Отговори
# 30
  • Мнения: 7 430
Мила Нана  Hug
....много мъчно ми стана като прочетох какво сте изживяли с ГАби
Още сутринта го прочетох.....но не знаех какво да ти напиша  Sad
Иска ми да ти кажа  нещо весело за да се усмихнеш Heart Eyes

Пожелавам ти всичко лошо да е вече в миналото и само щастливи и радостни моменти да имате с Вальо и малкия сладур
Пожелавам Ви го от сърце  Hug Heart Eyes

Страхотни сте тримцата

# 31
  • Мнения: 1 860
ДидКа баНДитКа , пак ме нахили като ряпа  newsm62  Голямо емотиконско семейство си ни спретнала.

# 32
  • Мнения: 1 860
И пак си сложила най-якият аватар във форума Crossing Arms Как са бебешорите? Викича радва ли се на Микито?   babyuu passifier

# 33
  • Мнения: 7 430
ДидКа баНДитКа , пак ме нахили като ряпа  newsm62  Голямо емотиконско семейство си ни спретнала.

Радвам се, че те накарах да се усмихнеш

Мерсаж за аватара Joy
...а Вики къде се радва, къде ревнува, къде го "милва" по главата.... ooooh! ....ама Ша сЪ опр'Им
Сега най-малкияТ хапва от цицата на мама и мога спокойно да си пиша

Ти защо не спинкаш...твоите мЪже сигурно са вече в леглото Wink

# 34
  • Мнения: 7 914
Добро утро, момичета,

може би вече ви е омръзнало с приказките ми за диетосване, ама май от днес съм сериозна Crazy, и по този случай ви поднасям ето тази закуска:


 Party

# 35
  • Мнения: 7 914
Kalida , честит ти страхотен нов аватар! Hug  bouquet

Giorgia , какво стана с мача? Има ли повод за  newsm44 ? Ние след неделя отпаднахаме от надпреварата за шампионството и сега се улесних в избора си да съм за бразилците! newsm68 И представям си амерканците как са се  #Crazy и  newsm78  - направо си ги сразила hahaha

ДидКа баНДитКа ,   love001 Hug колко се радвам да те видя пак сред нас...Аватара пак е ниво и  неможе да спре човек да се радва на двете ти малки момченца! Heart Eyes

Tatjana , чесно казано и мен от спирането ме е страх... представям си се как не мога да си отлепя края на гърба от асфлта, и лицето от някоя стена! Joy

amei , чакаме  с нетърпение и снимковия материал! Hug Много точно си  иззползвала израза" тъпа овца" , ама що обиждаш горкото животно Mr. Green .. Мажеш ли го Алекс с нещо или трябва от само себе си да му мине?  bouquet Hug

Mama Strumpf , как си? Каде се изгуби вчера драсна 2-3 реда и айде дим да те няма.. днес повечко, нали? Hug  bouquet

Etka
  , а-а-а не така Naughty къде е Холандия в списъка? smile3534    Hug  bouquet

nana_cool , тъжна история... smile3518 ... Hug




Последна редакция: вт, 27 юни 2006, 08:49 от zwezdi4ka

# 36
  • Мнения: 5 476
zwezdi4ka ме е изпреварварила със закуската!Така,че веднага се присъединявам към хапването !
ама съм лакома и това хич да не ми стига така,че от мен добавям    Wink


Kalida  колко е пораснала Дана,голяма е сладурка!  Hug Аз не съм кой знае какъв фен на футбола ,но нали трябва да подкрепям Италия...в крайна сметка бихме Австралия,но дори и моя мъж заяви,че дузпата ,с която се реши изхода на мача,беше измислена! В петък играем срещу Украина! Peace

Нана..я не унивай..случват се и такива моменти... нещата ще се оправят..приятелката ти е млада..пак ще забременее.. Hug

Mama Strumpf мерси за комплимента!Как се чувстваш?как върви лечението?

Етка..и при нас са 35 градуса..ад направо,но за разлика от САЩ..тук нямам климатик у дома и нараво се пържа в собствен сос... Crazy
Пак честито за рожденния ден !Весел празник да си изкарате!  bouquet

Дидка,големи са сладури мъжленцата!  Heart EyesКаква идилия само!Да ги цункаш и двамката!Чакаме разкази за раждането.. Hug


Къде са Eli cz  , мама Б, mariakara? И холандската бъдеща студентка не се появява?

Поздрави на всички ви момичета ,лек и ползотворен ден!

  bouquet

# 37
  • Мнения: 7 914
Да ...наистина какво стана с mama B -  нали беше на сватба по австрийско, ама не успя ли да се докопа до някой компютър? newsm78

# 38
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
Добро утро, момичета,

може би вече ви е омръзнало с приказките ми за диетосване, ама май от днес съм сериозна Crazy
А не съм сама значи  Mr. Green И аз все се каня и само на думи съм на диета  Rolling Eyes

# 39
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Здравейте  Hug
Отдавна не съм се разписвала тук,но пък гледам да ви попро4итам  Rolling Eyes

Звезди4ке с кеф си ръфам една от твоите ябъл4ици,ммммммм,обожавам ги  Blush

Нана,много тъжна история.  Sad Не се отказвай заради малкия сладък Габи. Стискам здраво палци да се преборите с институциите и да полу4ите гражданство за него и право законен на престой.  Hug  bouquet

Дидонке страШни са ти двамата мал4угани...пу пу. Да ги цункаШ много от нас и 4акам с интерес да разкажеШ как мина раждането  Heart Eyes  bouquet

Майка как сте вие с Томи. Имам някакъв спомен,4е ти беШе болна. надявам се,4е ве4е си ОК  Peace

Калидааааа,най_после. Много е сладка и порастнала Дани4ката,да ти е жива и здрава. Може и да си писала ама аз нямам спомен  newsm78 Вие планувате ли ходене до Бг?

