ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 502

  • 25 253
  • 735
  •   1
Отговори
# 135
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Феми, по-добре мъжкарана, отколкото някой мъж, Joy знаем я коя е настоящата ни кака, за следваща ще почакаме Joy. Ама се зарадвах вътрешно, че не хвана тя букета, а Йозгюр Чевик. И аз така, питам кО търсеше той там сред дамите, получи се забавно обаче hahaha
Феми, ако го намериш като линк това с букета, мятай го, аз съм наоколо и ще го изрежа.
Засега тези на Бел.

Скрит текст:




Да, гледам Майка  по БТВ, първия път не съм. Натоварва ме, но си заслужава.

# 136
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 557
Ети, то единственото за което ще си струва един евентуален нов проект е размятането по стените Mr. Green Иначе историята гаранция че няма да има дълбочината на турски сериал. Понеже в любовна драма вече са играли, единствено ги виждам в комедия, но да не е от турски тип наивна и обидна за интелекта. Може и трилър, или приказно фентъзи, където Хазалинда може да я направят да играе мъничка и нежна елфска принцеса и на ръце да я разнася мечо гризли hahaha Абе не съм фен, по-добре да не закачат Емко и Фера че резултата мисля няма да е ОК- Ча в началото не беше никакъв актьор и всичко пропускаше през себе си, сам е казвал че не прави разлика между себе си и героя си, затова му се получи така. Сега е добър актьор, а Хазалинда е омъжена жена и много ще се стиска ooooh!




Марги, благодаря, голяма красота Heart Eyes

# 137
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 525



Туфи: Е какво да очакваме от онзи, биел е собствената си жена.
Сашо: Аз казах ли й , че това ще последва? Изключва си телефона, скита по улиците и не се прибира. Ето какво стана.
Чичек: По наша вина пак тя пострада, какво да кажа.
Мерве/сестрата на Сашо/: Е нали идваха. Къде са?
С:Ах я ела тука, да ти искам обяснение. Погледни се.Видя ли като не ме слушаш какво става. Ами ако те беше отрепал онзи?
Ф:Кой е тоз?
С:Какво?
Рахмет: Този како е Баръш. Мъжа ти. Не е отдавна , скоро се оженихте. / как му се усмихва само, като : Аз имах спомен, че съм женена за Гризли, ама то излезе някаква щека Simple Smile/
С:Гледай я. Ела на себе си, дръж се като хората.
Ф: Кажи на този да не вика.
Р:Не викай.
С:Кажи на този... Филке ще дойдеш ли на себе си , моля те.
Р:Ела како да седнеш. Аз не можах да ви кажа.
Т:Какво става, олум?
Р:Ела, ела како. Аз по телефона ви казах , че е добре, че е минало,но... Наистина , тя физически си е добре, нищо й няма.
С:ааа хубаво. hahaha hahaha
Т:Какво й е тогава?
Р:Кака не си спомня, бате...
С:Какво не си спомня?
Р:Нищо, ... тебе, тебе, тебе, тебе и без това от къде да те запомни....Едвам я накарах да си спомни мен. Доктора каза , че си е изгубила паметта.
С:Какво?
Т:Айде честито!
М: Гледай ти и късмет Simple Smile
С:Скъпа ти сега не ме ли помниш мене?
Р:Остави тебе, все тая...... ами Миниболите не помни даже hahaha hahaha hahaha hahaha
Ф:А онези са братята и сестрите ни , нали? Къде са?
Р:Ааа да 2 момчета и едно момиче.
Ч:Да да имаш ги. Вътре са и спят , че утре са на даскало. Ако искаш да ги събудя?
Ф: Няма нужда. Ти коя си?
С:Ах хайде обясни се.
Ч:Аз, аз съм Чичек . Ние с тебе лежахме в затвора, Чичек съм аз.
Ф:Малееей аз в затвора ли съм лежала? Защо ? Какво съм направила?
Р:Не, како ти лежа в затвора без вина.
Ф: За какво съм била там тогава?
Т:Йок Филизджим. Между другото , аз съм Туфи, комшията ви. Бащата на този луд те предаде и ти затова беше в затвора.
Ф:Баща ти ме е предал? Заради него ли съм била в затвора?
С:Не красавице , не ги слушай тези. Няма жалба,... той и без това сам се е запътил натам , не се притеснявай....
М:А така, ние с батко ще го намерим и ще го предадем. Аз между другото съм Мерве , снаха ти.
Р:Тази е отскоро hahaha hahaha Странна работа.
Ф:Не разбирам. Защо търсите човека , който ще ме вкара в затвора?
Т:А тъй права е.
Р:Правилно пита, я.
С:Слушай ,бебче, не се уморявай сега. Дай да си легнем , да си починеш , утре може и да ти мине и ще ти обясня.
Ф:Добре и без това съм уморена. Ще има ли легло за мен? hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
С:Ела разбира се , че има , ела.
Ф:Може ли такова нещо? Аз няма да си легна с мъж , който не помня/ Докарайте ми мойто Гризли, него го помня hahaha hahaha hahaha hahaha/
С:Аз съм ти съпруг Филке!
Ф:Ко ми пука?! Не те помня!
Р:Не те помни, какво да правим?!
С:Погледни ме в очите , може и да си спомниш. Чакай да те гушна , може и да ....
Ф:Яяяя чиба , не ме пипай. Такива работи аз не обичам. Няма да си лягам с тебе! Давайте ми друго легло или ще ви съборя къщата на главите  hahaha hahaha hahaha
Ч:Ааа добре , ние преди спахме заедно, ако искаш пак ще спим двете  hahaha hahaha hahaha hahaha
Ф: ААА добре тъй може....
С:Филиз Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


