми е трудна тази тренировка и допускам, че до края на седмицата пак ще ми остане трудна.... А сякаш при предишните правения на програмата не беше така, явно не съм много силна в момента.
Детето е добре.
Windekind, при вас всичко наред ли е?
Любче, честито и тук! Все така готина водолейка:smile:!
Джери, не искаш ли да дойдеш пак в София? В научните среди май не беше толкоз лошо...
След малко БР 8.

# 85
  • Варна
  • Мнения: 448
Amanda, радвам се за юнака Simple Smile
Днес:
5 кръга
50 подскока
3 набирания
30 коремни
10 глутеус мост

Каквото и да правя, винаги имам МТ на дупето!

# 86
  • Мнения: 4 779
И аз съм с мт и вчера направих фикс екстрийм йогата,любима ми е .

# 87
  • 1st floor
  • Мнения: 9 135
Ден 22 - последното Booty от първа фаза - къде с два, къде с три ластика. Ще ми липсва.  Heart Eyes  Вчера намерих време късно вечерта за животинското кардио, останало от миналата седмица.

# 88
  • Мнения: 1 402
Отчитам Чизел ендурънс.
Вие сигурно го знаете този сайт, но все пак може да е полезно на някой https://www.bodybuilding.com/exercises/
- упражнения по мускулни групи с обянение с клипче как се изпълняват правилно. От тук видях, че там където усетих натоврване на бг лека(освен в дупето и задно бедро) и не знаех какво е, е сега разбрах, че там са мускули в долната част на гърба, просто до сега това упражнение го правех все с по-леки гири и сега с тежката съм успяла да ги активирам.
Звездичке, много беше права, че към фаста се привиква бързо - вчера правих трети ли четвърти ли - няма вече студ, няма летаргия, цял ден си бях с топли крака и ръце, че и една градинка вдигах с лопатата.

# 89
  • Мнения: 9 830

Детето е добре.
Windekind, при вас всичко наред ли е?

Радвам се, че детето е добре. И при нас всичко е наред. Останахме си само с недоспиването.

Общи условия

Активация на акаунт