Януарски бебета 2019! Тема 1

  • 32 065
  • 743
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 6 622
Трябва да намерите подходящата биба. Всяко бебе харесва различна. Пробвайте силиконови, каучукови, анатомични, ортодонтични. Ние имаме всички видове и бебка харесва само тези https://www.hippoland.net/avent-scf213-20-silikonovi-meki-zal-ga … oft-girl-00a-0505. Имаме и други на Avent, но те ги харесва толкова.

# 556
  • Мнения: 3 269
Аз я пробвах с 2 вида залъгалка, но не иска и това е. По едно време слагах от Лефакса за колики по една капка, че е сладък, но щом изсмучеше сладкото, изплюваше бибата.

# 557
  • Мнения: 948
Мерси, limonche. Има и каучукови, и силиконови... ще погледна ортодонтичните какви са. Дано стане.

# 558
  • Мнения: 478
Минавам да споделя какво откритие направихме онзи ден, може и за някое друго бебче да проработи. Бебчо се разплака в шезлонга и мъжа ми вместо да вдигне само него, вдигна целия шезлонг за дръжките и го залюля. Ефекта беше мигновен, спря да плаче. От тогава всеки път работи безотказно. Явно има нещо в усещането за безтегловност. Предполагам и затова като ги успокояваме прави и изведнъж като седнем усещат и пак се разстройват. Само че си е сташен фитнес люлеенето на шезлонг с бебе в него и затова сега мъдрим някаква система да можем да го превръщаме в люлка закачайки го някъде.

# 559
  • Мнения: 3 269
Аз с каката имах такава висока люлка, като шезлонг, но на висока стойка във въздуха.

# 560
  • Мнения: 697
Аз пак да се оплача , не стига , че малката е вечно кисела и в кофти период , сега баткото хванал варицела Sad  .

# 561
  • Мнения: 3 269
Catwoman, мисля, че бебетата не прихващат, но не съм сигурна. Уж имат имунитет от нас, ако ги кърмим, и ако сме я карали и ние. Разболелите се са заразни преди да избият пъпките, така съм чувала. Дано бебка да е здравичка и да не прихване нищо.

# 562
  • Мнения: 2 109
Ние имаме електрическа люлка, успокоява го. Ако реве по-силно я залюлявам много силно и спира.

# 563
  • Мнения: 307
Как минаха ваксините при вас? Имаше ли някакви реакции?
Мамите след секцио , вдигате ли количките с бебето? Мен още ме е страх,пък и от време на време си ме наболява.

Последна редакция: ср, 20 мар 2019, 11:05 от nash13

# 564
  • Мнения: 3 269
Още не са ни сложили, а е почти на 3 месеца. Уж от раждането нямах хемороиди, а сега от две седмици, имам кръв като ходя до тоалетна и то доста. Не са външни, сигурно са вътрешни, но е доста стресиращо.

# 565
  • София
  • Мнения: 1 635
Неви, взимай мерки за хемороидите, че са много досадно състояние.
catwomann, хубаво е да я изкара сега баткото и дано вие сте я карали, че е ужасно на стари години.
Morska.Sirena89, и аз имам млякото на Ларош АР, но ми се струва, че е прекалено силна формула. След много чудене вчера взех една А-дерма, знзчително по-леко е.

Ние ще ходим за ваксини следващата седмица. Ще пиша как е минало.
Иначе за момента сме ок. Гушкаме се, бълбукаме и така.

# 566
  • Мнения: 697
Отмениха ни ваксината на нас,аз съм я карала ,а бебетата имали имунитет ако майката е карала до 6-тия месец.Поне така казаха ,но пак имало изключения и много пъпки имали мъниците.Каквото - такова в крайна сметка,нищо не мога да направя,времето ще покаже.

# 567
  • Мнения: 307
Май само на нас са ни сложили ваксините. Вчера по обяд й ги биха. Засега няма видима реакция ама съм нащрек. Като котка на горещ ламаринен покрив съм. Имате ли представа дали е възможно да се бият ваксините с по-тънки игли, че тези са направо ужасяващо големи.Cry

# 568
  • Мнения: 1 123
На нас ни сложиха първите две ваксини + Ротарикс на 22.02. Нямаше температура, на следващия ден беше малко кисела. Другата седмица отново ще слагаме, дано отново да мине леко.

# 569
  • Мнения: 307
Ioni_666 и на нас по същия начин. По принцип когато съм се ваксинирала аз никога не ме е било страх, сега обаче за бебка съм в постоянна тревога. По- бързо да свършат....

Общи условия

Активация на акаунт