Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема IX

  • 21 054
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Вестерос
  • Мнения: 38 239
Еureka беше много свеж Simple Smile

# 16
  • Мнения: 6 491
Благодаря за темата. Да следя тук за новости и далечни светове.

Къде на шега се записвам с любимитe Star Wars Smile Както я подкараха сагата вече си е за сериалната тема.Wink

# 17
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946


Имам едни некомерсиални слабости - Lefrovers, Intruders, Lexx.



The Leftovers е едно от най-добрите неща out there.

Моите любими са:
BSG
The Leftovers
Westworld
The Man in the High Castle
Twin Peaks - старите серии
LOST - къде без Изгубени!

# 18
  • Мнения: 36 460
Скоро ще има игрален сериал по Междузвездни войни (макар, че "скоро" в случая е относително). Но аз не харесах особено новите филми и сигурно няма да харесам и сериала - ако е подобен на тях...
Първите три филма (тези с Марк Хамил и Харисън Форд) са страхотни - гледала съм ги мноого пъти. Simple Smile

# 19
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Някой догледа ли Maniac с Джъстин Теро?

Само на мен ли ми доскуча?

# 20
  • Мнения: 36 460
Аз се колебая дали да го почвам. В темата за сериалите имаше негативни отзиви, в други сайтове също съм виждала такива, от друга страна прочетох някои много положителни ревюта...

Във връзка със сериала от вселената на Междузвездни войни: Май нещо се е споменавало преди, но все пак да припомня - ще се казва The Mandalorian. Ще се разказва за приключенията на стрелец, който е родом от планета, доскоро контролирана от имперските сили. Сериалът ще се излъчва на новата платформа на Дисни (тази, заради която прекратиха супергеройските сериали на Нетфликс). Говори се, че ще има и други сериали в същата вселена, сред които е Star Wars: Underworld, но за тях има много малко информация.

# 21
  • Мнения: 318
Бойна Звезда Галактика
Стар Трек
Futurama (голяма простотия Smile)
Досиетата Х (от 90-те,не съм гледала новите епизоди)

Тази седмица не намирам излязал епизод на Орвил.
Последния обаче беше много хубав,макар и странен.Айзък и доктора и без това са ми любимци и все имах някакво усещане,че натам вървят нещата,но пак си беше уау...

# 22
  • Мнения: 36 460
На 14-ти февруари ще излезе новият епизод (при нас на следващия ден).
И аз се зарадвах на епизода с Айзък - искам да има по-главна роля Simple Smile Преди не бях проверявала кой го играе, но след този епизод го направих - Mark Jackson - за първи път показа истинското си лице в холодека))
Между другото, героят е кръстен на Айзък Азимов, нали? Поне така предполагам...

# 23
  • Мнения: 6 491
На 14-ти февруари ще излезе новият епизод (при нас на следващия ден).
И аз се зарадвах на епизода с Айзък - искам да има по-главна роля Simple Smile Преди не бях проверявала кой го играе, но след този епизод го направих - Mark Jackson - за първи път показа истинското си лице в холодека))
Между другото, героят е кръстен на Айзък Азимов, нали? Поне така предполагам...

За първи път, да. Спестиха от хонорар за друг актьор Smiley Вероятно на бащицата е кръстен. Цялата идея на шоуто е ретро, което ми харесва.

# 24
  • Мнения: 36 460
Ами, първо си помислих, че е странен избор, тъй като изглежда доста по-млад от докторката (и е - той е 82-ра година, а тя - 61-ва), но след като прочетох, че по начало той е актьорът в ролята, нещата си дойдоха на мястото Smile

# 25
  • Мнения: 6 491
Аз случайно бях ровила за каста, та го разпознах. А Пени Джонсън е популярна и младолика, но нещо в тая жена ужасно ме дразни и вероятно затова не харесвам и ролята ѝ тук. Даже в пристъп на антипатия ѝ пожелавам да я съберат с пихтията Laughing

# 26
  • Мнения: 36 460
Е, те нали вече имаха свалка - едва ли ще се съберат пак))

# 27
  • София
  • Мнения: 5 828
И от мен запис и благодаря за темата.
Любими сериали ... хъм.. много са май.
Най-най-най-любим ми е LOST.
The X-Files
Fringe
Orphan Black
Stargate SG1 и Stargate Атлантис
BSG
Farscape
Firefly
Torchwood ми е същo много любим и много по-напред от Доктора в класацията.
Being Human UK
Eureka
ОТ фантастичните комедии най ми е любима 3rd Rock From The Sun.

# 28
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946


ОТ фантастичните комедии най ми е любима 3rd Rock From The Sun.

Е те това съм забравила, че едно време го гледах с голям кеф. Неповторимо!

# 29
  • Мнения: 318
О,и аз съм забравила да го добавя в любими.Големи образи са всички там.
Май Хари се казваше,този който служеше за връзка с Голямата глава...Капитан Кърк Joy

Общи условия

Активация на акаунт