МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 45 тема

  • 59 565
  • 753
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 146
Здравейте, магазин на МАС ще отвори на 28 март в Делта Планет Мол Варна Blush

https://m.24chasa.bg/Article/7363854

# 391
  • Мнения: 2 689
Току-що бях в Сефора. Има минита на Becca, но мисля че бяха само 3 цвята - Опал, С Рор, Moonstone. Цените на трите бяха разлчни от 33 до 40 лева.
Пробвах всичко къде що видях и най-впечатлена останах от Dandelion Twinkle mini (36 лева) . За съжаление бях вече намазана с прекалено много други и ще се наложи да отида повторно за по-справедлива оценка.
Искам да ви попитам за мнение за Make-up Revolution хайлайтърите.
В Notino има сигурно поне 20 различни вида и се чудя заслужава ли си да рискувам, защото няма как да ги видя и пробвам. Иначе средната цена е 20 лева за палитра от 3 или 4 нюанса.
Какво мислите? Пробвали ли сте ги?

Имам от сърцата на Makeup Revolution - страхотни са. Един от любимите ми хайлайтъри е едно дуо на марката. Но, някои са с по-едри частици. Зависи за кой продукт конкретно те интересува.

# 392
  • Мнения: 7 570
Страхотно начало на пролетта!
4 дни на отстъпки в SEPHORA!
- 20% отстъпка на всички продукти грижа за кожата, - 20% отстъпка на всички фон дьо тени и спирали, - 30% отстъпка на всички 100мл опаковки аромати!
4 дни, в които можете да се срещнете с топ инфлуенсърите на България и да получите експертни съвети лично от тях!

# 393
  • Мнения: 3 046
Заредиха си Origins вече в нашата Сефора?

# 394
  • София
  • Мнения: 9 470
Страхотно начало на пролетта!
4 дни на отстъпки в SEPHORA!
- 20% отстъпка на всички продукти грижа за кожата, - 20% отстъпка на всички фон дьо тени и спирали, - 30% отстъпка на всички 100мл опаковки аромати!
4 дни, в които можете да се срещнете с топ инфлуенсърите на България и да получите експертни съвети лично от тях!
Супер!
Шанел участва ли?

# 395
  • Мнения: 410
И мен ме интересува дали ароматите на Шанел са включени ?

# 396
  • Canada
  • Мнения: 3 456
В търсене на нова парфюмна любов тествах на фрий шопа TOM FORD Orchid Soleil. След три часа не усещах почти никакъв аромат на кожата.
Толкова ли му е силата или съм попаднала на менте, някой има ли впечатления от него?

И да споделя малко закъснели впечатления от Natasha Denona's Bloom Palette - Blush & Glow Palette. С изключително силна пигментация е ружа, базата прави мн хубав стъклен блясък. Двата хайлайтъра са малко силни за моя вкус, но нанесени с лека ръка могат да се носят и ежедневно. За море/лятото определено смятам, че е попадение и си струва  Heart Eyes

# 397
  • Мнения: 7 570
Аз много го харесвам orchid soleil, за трайност не знам - индивидуално е , а и аз пръскам много и често подновявам.
На Наташа Денона палитрата има ли я в Бг?

# 398
  • София
  • Мнения: 3 853
В търсене на нова парфюмна любов тествах на фрий шопа TOM FORD Orchid Soleil. След три часа не усещах почти никакъв аромат на кожата.
Толкова ли му е силата или съм попаднала на менте, някой има ли впечатления от него?


Не, поне не на моята кожа. Това е един от любимите ми летни аромати. Трайността е повече от 6 часа и дори има шлейф. Носила съм го през лятото в най-големите жеги, както и по време на лятната почивка в Гърция, затова съм категорична, че е доста издръжлив. Като дори съм внимателна с апликациите, че ако премина границата от 3 се самозадушавам. Твърде верятно изисква топла кожа, не зная при какви условия е тестван и може да утихва бързо.

 Natasha Denona's Bloom Palette - Blush & Glow Palette е наистина доста красива. Обаче на мен ружа ми се струва страшно тъмен и някакси не ме блазни за покупка, отделно цената е висока за човек като мен, който се гримира веднъж в седмицата, например. Със здраве да се носи и ползва!

# 399
  • Canada
  • Мнения: 3 456
veka, Candy, благодаря Hug Явно проблема е в моята кожа - пръснах преди да се качим на самолета, в Монреал беше хладно, в самолета също. Слизайки след 3-4 часа на топло нямаше и спомен от парфюма Confused

В Bloom Palette ми харесва това, че продуктите са мултифункционални. Но и аз се гримирам всеки ден Blush

# 400
  • Мнения: 31 167
В търсене на нова парфюмна любов тествах на фрий шопа TOM FORD Orchid Soleil. След три часа не усещах почти никакъв аромат на кожата.
Толкова ли му е силата или съм попаднала на менте, някой има ли впечатления от него?
Да, не е от трайните. Имам го във всички версии и си го подновявам, защото много го харесвам. Нося го само през лятото, в мното топло време.

# 401
  • София
  • Мнения: 5 562
На мен никак не ми допада Orchid Soleil и разбира се, както става обикновено в такива случаи, на моята кожа е динозавър, който няма измирисване.

# 402
  • София
  • Мнения: 1 611
Аз се влюбих жестоко в Bloom Palette - Blush & Glow Palette. Много, много, много ми харесва и я използвам почти ежедневно с голямо удоволствие. Purple Heart

# 403
  • Мнения: X
Много съм нахална и се извинявам предварително, но мога ли да помоля дамите, които имат bloom да ми метнат на лични снимка с грим моля. Просто се чудя дали ще е ок на моята кожа. Като върл фен на Наташа се отказах от новата и палитра, но нахъсах колежка да си я поръча. Та ще я пробвам и пак ще пусна отзиви. С Голд-а все още сме голяма лИбоФ.

# 404
  • Мнения: 1 379
Здравейте, може ли ако някой ходи днес /утре до Сефора да ми каже каква е цената на Guerlain allegoria mandarine basilic с намалението?

Общи условия

Активация на акаунт