Амей4о,добре завърнала се   bouquet Heart Eyes Цункай малкия сладък Шоки от нас и дано му мине бързо сладката усти4ка  Heart Eyes ( ей голям бяс ме хвана като про4етох какво му се е слу4ило  #2gunfire #Cussing out #2gunfire )

Звзди4ка аз бъркам ли или оЩе не сме ти виждали снимка на теб  Thinking Wink

Татян4ик радвам се ,4е малкото Милен4е е по_добре. А от какво и беШе разстройството  newsm78

Мамо Смърф,как се 4увстваШ,надявам се добре   bouquet

Лек и прохладен ден ви желая  Hug

# 40
  • France - Toulouse
  • Мнения: 95
Здравейте и от мен,
Пуснах ви аз мухата за кънките и из4езнах, но имам много работа и трябва да приклю4а до 4етвъртък, нали в петък потеглям на 24-те 4аса кънки.
От снимките наистина лъха сжежо настроение, а и самата атмосфера е весела, то не само кънки караме заедно, понякога си организираме ходения на ски и на плаж с тази асоциация, с която карам кънки. Специално за Звезди4ка, не се страхувай от спирането, наистина май това е най-трудно в на4алото, но се нау4ава.
Калида, мъжът ми се оправя лека полека , 3 седмици по4ивка му препоръ4а лекара, глезена е бледо лилав и подут, но било нормално.
Нана кураж ти желая, има моменти, в които имаш 4увството, 4е вси4ко е срещу теб, но малко по малко нещата се нареждат
Лек ден, хлад за тези, при които е горещо и до скоро

# 41
  • Мнения: 7 914
м_е_р_и
Добро утро, момичета,

може би вече ви е омръзнало с приказките ми за диетосване, ама май от днес съм сериозна Crazy
А не съм сама значи  Mr. Green И аз все се каня и само на думи съм на диета  Rolling Eyes

Ама аз за сега съм и на дела Party newsm62
 А ти имаш ли определена диета или само се ограничаваш? newsm78

 mcdirock
, хич не се бъркаш... ама аз съм много трудна със снимки....ама ще стане някой ден !Обещавам! И аз много много обичам ябълки.... Heart Eyes

svety а ти какво работиш? newsm78 Ще ти стискаме палци в събота smile3521 Знам аз ч, че ненаучено няма... ще му дойде реда, аз така нещо като ми щукне рано или късно ще стане! Crazy

# 42
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
zwezdi4ka, карам на разделно, когато се мобилизирам. Но често се провалям заради сладките неща  Rolling Eyes В сравнение с миналата година сега съм доста по-добре, но има още какво да се желае. Май и гимнастика ми трябва, особенно за коремчето  Crazy
А ти на какъв принцип си? Ако устискаш 3-4 дни от там нататък става лесно. Хайде ще те подкрепям. Аз днес вече се провалих  Rolling Eyes От утре пак ще се пробвам.

# 43
  • Мнения: 6 390
привет банда
аз днес имах малко работа... от септември мога да се върна на работа, днес ми сервираха че половината персонал си тръгва .... и сега съм се замислила,а тази седмица е последна и всички ясли затварят, 2м. ваканция от септември пак Rolling Eyes незнам дали въобще дали има места, да не казавам колко се съмнявам че ще ми я кажат от 2.дена преди да затворят Crazy...
А Мартин нон стоп го няма, ще мога ли да съчетая работа и бадемка на ясла... не ми е ясно  newsm78 та съм потънала в такива размишления... има ли смисъл или да се гушкаме двете  Hug

Нана
твойте премеждия наистина край нямат  Hug много тъжно това с приятелката ти, незнам какво да те посъветвам, защото е голяма болката  Confused ангажирай се и ти и тя повече с неща, не оставяйте свободно време да мислите за това, и дано всичко се оправи скоро   bouquet

Калида
ама голяма сладунка тази Дана, пу пу какви къдрици само  Flutter много е пораснала Hug

Дидонке
от няколко дена ти се лУбувам на аватара  Heart Eyes двамата мишоци са много салдки е прегръдка Hug

Бобсън каза че сватбата е във ВилнИУс, а от там май ще ходи за седмица до Австрия  newsm78 дано се вклУчи че и за нея ми тъжно  Rolling Eyes

Маймунка и Тали Дан,
дано и те се вклУчат от БГ Hug

# 44
  • Мнения: 7 914
м_е_р_и , аз прочетох преди седмица- две тук в "красива мама" тази диетка и днес ми е първия ден... уж съм решена да я спазвам, понеже от към режим е доста либерална или поне на мен за сега така ми се вижда... newsm78 За подкрепата дадено Hands Thumbsup .. че с нея всичко е по лесно! Hug

Eli cz , уф че труден избор  Hug от една страна е добре да работиш за самата теб, от друга представям си как ти се гушка с Емка- Бадемка.. пък и татито като го няма.... Rolling Eyes ... но пък има време да помислиш какво да правиш, нали?  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт