Аляски маламут? Чувал ли е някой?

  • 5 456
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз ги зная где са, но не съм сигурен, че гледат още животини, ще попитам и ще осведомявам.   Wink



Еве-Надине, вашите кучата обичат ли да бъдат гушкани и лигавени, че имам такива животински пориви, чувствам любовен устрем, разбир`ш ли? Embarassed Гат ги разхождате, обадете ми се да обменим по някоъ блъха с песовете...  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 798
Е,чак пък умни...нашето ходи на училище за не знам колко си пари и нищо не научи. Казаха ми,че не е от умните породи,както овчарката например. Просто е красиво,голяями и силно! Яде по 2-3 кг  храна на ден...не е пазач....Добре,че си имаме и  лабрадор.
айде сега, тренера явно не е бил капацитет! Thinking
Кучето  ти е страхотно, как искам да си поиграя с него.... Grinning
като върла кучкарка ще ти кажа-евала, че си му осигурила прекрасен двор , храна и занимание!!! Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 2 857
много красиви кучета, в нашия парк "Гео Милев" има един мъжкар такъв

# 18
  • Мнения: 13 512
Аз ги зная где са, но не съм сигурен, че гледат още животини, ще попитам и ще осведомявам.   Wink



Еве-Надине, вашите кучата обичат ли да бъдат гушкани и лигавени, че имам такива животински пориви, чувствам любовен устрем, разбир`ш ли? Embarassed Гат ги разхождате, обадете ми се да обменим по някоъ блъха с песовете...  Heart Eyes

Ние не го извеждаме,ама мога да те поканя да се полигавите,сигурн ще му хареса,защото аз хич не обичам

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Да бе, знам та аз тебе.. Ша ма поканиш с всичките му там прищевки: прясно мляко от кравата на моя мангал, прясно сир`ни от козата на моя мангал, пресън кашакавал от овцътъ на моя мангал... Scream То всичко си има граници, аз търпя, търпях... То бива алчност...   
Ще си мачкам Трифоня и стига ми космалак за днес!  smile3553

# 20
  • Мнения: 13 512
Ееееееееееееееееее,стига,де!Няма, аз ша та почерпя,нали си  на диета,пък и срамежлива....знаеш ли какви ябълки са ми донесли от Невша- 2 ша та почерпя даже!

# 21
  • Мнения: 6 039
имахеме 2 такива кучета, наитина първите 3 са внесени в България от Унгария. Бяха доста скъпи, с родословие и име по паспорт Адолф.  Държа да отбележа, че никак не са умни, просто са много силни и много красиви. Имали сме само мъжки екземпляри, те естествено са доста едри, по-едри от немска овчарка. 2-те кучета бяха с различна украска, този който е публикувала Ив-Надине, е черен, а  на сивия , който беше доста по-красив, трябва да сканирам снимки, ако има интерес.

# 22
  • Мнения: 282
Malenna , качвай снимки да гледаме и да се учим! Party

# 23
  • Мнения: 6 039
това е черният като бебе, скоро не съм го снимала и ще ми отнеме малко време докато намеря снимките, но ще се постарая

# 24
  • Мнения: 13 512
това е черният като бебе, скоро не съм го снимала и ще ми отнеме малко време докато намеря снимките, но ще се постарая
Ами снимай го утре и  пусни актулни снимки

# 25
  • Мнения: 6 039
На сивия няма как да направя актуални снимки, защото го откраднаха преди няколко години, но този другия бандит мога да го снимам.

# 26
  • Мнения: 2 550
Mnogo hubavi kucheta!
Az si misleh, che sa sibirski huskita  Blush

# 27
  • Мнения: 13 512
Mnogo hubavi kucheta!
Az si misleh, che sa sibirski huskita  Blush
Хъскитата са по-дребни от маламутите. Вторите са много здрави кучета.А и хъскитата са със сини очи.

# 28
  • Мнения: 2 550
Честно казано не съм се загледала в очите на очите.
Преди няколко седмици гледах Eight Below и се влюбих в тези кучета. Направими впечатление от търсенето в нета, че хъскитата са малко по-светли  newsm78 Сега разбирам, че са различни породи.
Жестоки са. ИСкам Simple Smile)

# 29
  • Мнения: 13 512
И ние така- видяхме го в един сайт в Интернет и полудяхме...естествено,преди 10 години не знаехме  нищо за тази порода...започна се едно търсене...и го поръчахме от Унгария. Беше на 3 месеца,като ни го донесоха. Но не може да се гледа в апартамент! Сменя си козината, има някаква смазка под козината,която мирише.....голям е...само за двор!

Общи условия

Активация на акаунт