Китайските паралелки в 138. СУЗИЕ "Проф. Васил Златарски"

  • 25 641
  • 198
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 074
И още едно изключително признание от наш родител!

# 76
  • София
  • Мнения: 1 074
През есента нашето училище ще посрещне своите възпитаници с една нова, свежа и прекрасна визия!

















# 77
  • Мнения: 137
Уау прекрасно е, дано в понеделник да имаме късмета да е класирана във вашето училище.

# 78
  • София
  • Мнения: 5 186
А дали има и нов учител по английски, специално за китайската паралелка питам? Т

# 79
  • близо до планината,почти в гората
  • Мнения: 44
През есента нашето училище ще посрещне своите възпитаници с една нова, свежа и прекрасна визия!



















Ооо, хич няма да чакаме есента:grinning:
Още във вторник мислим да се насладим на тази красота, когато дойдем да се запише по първо и единствено желание - китайската паралелка на 138 СУЗИЕ! От шести клас си го е наумила дъщеря ми, а забележителното е, че на 14.07 има рожден ден, става на 14 години и ще си подари началото на едно уникално пътешествие!

# 80
  • София
  • Мнения: 1 074
А дали има и нов учител по английски, специално за китайската паралелка питам? Т
Не знам кого визирате Wink Не съм следила кой е бил досега? Ако искате, кажете ми на лични, но преди началото на годината не мисля, че ще има пълна яснота.

# 81
  • София
  • Мнения: 1 074
Много се радвам! Добре ни е дошло детето, Бръмбарела! Няма нищо по-ценно самото дете да желае да изучава нещо, тогава имаме онази искрица, която можем да превърнем във вулкан!

# 82
  • София
  • Мнения: 1 074
Уау прекрасно е, дано в понеделник да имаме късмета да е класирана във вашето училище.

Стискам палци! Дано всички седмокласници са се насочили към най-правилните за тях специалности и училища!

# 83
  • София
  • Мнения: 1 043
А във вторник като дойдем да се запишем (дай Боже) или да подадем за второ класиране, дали ще ни пуснат да ги видм на живо тези красоти? На кой етаж са?

MamaBlonde, за коя паралелка кандидатствате?

# 84
  • София
  • Мнения: 1 074
А във вторник като дойдем да се запишем (дай Боже) или да подадем за второ класиране, дали ще ни пуснат да ги видм на живо тези красоти? На кой етаж са?

MamaBlonde, за коя паралелка кандидатствате?

Качете се на последния етаж! Там ще видите също китайските и японските кабинети.








# 85
  • София
  • Мнения: 1 043
Zanda Ksurik, благодаря. Дано само ни пуснат.

# 86
  • София
  • Мнения: 1 074
Zanda Ksurik, благодаря. Дано само ни пуснат.

Няма нито една причина да не Ви пуснат. Кажете, че искате да разгледате новия четвърти етаж просто Wink)

# 87
  • София
  • Мнения: 5 008
Голяма красота! Дано учениците да се радват на присъствена учебна година.

# 88
  • Мнения: 137
Lila подредени са китайски,  японски и туризъм,  но бала не е особено конкурентен за това съм се отдала на молитви и надежди.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 074
Скъпи родители,
С радост искам да ви запозная с резултатите от нашата приемна кампания.

(2017)   138 СУ "Проф. В. Златарски"       1384 Чужди езици - КитЕ; АЕ
211.000    381.250      

(2018)   138 СУ "Проф. В. Златарски"       1384 Чужди езици - КитЕ; АЕ
244.750    297.500      

(2019)   138 СУЗИЕ "Проф. В. Златарски"   1384   Чужди езици -   КитЕ; АЕ
324.500               389.500  

 (2020)   138 СУЗИЕ "Проф. В. Златарски"   1384   Чужди езици -   КитЕ; АЕ
347.500               475.000  

Виждате потенциала в тези резултати и може да сте сигурни, че ни чакат чудесни години заедно. Защото, ако има мотивирани ученици, подкрепящи родители и амбициозни учители - това е най-добрият път за постигането на успеха на едно дете.
За пръв път балът за китайската паралелка е и най-високият от всички паралелки в училището. Заедно ще развием училището ни така, че когато децата завършат, дипломата им да показва, че са в топ десет на всички български училища. Целият екип работим неуморно за това и се стремим да дадем най-добрите условия и обучение, достъпно в образователната ни система!
Поздравления за всички, които получиха своя шанс с паралелката!
Очакваме ви с радост септември и ви пожелаваме едно чудесно лято!

Последна редакция: пн, 13 юли 2020, 10:31 от Zanda Ksurik

Общи условия

Активация на акаунт