Ох Джан бей почна , отивам да гледам Simple Smile

# 138
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 557
Ети bouquet

Ох как ме разсмяха тези рускини- Озгюр Челик хванал букета на булката, значи скоро щял да си намери мъж rotfImbo

Знаех си аз като видях Ча на сватбата- после ще го видим незнайно кога, сигурно чак като дойде време за работа ooooh! Гризлито отиде да спи зимен сън и след него към април ще се появи стройно като фиданка Mr. Green

Утре Бурак Дениз е рожденик Peace

# 139
  • Мнения: 27 855
Етииии ,Тенкю  за превода .

Филка  се прай на амнезирала  ,добре и се получава .  
Сашо как се обръща към нея ела бебче да си легнем ,тя нема си легам с тебе не те помня . Правилно  страхува се .
Тая Филка шЪ ма умори Яяя,чиба  не пипай ,не те помня JoyJoy
Мечо Гризли помни но като е видяла на Ко е замязал припадна .
Тя що се преструва  ,Сашо наясно ли е ?
Не четох внимателно разказа  Blush

Маргиии по - добре с мъжкарана и правления бряг ,не се окаже прикритие  пепел ми на клавиатурата .
Знаем коя е ,щото можеше да я скрие .  
Ко се разделят наистина   ще се разбере рано или късно .  Отбягна репортерите  да застане със севгилито . Не предизвикаме дявола като го диплим ...

  
Отиде да спи зимен сън да цитирам Бел но получих факс утре или през новата седмица ще се събуди и покаже .  После пак ще заспи   и събуди  напролет за проекта .   Или е отлетял за  Америка ,но все щяха да го наснимат на летището  феновете .





Последна редакция: сб, 16 фев 2019, 23:42 от femmi2

# 140
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 557
Какъвто се е нашишкал едва го познахме, ще мине през випа брадясал и дебел и никой няма да го познае Rolling Eyes
Колегите му нарочно се тикат пред репортери и камери, Ча след началото на кариерата си ги избягва, така че не се надявайте.

Ох Фемо това за прикритието да не започвам какво ми е минавало през ума, даже не искам да се сещам.... Rolling Eyes

# 141
  • Мнения: 27 855

 Йозге Гюрел и Илкнур  . Илка е стилист на Халка облича Серкан в дизито




тук е с хлапето  което му дойде на гости и оная  се показа изневиделица  Sick
 Тогава в апартамент  бяха но  би трябвало да го е продал или е  бил  под наем  , защото сега живее в къща в Зекеркьой . Там му харесва  природата   Пльокна Дуда щото ги клявкали в предаване .  Не се връзва на тия .... нито пък Аз !

Последна редакция: сб, 16 фев 2019, 21:55 от femmi2

# 142
  • Мнения: 6 340
Ети, страхотен преразказ чак се зарибих да отскоча пак при рускините. Откакто Сашо се обяви за труп я карам на КС, но с амнезиралата Филка ми се събуди любопитството отново.

Феми питаш за букета. Ами мен ме цапна един сватбен такъв по главата и се спусна в ръцете ми докато бях почти с гръб към булката и минаха точно 3г. до моята сватба.
На нашата пък не знайно защо 11г. племенничка на мъжа ми се нареди и грабна моя букет. Минаха повече от 15г. от тогава, но все още няма кандидат съпруг, макар че й се иска.

# 143
  • Мнения: 27 855
Рори Hug При теб се е сбъднало .
Не съм фащала сватбен букет.

Последна редакция: нд, 17 фев 2019, 18:41 от femmi2

# 144
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 557
Фемо и по времето на Ичерде когато видяхме онова видео с Дуда на вратата на спалнята и сега Ча все в Зекирякьой си живее Peace

Рори посмях се за букета как те е тупнал по главата Laughing Аз букет не съм хващала, не помня и да съм се редила да хващам newsm78

Муцките на Емко Heart Eyes


Последна редакция: сб, 16 фев 2019, 22:30 от Беллора

# 145
# 146
  • Мнения: 27 855
В Зекеркьой е живял по време на Ичардето брееех ,мислех че в баровски квартал в ап.  То вярно че когато обяви за Нетфликс  е от двора на къщата .  Но си мислех ,че като свърши екшъна е купил имота .

