ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 502

  • 25 229
  • 735
  •   1
Отговори
# 120
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Наде, на мен също косата на Пухчо ми изглежда по-тъмна.

Феми, аз не вярвам за нашите, а и вече не знам дали искам Laughing Дори да вземе да се случи, много вода изтече оттогава  Whistling и имам усещането, че сега ако ги съберат ще е както при Хазал и Арас - сладки един до друг, но нещо не достига и не е само заради блудкавата история. А старите интервюта и с Ча, и с Хазал са доста .... интересни. hahaha
Сега по-скоро съм любопитна коя ще е новата партньорка на Чачослав, също и дали Хазар остава в следващия сезон/и newsm78 на Протектора.

Аз рейтинга исках да видя Феми, но не можах да подмина маргаритките и Емко 2¾ smile3544 smile3544 smile3544

# 121
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 467
Споменали сте Лорка, ама не виждам снимката, направо се е разсипала тоя път, щото и друг път и се е случвало, но по-скромно участие е влагала Crazy Явно пак е имало туитване, аз отдавна им изпуснах броя и датите 33uu




ПП На малките деца русите им коси потъмняват,
Скрит текст:
рядко остават такива като в най-ранно детство. Ако ме видите мен от най-ранното ми детство първо съм с бяло-руса коса, после е златиста, после след първото ми подстригване стана почти кестенява, после пак си изсветля, но си остана пепеляво-руса или светло кестенява Пък в един кичур от косата ми имаше както руси косми, така и дебели черни . Много ми е странна, но общо на цват си изглежда светла Peace

# 122
  • Мнения: 27 634
Марги рисковано е но ако не опитат няма как да знаем какво ще  стане   . Ча обича да рискува  и Гинчо е до тях . Аз  страхлива   и  рядко  рискувам .  Ти се впускаш  Марги и добре правиш .

Няма да са като Арас в Марал Rolling Eyes.  има нещо  необяснимо ,притеглящо дори  и след време . Това са ми усещанията .

Марги кО намериш гифки от партито с маските метни ги тук Flowers Hibiscus
Снощи изпуснах епизода .  Как я подпря и сложи да спи и чепика ги видя на стълбището .

# 123
  • Мнения: 21 201
Спомената е кака Лорка Laughing и за нея забрава няма, Mr. Green  НИ моЙм я забрави. Laughing
Скрит текст:
И аз като малка бях руса, в пубертета ми стана светло кестенява, и днес ми е такава, че даже взе и се начупи, а бях с права.

# 124
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Феми, трябва да се поемат рискове понякога Wink
Може би става досадно вече, но като се съберат повечко гифки в Туитър ги нося Joy Режат от епизодите подред, последно бяха до 56, фемирския. Като стигнат до партито може да сложа...
Туитването ми се струва, че срещнах инфо щяло да бъде днес, но вече не ми е любопитно, не се намират резултати ooooh!
Май повечето сме със светлокестеняви коси Mr. Green

# 125
  • Мнения: 6 208
В интерес на истината на кадрите от хорото макар и в реала, макар й на сватбата й с друг, макар и придружен, макар с по два размера по-големи от Емко и Фера, макар и за кратко един до друг пак изглеждаха химични и много сладки. Така че вярвам, че ако се окажат в общ проект ще е различен от АФК, но също така успешен.

# 126
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 467
В интерес на истината на кадрите от хорото макар и в реала, макар й на сватбата й с друг, макар и придружен, макар с по два размера по-големи от Емко и Фера, макар и за кратко един до друг пак изглеждаха химични и много сладки. Така че вярвам, че ако се окажат в общ проект ще е различен от АФК, но също така успешен.
Ох че мило изказване Heart Eyes

Аз в нов проект не ги искам, щото ще ми изметат филма за Емко и Фера. Независимо дали ще е успешен или не, това неизменно ще ми повлияе старите впечатления. Пък и съм сигурна че няма да химичат така, мисля като Марги- добри актьори но ще изглеждат като Арас И Хазал в Марал Rolling Eyes

# 127
  • Мнения: 27 634
Рориии ,джанъм  това исках да обясня ти много добре си го изразила . Дори на собствената си сватба на хорото са сладки и се забавляват . Yum

Не е казано в сериал ,може и филм . Сюжета да е добър .  
Нетфликс са купили филма на Киво - Организето и ще го излъчат . Доста навлизат в пазара . Вампирите с Керем и Елчин им е в каталога .

Последна редакция: сб, 16 фев 2019, 18:31 от femmi2

# 128
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 467
В листата на Нетфликс има вече повече от 100 турски филма и сериала. Първите бяха КСШ и някой от сезоните на ВВ. Сега вече купуват масово. Напомням че преди премиерата на Защитника, подгряха очакващите Ча зрители с Делибала Peace

Не мсля че купуват най-популярните сериали, защото те и така се продават много добре зад граница Peace

Помните ли го, Ча след хижа с Дуда някъде от април....


