Бяга днес от нас тъгата, бебенцата малки чукат на вратата.26.06-02.07

  • 11 455
  • 362
  •   1
Отговори
# 315
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честит ви карй на петъчния ден Crazy
Аз губя търпение вече имам някъкви натрапчиви мисли че щом нямам кои знае какви признаци нещо лошо се е случило-чак немога да спя от притеснение.Аз съм на доктор чак по другата седмица.Мисля да си направя още един тест пък дно сепоуспокоя малко.

# 316
  • Мнения: 9 138
Меги, успокой се Simple Smile
Избра ли си вече лекар?

# 317
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Ами Стеф мисля да видя личния кой ще ми препоръча с направлението.Пък на частно ще ходя при д-р Минев или д-р Кръшков.

# 318
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Меги,ще дърпаме уши tantrum!Я споко!Аз с диването никакви екстри нямах-туй гадене,гърди,зърна - нц Naughty!По цял ден не се спирах като кон,в 4 месец тапетите на целия апартамент налепих сама...Радвай се,че се разминаваш с тези гадости и не си мисли глупости,че ще дойда... afwitch

# 319
  • Мнения: 9 990
Ами-ей сега другата седмица ще започне да повръща и ще се жалва,че и е лошо Crazy Laughing

# 320
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Е,то и аз искам от това да ми е лошо,но засега ми е лошо само от...глааааааааад Twisted Evil Mr. Green Twisted Evil

# 321
Абе стига глупости-отивате на море и не се пазите!Въобще-как може да го мислите от сега това.Ето сега ще ти кажа-аз ако забременея този цикъл ще съм баш в първите седмици на морето-път, мъкнене на дете на плажа, къпане-всичко това ще ми се случи.Може и да повръщам даже.
А ако не забременея-да си провалям морето ли?
Или обратното-да се пазя по презумция, сакън да не вземе да стане....
ама моля ви се-нероден Петко сега...
Браво,Пенелопа!
И аз си мисля така Simple Smile
И на мен ми предстои същото като на теб - ходене на море през август с малкия и същевременно желание /и правене/ на второ детенце.Но не мисля нито да се пазя, нито да си развалям почивката!Още повече, че малкият тогава има рожден ден и това е един вид подарък за него!
Пожелавам на всички приятен, не толкова горещ/само в преносен смисъл може/ уикенд и сбъдване на мечтите! Hug

# 322
  • Мнения: 515
Да Пенелопа права си мила  то май аз я пуснах тази муха за морето   Embarassed   но от желание да съм бременна май започнах леко да
пощурявам  #Crazy и ми идват чат пат разни смахнати идеи луда работа той и мъжо така ми вика защото откакто правим опити спрях цигарите изобщо не пия само биричка  beer  та той ми вика ти нещо превъртя май все си повтарям че не ми е някаква фикс идея ама май се появяват някакви симптоми на  tongue Трябва някой да ни  bambam понякога
Да си живеем живота и това е   bouquet

# 323
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Момичета направо ще умра в този гаден Видин няма тестове за овулация  newsm45 newsm45 smile3511 какво ще правя сега Cry

# 324
  • Мнения: 9 138
Можеш да поръчаш в аптеката, да ти доставят.

# 325
  • София
  • Мнения: 186
мен пък това пусто лубопитство 6те ме отведе в лудницата.
отново направих тест по-рано (а си бях обе6тала,4е 6те се здаржа)
...и естествено отново е отрицателен  #Cussing out
толкова ужасно се 4увствам  Cry Cry Cry
а така се надявах този месец да се е полу4ило....

# 326
  • UK
  • Мнения: 1 351
Можеш да поръчаш в аптеката, да ти доставят.

 да но трябваше да ги почна от утре а те немогат да го доставят толкова бързо...  Cry

# 327
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Направих си тест за собствено спокиствие и имаше две вече тлъсти черти.Сега съм много по спокоина.Мегита ти какво правиш във Видин?

# 328
  • UK
  • Мнения: 1 351
Направих си тест за собствено спокиствие и имаше две вече тлъсти черти.Сега съм много по спокоина.Мегита ти какво правиш във Видин?

 Еми... мъжа ми е от Видин и в момента сме тука  Cry

# 329
  • Мнения: 9 138
Добре де, знаеш кога трябва да почнеш тестовете, значи си наясно че овуто ти предстои Simple Smile давайте кеск и ефектът ще е същият Wink

Общи условия

Активация на акаунт