МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 45 тема

  • 59 581
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 210
Delirium ми изпратиха смс за 20% за някои от любимите марки (не се пояснява кои) от 19-21/04.
Помня, че някой пита дали ще пуснат намаление.

# 706
  • Мнения: 745
Аз питах за намаление в Делириум.Днес бях там,намаление на Боби Браун нямаше.Друго не съм гледала.

Delirium ми изпратиха смс за 20% за някои от любимите марки (не се пояснява кои) от 19-21/04.
Помня, че някой пита дали ще пуснат намаление.

# 707
  • Мнения: 282
Момичета, имате ли идея как да "съживя" един руж на мак? Не пуска никакъв цвят, нищо...Днес ходих да си взема някои неща  и не си взех този цвят с идеята, че го имам, въпреки че на място се изненадах колко е пигментиран. Сега реших да го пробвам вкъщи и се изненадах неприятно.

# 708
  • Мнения: 621
Момичета, имате ли идея как да "съживя" един руж на мак? Не пуска никакъв цвят, нищо...Днес ходих да си взема някои неща  и не си взех този цвят с идеята, че го имам, въпреки че на място се изненадах колко е пигментиран. Сега реших да го пробвам вкъщи и се изненадах неприятно.

Аз имах подобен проблем с моята Мелба на Мак, бях го ползвала сигурно 2 години в комбинация с една и съща четка (stipling brush) и в един момент забелязах колко малко цвят “пуска” в сравнение с други ружове на Мак. Някакси четката го беше “запечатала” заради еднаквите движения - тъпо звучи така като го описвам сега, ама факт... Та, просто хубаво и по-грубичко суочнах цвета, ама така хубаво гледах да обера горния слой и сега е като нов Simple Smile Имах подобна случка и с вишневия мат цвят в Too Faced Chocolate bar - там даже трябваше да го разтъркам още по-яко...

# 709
  • Бостън
  • Мнения: 13 499
"Глазират" се (правят коричка) отгоре - много характерно за печените ружове, като че ли, моите Буржоа го правят на равни интервали.  "Дера" ги с стара четка за зъби и стават като нови.

# 710
  • Мнения: 282
Благодаря, утре ще пробвам! Някъде прочетох, че ставало и с тиксо.

# 711
  • Мнения: 1 349
С четка за мигли/гребенче също става. Аз така драскам моите.

# 712
  • София
  • Мнения: 2 666
Утре ще се разходя до Сефора. Няма да успея да се въздържа. Дайте моля идея за хайлайтер. Не искам да е с едри частички, да не стои като брокат.

# 713
  • Мнения: 31 185
Повечето на Бека, виж и Шанел. Непременно се спри и пред Риана Фенти

# 714
  • София
  • Мнения: 1 210
И аз ще препоръчам Фенти и Бека - имат прекрасни хайлайтъри.

# 715
  • У дома !
  • Мнения: 700
Аз имам същия проблем с ружа на мак и хайлайтерите на the balm...не пускат достатъчно продукт,топвам многократно с четка и пак едвам натрупвам продукт при нанасяне.Не ми е минавало през ум въобще,че може да се "глазират" печените продукти.Пробвах с четка да ги "дера" ,но не се ли губи много от продукта?Аз като видях какво става, веднага започнах да ги тупкам с пръст за да върна прашинките вътре....като се гримирам ще видя да ли е имало ефект.Много хубава тема, радвам се,че я има.Чета и получавам добри съвети! Благодаря на всички:)

# 716
  • Мнения: 1 110
Изхвърлих един руж на Мак и оттогава не купувам декоративна козметика от там. Запичаше се буквално всяка седмица, на мен ми омръзна с твърда четка да се опитвам да изтържа пигмент и отиде в коша.

# 717
  • Мнения: 5 001
Вие добре ги оплюхте, тъкмо мислех да ходя да си купя Melba от намалението. Имам 2 техни ружа, рядко ги ползвам и не съм обърнала внимание дали се запечатват.

# 718
  • Мнения: 31 185
Момичета, да не ги държите на влага някъде? Аз имам много ружове на Мас и хайлатъри и пудри, никога нищо не ми се е запечатвало. Да не ги пипате с мокри четки, някаква влага въобще да попиват?

# 719
  • Мнения: 621
Вие добре ги оплюхте, тъкмо мислех да ходя да си купя Melba от намалението. Имам 2 техни ружа, рядко ги ползвам и не съм обърнала внимание дали се запечатват.

Аз съм много доволна от Мелбата, след по-грубо суочване ми се оправи Simple Smile

densi, не знам, не съм се замисляла за това честно казано, но не ги държа на влажно по принцип, аз си мислех, че е от едно и същото движение с четката...

Общи условия

Активация на акаунт