Това нещо струвало 3,347₺ а другаде е още по-зле, пише че е The North Face • 3,347$ #Crazy
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 16 фев 2019, 18:46 от Беллора

# 129
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Вероятно е така, купуват масово, което ме подсеща, че и по българските телевизии не е както беше в началото. В праймтайма вече въртят не само рейтингови сериали, а и тези които вървят в пакет с тях Laughing

Ети дали ще намине да преразкаже какво става с НИ, пък и да изложи собствените си виждания както за фрагманите hahaha



Чачун ме изумява с вкуса си - каквато колата, такава жената, че и дрехите hahaha

# 130
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 467

Така в движение раоклето изглежда добре Heart Eyes

Марги, сред толкова гифки забравихме за еднта от най-важните сцени

https://twitter.com/hazcag_forever/status/953287619307343873

А тук като първата булка от НИ е много хубава Heart Eyes
https://twitter.com/Sarah_hzl/status/952150757901561856

# 131
  • Мнения: 27 634
Марги ,ти гледаш Майка . Кога го даваха по лейдито го зяпах ,сега като се присетя го пускам . Черешката  зяпам ,не съм по готвенето  но  виждаш някой рецепти . Този последния за десерт напрай десерт с тиква нещо като карамел . Подобна знам но предпочитам оригиналния крем - карамел .
Марги като видях букета нарежи  гифка как денси в ритъм и го фърля . Голям майтап като го хвана мъж . Добре не го фана шаманката  . Вярвате ли в това поверие ?  За женитба  за наше успокоение не мисли затова . Нема да е само настоящата ,още ще минат през него   . Освен ако не е моногамен  . Виртуално не е като живото общуване .

Последна редакция: сб, 16 фев 2019, 19:56 от femmi2

# 132
  • Мнения: 21 201
И роклето й, и ботушките ййййййййй, особено ботушите й, #Crazy ноу комент. smile3505

# 133
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 467
Странно какви ги диреше мъж  сред женорята които се бяха наредили за букетЯ hahaha
Според мен това с втория цвят на роклето е интересно, но сякаш не трябваше да е в червено Thinking

Какво да ти кажа Фемо, Ча я познава от реалния живот, за разлика от нас, които съдим за него и нея по филми списания и видеоклипове... Може да откарат много дълго, а може и да им писне след някой месец - това е технят реален живот....

ПП Наде, роклето е подходящо за клуб, но примерно оцветените надолу в червено ресни аз бих ги предпочела в сребристо или синьо, пък ботушките бих ги пратила на боклука  и на тяхно място бих сложила фин сребърен сандал, но знаем що за пишман стилисти я обличат Rolling Eyes Самата снимка и Хазал ми харесват Heart Eyes

# 134
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 525
 Да се изкажа и аз  Laughing  

1: За предполагаем проект: Малко взех да клоня към мнението на Бел, че ще ми ометат Фера и Емко.Хеле пък ако са към Нетфликс. Там няма как да минат без да я размята по стените. А такъв момент е склонен да ми затрие дори 44 серия. От друга страна някоя родна бозица ме съмнява да спретнат, това ще е стъпка назад. А и направят ли втори , ще искам и трети проект и четвърти и така цял живот Laughing Laughing Laughing
Но пък чисто фенски ми се иска нещо, в което напълно да изиграят химията от -до , че да рахатясам Simple Smile
Каквото и да е усещам , че няма да е скоро. След 2 -3 години може , но сега е още рано.
2: Всеки ли завърза договор с Нетфликс newsm78 Ми така е , като няма как от този СЕМ да развият таланта си. Иска ми се и Джан Бей да подпише , че да поползва туй тело по предназначение. Че направо яд ме хваща с ученическите сцени.
3:НИ:
а)Първо да похваля Хазал последните 2 серии  bouquet bouquet Много добре отиграва комичните сцени. Направо открих нова страна от нея, много е добра! Филка явно прие съдбата си , че няма да прокопса и вече гледа с хумор на всяка ситуация. А то е такъв батак ooooh! Много е забавна как реагира на много неща, много ми е смешно.
б) Да си кажа , аз не гледам цялата серия , а откъсите в Ютуб и то избирателно. Драмата с брата ми беше интересна, номерата на Филка и Фикри , че ще вземат застраховката ме спукаха от смях. Сега в новата серия гледах преструвкте на Филка , че е с амнезия. Голям яд ме хвана , че не развиха моят сценарий, ама Хазал го изигра много добре , тъй че засега Гризли Бей Гейт се отлага Laughing Laughing Laughing
в) КС: накратко:

Онез хукнаха да търсят Филка, че и Пинки и той и хвана онзи да си се разхожда по улицата . Заведе ги на мястото където Филка е паднала , ама нея я няма. Аз веднага почнах да танцувам  Танца на Радостта , че ще летим до Етилер, ама нъцки Naughty Naughty Фирка станала изтупала се и се занесла до болницата сама Laughing Laughing Някъде по пътя срещнала Рахметя и го навила да лъжат , че е с амнезия. Та голям смях беше Филка, Сашо в чудо се видя Laughing Laughing Laughing
Не щеше да си ляга с него , защо не можела да си ляга с някой, който не познава Laughing Laughing Що се оженила за него като бил такъв, Що го обичала. А он вика :Ми де да знам , щото съм симпатичен  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Оххх не , ще пусна клипчетата в следващ пост и ще ги преведа , че наистина е много смешно, а и ще ви обясни как стоят нещата като цяло Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт