Некачествена тоалетна хартия! (звучи смешно, но....)

  • 6 818
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 878
Засега сме доволни от Фамилия-четворка.Имам чувството,че големите пакети на повечето марки са по-ниско качество и затова ги пускат на промоция.

# 16
  • Мнения: 33
Спрях Емека, защото всички 4 ролки бяха криви 😂😂  Адски много ме дразнеше, 2ри пакет същите криви ролки. Не е чак такъв проблем, но дразни. 😂😂

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Винаги е била тотален боклук Милде. И все съм се чудела кой я купува- скъпа и без никакво качество.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 145
Аз пък си мислех, че само аз имам проблем с милдето, и то не с падащи парчета, а получавам обриви от нея. Мисля си, че е от тоновете ароматизант, с които я поливат. Та от доста време не ползвам ароматизирана ТХ от каквато и да е марка.

# 19
  • Мнения: 9 825
И мм не може да ползва автоматизирана. Мислех, че си измисля, ама явно си е така

# 20
  • Мнения: 1 422
И мм не може да ползва автоматизирана. Мислех, че си измисля, ама явно си е така

"автоматизирана"? Някакъв нов вид ли са пуснали Simple Smile Иначе звучи интересно..

# 21
  • Мнения: 97
Само Фамилия Hands Wave

# 22
  • Мнения: 1 622
И мм не може да ползва автоматизирана.

 Thinking

Не думай! Надявам се, че тая хартия не те гони, за да те забърше "автоматично"....

# 23
  • Враца
  • Мнения: 2 572
След като открих тоалетната хартия на DM,
плътна , мека, качествена, бавно свършва,
не купувам никаква друга по никакъв повод!  Naughty

# 24
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
Тази от Лидл с овцата на картинката е много добра. И оакета с четворката е много по- добра от пакета с многото ролки. Иначе изглеждат еднакви отвън. Не знам на какво се дължи.

# 25
  • Мнения: 21
След като открих тоалетната хартия на DM,
плътна , мека, качествена, бавно свършва,
не купувам никаква друга по никакъв повод!  Naughty
Още един глас за ДМ! Само съжалявам че спряха рециклираната. Имаше отлично съотношение цена/качество.

# 26
  • София
  • Мнения: 19 969
Но мога да ти препоръчам всичко по-плътно на Зебра - кухненски ролки, салфетки, тоал.хартия.
Между другото розовата Зебра няма нищо общо с бялата неароматизирана ТХ. Изглеждат еднакви като плътност, но розовата се разпада при използване.

# 27
  • Мнения: 728
Здравейте,
Вредни ли са ароматизираните тоалетни хартии и мигат ли да причинят на кожата при децата проблем? Питам за Милде, но ползвам и Зева и Зебра, та се замислих?
Ps. Сега погледна, че не писано доста отдавна тук 😌

# 28
  • София
  • Мнения: 6 145
За деца не знам, на мен не ми влияят добре и ги избягвам, но може аз конкретно да имам някаква алергия. Милде е сред най-зле влияещите ми. От еденично ползване в заведение или на гости - нямам проблем, след неколкодневно ползване получавам засилващо се парене. Никой у дома няма подобни проблеми.

# 29
  • Мнения: 10 174
Я, каква хубава тема имало в архивите. 😬 Кои са тези борси, откъдето купуват някои т.х.? А дали нещо се понася или не (ароматизирана т.х. в случая) е индивидуално. Принципно ароматизаторите са алерген. Не само тези за хартия.

Общи условия

Активация на акаунт