Бяга днес от нас тъгата, бебенцата малки чукат на вратата.26.06-02.07

  • 11 431
  • 362
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 701
Какъв е този календар който ти определя термина. Не можах да го намеря ...

# 16
  • София
  • Мнения: 3 564
Здравейте и тук момичета,

Дано да ни е хубава седмичката и с много положителни тестчета. А бебеправещите да не се помотват - искаме компания Sunglasses

# 17
  • Мнения: 267
Добро утро момичета!
Ивалекс, много хубава история, макар и малко тъжна Simple Smile
Желая хубава седмица на всички, и все така да валят хубавите новини!  Hug

# 18
  • Мнения: 191
Добро утро на всички момичета чакащи и нечакащи, успешна седмица и повече  EFP
Sky Angel ЧЕСТИТО УСПЕХ ПРИ ЧИЧО ДОК И ЛЕКА БРЕМЕННОСТ Hug  bouquet
ivalex обичам такива истории, честита нова темичка и тя да е изпълнена с хубави новини както предишната Hug
Sky Angel аз като забременях след 10 дни закънение ме видяха на коремен ехограф ама знам ли, то може би зависи от разположението, но след 2 седмици ме викнаха пак за да видят дали има сърдечна дейност Wink

# 19
  • Мнения: 3 154
Какъв е този календар който ти определя термина. Не можах да го намеря ...

Ето го, обаче нали знаете, че не е 100% сигурен? Wink

Ивалекс, много хубава история!

Скай-че, мъничко честито! Ще чакаме потвърждението!  bouquet

Успешна седмица ви желая!

# 20
# 21
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
Права си, но не стига, че аз съм стресирана ами  и мъжа ми се размислил за нещата от живота, даже каза ,че се изплашил от възрастта си. Успокоявах го, но аз си знам, че е старичък, но какво да направим...в неговия ред на мисли трябва да си забием ножа. Сигурно кара мъжката критическа възраст. Аман от проблеми, а аз на чие рамо да се оплаквам?

Хайде хубав ден и махнете тези ангелчета от заглавието, аз махнах мите от профила/благодаря Лали, не знаех за поверието/.
а бе момиче как ще е старичък, моя бивш беше на 48 когато аз родих, но какво пък на мен не ми пукаше бях си щастлива, че имам дететце я зарежи тея мисли и продължавайте смело с бебеправенето.айде и аз съм тази седмица ама чак в петък да видим какво сме направили.успех и много усмивки на всички Simple Smile

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 529
Няколко дни нямах възможност да ви чета, а то какви изненади имало.Честито на всички майчета,само хубави неща от тук нататък.
ДАРЕ,познавам те само виртуално,но след като прочетох постинга ти днес ми се искаше да ти кажа нещо.Незнам как се чувстваш,незнам какво изпитваш,но съм сигурна,че ти си един силен ЧОВЕК,и въпреки всичко знам,че  ще намериш своя път към щастието независимо от трудностите през,които ще преминеш.

# 23
  • Мнения: 1 701
Какво съм смятала и аз ...
Аз си мислех за 2 март,а то сега на 12 февруари ме писа ...
Сменям лентичката! Simple Smile

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
wish,как така се получи душко?Ми ти ако наистина си в седма седмица и сърчице ще чуеш маи?!

# 25
  • Мнения: 1 701
Така ми изчисли календара ...
Ох нямам търпение да отида на лекар ...
Толкова е трудно при този дето искам аз ...
Ще ви кажа къде е истината след прегледа. Simple Smile
За сега - предположения.
Хайде да тръвгам на работа.
И стискайте палци да се свържа с кабинета най-накрая!

# 26
Успешна нова седмица момичета!  Laughing
Честито на всички с положителни тестове!   bouquet
Хайде, да повлечете крак - аз ще се пробвам да пъдя лелището тази седмица!  #2gunfire Да бяга на далече  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Дара, не се отчайвай и не се поддавай на тъжни мисли! Мойта леля забременя на 40г. и роди на 41г., а мъжът й беше тогава на 45 год. На всичкото отгоре е болна от епилепсия още от малко момиче и всички й казваха, че няма да може да има деца - а сега се радва на едно страхотно 13 годишно сладурче! Стараее се да младенее и не отстъпва никак на младите майки!  Hug Така че споко, всичко ще се нареди!  Peace Късмет на всички  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 2 096
Странно ми е нещо.. Обадих се на моя лекар  и акушерката ми записва час и ме пита.. Взе ли си направление.. Казвам - НЕ. ОК не казвай тогава на личния си че имаш положителен тест, а му кажи че имаш проблеми със цикъла пак не ти идва и искаш да те прегледат.. защото направленията по Майчино здравеопазване са едни.. и не разбрах какво имаше предвид.. някой да има идея.. аз мисля да и се обадя довечера да и разясни че нещо не ми звучи много убедително

# 28
  • София
  • Мнения: 639
Здравейте момичета и от мен Simple Smile
sky angel   честито,   bouquet
дано да има все повече радостни новини
лека и ползотворнаседмица  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 2 120
Благодаря ви момичета, но аз не съм се отчаяла. Просто избягвам да мисля за тези неща, но днес бях неприятно сюрпрезирана от мъжа си и това ме провокира да мисля пак за годинките.

А иначе, този месец не съм правила секс за бебе заради зъбите, но поне ще имам хубава усмивка. Днес отивам да ги забиват-ох, как звучи само. Wink

Калкулатора на БГ МАМА е за 28 дневен цикъл. Изчислявайте +, -, колкото е вашият.

Общи условия

Активация на акаунт