Януарски бебета 2019! Тема 1

  • 32 087
  • 743
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 109
Аз ползвам Мустела, но го къпем през вечер и пак мисля, че е често. Знам, че препоръчват 2 пъти в седмицата, но пък нашия обича и после спи много добре.
 Пъпките да не са от претопляне? На нашият му излязоха още в родилното и казаха, че най-вероятно е това, но изчезнаха сами за няколко часа. Сега също се появяват понякога, ако забравя радиатора пуснат за по-дълго.

# 91
  • Мнения: 6 622
Бебка е с много суха и имам козметика на Биодерма, Адерма, Мустела и Хип. Чудех се на коя марка да взема и взех на всички Grinning Мустела мирише много хубаво на бебенце,но не намирам особена разлика преди и след мазане. На Хип мирише , както казва ММ на бисквитки,но пак не виждам разлика. На Биодерма е хубава,но определено Адерма е най-доброто поне в нашия случай,но мирише  неприятно. Уж е без аромат,но явно някоя съставка ми мирише гадно.

# 92
  • Мнения: 1 124
Ами момичета нямам тайна за многото кърма. Просто си има. Забелязах, че когато ям месо има още повече.
Храня я на 3-4 часа. Вече не пия чай за кърмачи, защото ще трябва да съм цял ден на помпата. Пия много вода.
Да си кажа чесно ми се иска маааалко да намалее. Преди малко цедих за облекчение 80мл и малката след това я кърмих от същата гърда и струята отново й беше силна. Тя си хапва добре, защото и качва добре. На 40 дни беше 4,700, роди се 3,300 , изписаха я 2,990.
На 22.02 ще стане на 2 месеца.

# 93
  • Мнения: 948
Взела съм bioderma. Душ гел, мляко и олио. И нейната кожа беше много суха и се лющеше от преносването. Олиото не помогна. Не попива, само стои мазно. От млякото съм доволна. Мажа я след вечерната баня.

# 94
  • Мнения: 1 238
За моята бебка ползваме Биодерма. Мляко за тяло,  гелче за къпане, кремче за кожни раздразнения и крем за лице. От всичко съм повече от доволна, тъй като бебка се роди със суха кожа, в родилното ползваха Хип и нямаше никакъв ефект, но вкъщи за седмица кожата и се оправи с Биодерма.

# 95
  • Мнения: 133
Нашите пъпки преборихме с А-derma, серията за атопична кожа, много съм доволна!

# 96
  • Мнения: 30
Нашата бебка я къпем всяка вечер, а козметиката, която ползваме е на Биодерма (пълен комплект).  Доволна съм.

# 97
  • Мнения: 1 411
И аз ползвам на биодерма, че от преносването е с лющеща кожа Sad

# 98
  • Мнения: 469
С Мустела съм аз. И с баткото, и сега. Лосиона им прави кожите страхотни.
Неви, така имах мляко и аз преди 8 години. Сега не. Даже от два дни се чудя дали й стига.
Днес се наложи да отида с нея в училище да вземем баткото. Сега умирам от страх да не е лепнала нещо. Че и се филмирам даже ...

# 99
  • Мнения: 1 411
И аз преди 7г . Имах много и даже кърмих дъщеря си почти до 2 г. Не мога да разбера каква е разликата със сега, че да нямам. Същите гърди Simple Smile, уж пия и чай за кърмачки, направо ще се побърквам на тема кърмене.

# 100
  • София
  • Мнения: 9 111
Аз тотално се обезкуражавам с това кърмене. Как може да имам толкова бюст и да не мога да произведа 100 мл. на хранене сумарно от двете гърди. Надявам се да ми помогнат на това бебешко кафе, защото имам нужда от някакво окуражаване Flushed .

# 101
  • Мнения: 4 678
Зазу, Ая, и аз така Sad
досега едва 30-40 съм цедила и то от двете Sad просто няма и няма

# 102
  • Мнения: 948
Момичета, и при мен няма нищо общо с предната бременност. Кърмих до 10 месец. Никакво АМ. Сега се наложи да взема лекарства и за 3 дни изчистване от тях- от препълнени и болезнени гърди, въпреки цеденето (по 40 от гърда, първите дни...)  което беше адски болезнено ..събудих се на третия ден и ..нямаше нищо. Меки гърди и капчици... изстрадах го много. Cry

# 103
  • Мнения: 4 966
И аз цедя по 30-40 мл. и от двете гърди :/

# 104
  • Мнения: 1 411
zazu1 моля те после сподели, какво са обяснили защото наистина съм много зле че не мога да произведа едни 60-70 мл за да нахраня рожбата си Cry

Общи условия

Активация на акаунт