МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 45 тема

  • 59 604
  • 753
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 4 023
Момичета възползвахте ли се днес от намаленията в Сефора?
Чудя се дали продуктите от линията на Сефора участват в промоцията. Искам да си взема няколко почистващи продукта, но не успях да мина през магазина.
Също така и аз се интересувам дали Шанел участва при парфюмите. Simple Smile Имате ли информация по този въпрос? Simple Smile

# 406
  • София
  • Мнения: 1 611
Всичко участва.

# 407
  • Мнения: 627
Момичета, здравейте!

От мнооого време ви чета с огрооомно удоволствие (както и блога на densi), но чак сега се наканих да се включа в темата Simple Smile По принцип съм от Варна, но живях дълго време в чужбина. От почти 2 години пак съм си във Варна, но продължавам с моята страст към козметиката и онлайн пазаруването на такава Wink Често навестявам и софийските Сефора и MAC. За съжаление във Варна си нямаме почти нищо Sad Днес откриха MAC в новия ни мол, даже едно от момичетата, което ще работи там, ме е обслужвала в Paradise в София и мн се зарадвах Simple Smile Направи ми обаче впечатление следното нещо... новите палитри на МAC Art Library бяха по 199 лв... възможно ли е аз да не съм догледала нещо или наистина са толкова? В чужбина са по около 50$. Силно се надявам аз да не съм видяла като хората, все пак беше голяма лудница, а и аз съм много бременна вече... Simple Smile Случвало ми се е да хващам надценки с по 3-4 лева, с което съм ок, но ако тези палитри наистина са по толкова, си е повече от двойна надценка 😳

# 408
  • Мнения: 31 230
Не, мисля че са по 100 лв. Когато ми ги показваха, ми обясниха, че са много евтини за броя и качеството и наистина е така.
200 са другите големи, старите. Аз имам две от тях и те са ми базовите.
Лека бременност и раждане! Heart Eyes Hug bouquet

Последна редакция: чт, 28 мар 2019, 20:33 от densi

# 409
  • Мнения: 627
Благодаря ти, мила Денси ❤ Ох да, може да е пишело 99 лв, хихи, успокоих се малко Simple Smile Аз обмислям дали да не си взема цветната палитра в такъв случай... но ми е малко гузно, че съм се заринала с палитри 🤷

# 410
  • Мнения: 31 230
Golfo_di_Orosei  Heart Eyes
И аз исках цветната, но си купих тази на Морфи и James Charles и просто не ми трябва. А имам и много други шарени. Heart Eyes Обичам цветен грим.

# 411
  • Мнения: 627
Ихаа супер! Аз на Морфи нямам нищо все още. И аз обожавам шарени сенки и грим 🥰 и въобще не ме интересува как ме гледат хората... излизала съм и с лилаво червило през деня 🤩 аз няколко месеца си бях ударила спирачки с палитрите, че бях прекалила, но този месец пак се подхлъзнах Simple Smile преди 2 дни получих The New Nude палитрата от Худа (поръчах си я от Feelunique - малко залитнах и по офертата им с безплатни мигли), a преди 2 седмици се сдобих с 2 цветни от Juvia’s Place, та май по-добре, че съм видяла грешна цена днес в MAC 😁

# 412
  • Мнения: 33
Аз днес също минах през Мак Варна и ми направи впечатление цената на палитрите с 15 сенки - 198 лева. Мисля, че палитрите бяха с цветен горен капак. И за да не е спам, в София налична ли е пролетната им колекция Boom boom bloom?

# 413
  • Мнения: 31 230
Да, беше налична, но доста свърши в магазините.
Видях, че Мерилин е във Варна, тя е страхотен консултант и гримьор, питайте я смело.

# 414
  • Мнения: 627
Да, точно тя ще е там вече 😊 Тя ме обслужи и се разпознахме 🥰

Според мен беше лудница вчера при откриването и имаше обърквация при цените. Възможно е да не са сложили конкретната цена на тези палитри още (да, точно за тези с цветните капаци говорихме по-горе). Няма логика да са по 200 лв, след като са 48 долара в Щатите. Повече от 2-3-5 лева разлика (ако изпбщо има такава) не съм забелязвала досега между Сефора/Мак в България и в чужбина.

За съжаление the Boom Boom Bloom е изкупена в София, разбрах от Мерилин... затова не е останало нищо до Варна 😭 Но тя ми каза, че за следващите колекции вече ще зареждат и нашия Мак Simple Smile

# 415
  • Мнения: 1 424
Здравейте, може ли ако някой ходи днес /утре до Сефора да ми каже каква е цената на Guerlain allegoria mandarine basilic с намалението?
Обади се в магазина и питай Peace

# 416
  • Мнения: 1 379
Здравейте, може ли ако някой ходи днес /утре до Сефора да ми каже каква е цената на Guerlain allegoria mandarine basilic с намалението?
Обади се в магазина и питай Peace

Пробвах, но никой не вдига и в двата магазина. Днес ще пробвам пак, но ако някой ходи и види, ще съм благодарна да сподели.

# 417
  • София
  • Мнения: 3 859
Здравейте, може ли ако някой ходи днес /утре до Сефора да ми каже каква е цената на Guerlain allegoria mandarine basilic с намалението?
Обади се в магазина и питай Peace

Пробвах, но никой не вдига и в двата магазина. Днес ще пробвам пак, но ако някой ходи и види, ще съм благодарна да сподели.

Дано не греша, но последния път когато заглеждах Аква Алегория, редовната цена беше или 136, или 139 лв. Те имат увеличение на цените, но дали тези са окончателните - нямам представа. На тях би трябвало да ти правят 30%, обаче тези аромати са в бутилки от 75 мл, а намалението е за 100-ци и всъщност може да не важи.

# 418
  • Мнения: 1 379
Здравейте, може ли ако някой ходи днес /утре до Сефора да ми каже каква е цената на Guerlain allegoria mandarine basilic с намалението?
Обади се в магазина и питай Peace

Пробвах, но никой не вдига и в двата магазина. Днес ще пробвам пак, но ако някой ходи и види, ще съм благодарна да сподели.

Дано не греша, но последния път когато заглеждах Аква Алегория, редовната цена беше или 136, или 139 лв. Те имат увеличение на цените, но дали тези са окончателните - нямам представа. На тях би трябвало да ти правят 30%, обаче тези аромати са в бутилки от 75 мл, а намалението е за 100-ци и всъщност може да не важи.
Благодаря! Аз видях, че пише, че е или за 100мл или за най - голямата опаковка. Сега пак звънях и пак никой не вдига.

# 419
  • София
  • Мнения: 3 859
Съжалявам, но не съм гледала подробно офертата за намалението на Сефора! Няма да се възползвам, защото е никакво.
Отделно, Герлен ( и не само те) държат в България по-високи цени, отколкото на Запад, и като направят 20% се връзва цената им на редовната цена там. Не, благодаря! Живеем във времена на светкавичен достъп до информация и трудно могат да ни заблуждават с  мижави намаления.

Общи условия

Активация на акаунт