Дуда няма ли жилище нейно в Истанбул или с родители си живее ?  Те да на са в Измир .



Последна редакция: нд, 17 фев 2019, 15:14 от femmi2

# 147
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 525


Ух , че ми е хубаво Гризлито то Simple Smile Тамън ми дойде , че онзи Джан Бей ми вдигна кръвното. Какво ли не напускаха , че ще дадат , а нищо нямаше #Cussing out #Cussing out #Cussing out Ще ме откажат да го гледам значи. #Cussing out #Cussing out #Cussing out


Между другото по БТВ -то дават 50 Нюанса Laughing Laughing Laughing Голям смях Laughing Laughing


Да се върнем на Филка , че да си довърша :

Филка се прави дълго на разсеяна, обаче като дойде Фикри баба и като каза , че онази новата му жена е отмъкнала 50 хилки застраховка на Сашо бързо си спомни.

Бащата на Сашо се е появил и върти някакви схеми със Скумрията или май тя на него, прескачам ги . Ама май Сашо като се води мъртъв, някакво наследство търсят. Скумрията май го иска за нея си , а онзи не дава. Не разбрах, защото не ме интересуваше.

Сестрата на Сашо иска от Сашо да й помогне да намери баща си, че да му вземе парите, след като се е отказал от нея. Не искала вече да е бедна и затова дошла да го търси. Ще го вкарат в затвора , а тази ще му вземела парите. Междувременно тя се прави на бавачка на малкия Сашо , за да е по - близо до онази и да разбира какви ги върши.

Така я хвана , че говори с Татьо и вдигна после тя и му каза , че Сашо е жив. Тоест най -вероятно ще го предаде.

Рахмет май ще заминава за Америка с онази неговата. Нейния баща май и той е замесен с бащата на Сашо и Скумри. Аааабе не ме интересуват много и ги прескачам. Не ми се гледаше драма , само на Хазалка смехориите гледах.

Накрая завърши с Ненормалния Пинокио , който задави Чичеката с пръстен. А трите лапета баялдисаха , защото тайно се мажат с някакъв долнопробен крем, който продават из махлата.

Та пак познатият кръг - болница, полиция, жалби - отървия няма!

# 148
  • Мнения: 27 855
Муцките са страхотниии:heart:

Етиии ,що си се ядосала на Джан  ,сюжета  го съсипват  няма ли романтик?



Последна редакция: нд, 17 фев 2019, 18:46 от femmi2

# 149
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 525
Мълчи, мълчи , не питай #Cussing out #Cussing out Ама той режисьора е за бой или СЕМ-а , вече и аз не знам  ooooh! ooooh! ooooh!

РП имат чудесна маркетингова платформа. Тоест много добре се рекламират. Освен фрагмани и откъси, не спират да се пускат и сцени зад кадър. Джан и Демет всеки ден са по инстаграма, че и второстепенките и те се пускат постоянно. Хората усещаха драмата дето идва и явно се притесниха да не окапят. Та миналата седмица имаше порой от снимки, кадри , инфо и т.н. Джан и Демет казаха , че снимат 30 и 31 серия са много добри, чок романтик и т.н. Да не ги изпускаме. Пуснаха една целувка зад кадър и като свърши 29 епизод гадно , всички се надявахме , ааа нищо то ще мине, щом казват , че ще е романтик и такива кадри се пускат. Дойде 30 епизод ooooh! ooooh! ooooh! Ми то драма, пълнеж и за капак въпросната сцена никаква я няма в сериала #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Чак са пуснати и романтик сцени за 31 или за 32 епизод, ама според мен бая ядосаха хората и другия епизод не знам дали ще им се вържат. Аз бая се замислям!
Сега всички навсякъде са в паника - къде е въпросната сцена? Дали ще излезе за другите страни? Дали това не са самоиниациативи на Джан и на Демет? Защото нали сега ги водят гаджета, след като Деметката отиде на CQ наградите, седя до него , че и за коляно я държа. Голяма шашма ooooh!

Дали не решиха да не настъпват СЕМ-а по опашката, че Джан Бей и той не е карал казарма newsm78 Ама това вече е смешно Naughty

Не мога да го разбера този СЕМ и логиката му newsm78 Навремето са се излъчвали сериали като ЗП и т.н. във всеки сериал имаше по една от нашите 44 серия. Тоест хората дето навремето са загледали сериали са същите дето ги гледат и сега. А младежта с този интернет е наясно , че по света се случват таквиз неща. Не е като да са минали 50 години , че да се е сменило поколение, какво очакват? Хората да получат амнезия и да забравят , че такива неща има newsm78

Дано всички да бягат към тоз Нетфликс, а Чачо въобще да не се връща назад Naughty Naughty

Хората искат да творят, да ги оставят на мира! Като не ги искат такива , да ги пуснат по един забранен канал с пароли и т.н. Или просто да им осигурят пазар навън. Те са актьори в драматични сериали, наясно са , че не са отишли да продават чушки!

Общи условия

Активация на акаунт