И ние направихме 6 месеца изключително кърмене

  • 1 525
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 462
Ами браво за това, че сте направили 6 месеца кърмене. Хубаво щеше да бъде да продължите, но ти си решаваш за детето си Peace

Ти май не си ме разбрала съвсем и не си прочела и по-нататък. Ние приключихме САМО с изключителното. До една година въобще не смятам да замествам хранене. А оттам нататък... колкото стане и както стане. Смятам да доживея до инволюция. Пък да видим.

# 16
  • Мнения: 1 735
Poli , много хубава темичка и поучителна в много отношения ,особено за начинаещи родители!  Hug
Я да те питам , кога мислиш да дадеш яйце при това ваше положение?
Питам ,защото малко се притесних: оставих Мила на прабаба й ,а тя й сварила супичка от тиквички,картофи и моркови ,с жълтък(само жълтъка) от яйце. Днес 2-ри ден яде от супичката(пасирана) ,и преди малко повърна съвсем мъничко ,като беше и много нервна. Но това мога да го отдам и на факта ,че и се спеше.

Валентина
,опитвам се ,но не мога да те разбера. Thinking Голямо дразнене ,голямо нещо.Добре ,че не си модератор(въпреки ,че се държиш като такъв) ,че редовно щеше да триеш темичките на горките щастливи хорица. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 462
Я да те питам , кога мислиш да дадеш яйце при това ваше положение?

Сложен въпрос... Самата аз не ям вече яйца, заради нея. Първо ще започна аз да ги ям и ако няма реакция, ще й давам и на нея. Ама кога ще е това - нямам си представа  Thinking. При всички положения след годинката.

Аз по миналата седмица започнах да й давам ябълка, круша и банан и всичко си беше наред, когато изведнъж се обрина и се посра. Но по-скоро беше от това, че аз изядох една консерва пържена риба. Като нямаше нищо друго за ядене вкъщи и бях много гладна... Та така че отново си прекратихме захранването. Много се чудих за пюретата. Накрая реших да пробвам. Ама на мен не ми хареса. Ще се върна на идеята си да й давам само пресни плодове. Нещо тия пюрета хич не ми се вързват с представата за природосъобразно хранене...

Днес 2-ри ден яде от супичката(пасирана) ,и преди малко повърна съвсем мъничко ,като беше и много нервна. Но това мога да го отдам и на факта ,че и се спеше.

Съмнявам се да е заради жълтъка  Thinking. Но аз бих направила така - няма да й давам една две седмици и после ще дам малко и ще следя внимателно за реакцията.

# 18
  • Мнения: 79
Моите искренни поздравления Поли  bouquet
Много се радвам за вас. Ти наистина си майка герой, впредвид трудностите през които си преминала. Мисля че е важно и за майчетата с малки бебчета да прочетат и знаят, че не трябва да се отказват въпреки трудностите, които ще срещнат Laughing

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Поздравления Поли! Ей такива теми ме амбицират да продължавам да кърмя. А почти се бях отказала преди около месец. Добре, че има майки като теб, да дават кураж и добри съвети.

Общи условия

Активация на акаунт