Ще се радвам ако споделите какви терапии правите, какви продукти влизат в употреба при вас, в домашни условия или в салони, доволни ли сте, ако желаете също може и да споменете къде ги правите. Ако и не е на безбожни суми ще е супер. 😀
Досега съм ходила само на почистване на лице ръчно и апаратно, пък за косата правих два пъти терапия за коса против цъфтежи в салон, подстригвам се на няколко месеца.
И накратко за вида на моите коса и лице :
- коса - финна, не е рядка, но с тънък косъм, много права, не се поддава на термообработка, рядко, много рядко ползвам преса/маша, защото буквално ми съсипват косата. Беше с мазни корени, но го прескочих това. Не мога да се разделя със сешоара - особено докато не дойде лятото, няма начин да спя с мокра коса, така че 1-2 пъти в седмицата го ползвам, но не на най- висока температура.
Лице - комбинирана, с черни точки в т зоната.
От време на време по някоя пъпка, но не е голям проблем. Преди бременността имах доста дълбоки и огромни подкожни пъпки, дано не се върнат после.
Имам дарсонвал, но не го ползвам, защото съм бременна. Като родя най-вероятно ще го подновя.
В това време ще събирам отзиви и за уреди за домашна употреба (без микронидлинг, това бих правила само при специалист).
Ефектите, които търся са : чисто лице, озарен външен вид, ако е възможно да се изравни текстурата, където са ми по-широки порите.. мека, здрава коса, по възможност с повече дължина.
Ще се радвам ако се развихрите със съвети и идеи, така ще е полезно не само за мен, а и за други жени, предполагам.
🥰🥰🥰