МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 45 тема

  • 59 572
  • 753
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • София
  • Мнения: 2 060
Много благодаря bouquet
Търсих го по друг начин в Google и нищо не открих.

# 77
  • Мнения: 4 014
Аз си махам грима с мицеларнa вода на La roche-posay, а за спиралата понякога ползвам и кокосово масло. След това - тоник на Пикси.
Какво мислите за дегримьора на Клиник take the day off?

Можете да си вземете малка опаковка за проба от "Take the day off". Струва 20 лева за 15 мл и обикновенно когато има намаление в магазините на Клиник важи и за малките опаковки. Всички много го хвалят, но аз не мога да свикна с него и се радвам, че си взех малка опаковка. Може би по нататък ще му дам втори шанс.

# 78
  • Мнения: 1 379
Здравейте, вчера направих покупка за 123 лева в Sephora в Парадайс мол, но не се сетих да поискам да ми издадат карта, а и те не ме попитаха дали имам, както винаги ме питат в Дъглас. Въпросът ми е - ако отида днес с касовата бележка, дали ще ми издадат?

# 79
  • Мнения: 4 014
В петък пазарувах в Сефора и поисках карта. Казаха ми, че вече не издават заради новия закон за личните данни.
Но за да сте спокойна им се обадете по телефона, има координатите в интернет.
Здравейте, вчера направих покупка за 123 лева в Sephora в Парадайс мол, но не се сетих да поискам да ми издадат карта, а и те не ме попитаха дали имам, както винаги ме питат в Дъглас. Въпросът ми е - ако отида днес с касовата бележка, дали ще ми издадат?

Последна редакция: нд, 17 фев 2019, 20:12 от Lale_Lili

# 80
  • Мнения: 1 379
В петък пазарувах в Сефора и поисках карта. Казаха ми, че вече не издават заради новия закон за личните данни.
Но за да сте спокойна им си обадете по терефона, има координатите в интернет.
Здравейте, вчера направих покупка за 123 лева в Sephora в Парадайс мол, но не се сетих да поискам да ми издадат карта, а и те не ме попитаха дали имам, както винаги ме питат в Дъглас. Въпросът ми е - ако отида днес с касовата бележка, дали ще ми издадат?
Благодаря, ще се обадя за всеки случай, но щом така са Ви казали, надали ще получа по - различен отговор.

# 81
  • Мнения: 4 014
Може после да споделите за да знаеме на 100%, дали издават карти или са ме излъгали в петък Grinning

# 82
  • Мнения: 1 379
Може после да споделите за да знаеме на 100%, дали издават карти или са ме излъгали в петък Grinning
Звънях, но никой не вдига в магазина в Парадайс. Писах им и във Фб.

# 83
  • Мнения: 7 568
Сефора не издават карти още от миналата година. Не са те излъгали.

# 84
  • Мнения: 1 379
Сефора не издават карти още от миналата година. Не са те излъгали.
А някакви други преференции не са ли въвели на тяхно място?

# 85
  • Мнения: 2 223
Аз имам, за нищо не ми е послужила

# 86
  • варна
  • Мнения: 677
Неуспешно си търся молив,който поставен на горната водна линия да не се размазва на долната.Някакви идеи?

# 87
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Аз имам, за нищо не ми е послужила
Защо?
На мен редовно ми излизат специални и намаления  и подаръци , изпращат ми SMS за промоции, Персонални оферти и подаръци за рожден ден , Коледа, деня на влъхвите Св Валентин, деня на майката , деня на бащата....

# 88
  • София
  • Мнения: 3 854
Аз имам, за нищо не ми е послужила
Защо?
На мен редовно ми излизат специални и намаления  и подаръци , изпращат ми SMS за промоции, Персонални оферти и подаръци за рожден ден , Коледа, деня на влъхвите Св Валентин, деня на майката , деня на бащата....


В България тази карта не носи никакви екстри. В началото, веднъж, подаряваха едни слънчеви очила и май само толкоз.

# 89
  • Мнения: 4 014
Мисля че получавате тези известия, защото сте абонирана за бюлетин, а не защото имате карта. Поне по това което прочетох по скоро до този извод стигам. На черният петък 2018, намаленията бяха за всички, и не се изискваше карта. Но например ако не греша в Дъглас не беше така. С карта намалението беше 20 % ако не се лъжа, а без карта 15 или 10. По спомен беше нещо такова.

Общи условия

Активация на акаунт