Февруари- месецът на любовта, ще покаже втората черта!

  • 29 295
  • 781
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 532
https://youtu.be/0C5R_12zpKM
Момичета, случайно попаднах на това клипче и реших,понеже е мноооого сладко, че искам да го споделя с вас! Чак ме просълзи... Дано скоро всички имаме по едно такова човеченце в коремчетата! 🙏👼❤
Пожелавам ви прекрасен уикенд! 😊

# 421
  • Мнения: 1 998
Joanaa, много ми е любимо това клипче. Дано скоро всички получим такава изненада! Simple Smile

# 422
  • Мнения: 1 302
От два дни чета из нета за тази уреаплазма и единственото нещо, което ми стана ясно е, че се намира в женската микрофлора и може да си стои там цял живот, без да прави поражения. Има две мнения по въпроса и няма никакви ама никакви доказателства, че уврежда или че, не уврежда, всичко са думи на лекари, които изписвайки по 4 вида антибиотик, пак не могат да се преборят с нея и въобще даже не са и наясно каква е тази бактерия и дали въобще е нужно да се тровиш месец, два, че и година (така прочетох). Нито аз нито мъжът ми имаме симптоми, а обяснението на лекаря, който ми изписа антибиотика беше"Това е лоша бактерия и тя няма място в организма"! Има жени, които забременяват и като я имат, ама ти не си от тях!. Ама малоумници, ама некъдърници, ама писнало ми е вече да ме правят на балама ей. Пък чета, че се намира във влагалището и е част от тези бактерии, дето си ги имаме по принцип. Единственият проблем според мен на лекарите с тази бактерия е, че не могат да продължават с последващите изследвания, ЦС, ИНСЕ и накрая инвитрото. Това е мой извод!

# 423
  • Мнения: 176
Здравейте момичета!Въпроса ми е към преживелите аборти:имахте ли някакво предчуствие,че ще загубите децата си?Защото аз имах много странно усещане,че каквото и да правя,няма да задържа детето.Постоянно плачех,не можех да спя,исках,но не можех да се зарадвам...То и с успешната ми бременност бях притеснена,но на моменти много силно усещах живота в себе си и се изпълвах с любов,усамотявах се,чувствайки че имам нужда да сме само двамата.Тогава майка ми ми казваше,че децата растели и се задържали най-много от майчината вяра и любов.И още нещо -постоянно ,особено в последните7,8 месеца сънувам много ясно,че съм бременна,че раждам,че прегръщам детето си,че го кърмя-не знам защо.Може би защото през деня не ми остава време да мисля,на много отговорна позиция съм в работата,а подсъзнанието ми плаче още....,не знам

Последна редакция: сб, 23 фев 2019, 10:54 от FBID100001272291541

# 424
  • София
  • Мнения: 515
https://youtu.be/0C5R_12zpKM
Момичета, случайно попаднах на това клипче и реших,понеже е мноооого сладко, че искам да го споделя с вас! Чак ме просълзи... Дано скоро всички имаме по едно такова човеченце в коремчетата! 🙏👼❤
Пожелавам ви прекрасен уикенд! 😊

Страхотно е, гледала съм го много пъти! Благодаря, че го сподели! Sparkling Heart
Момичета, ще ви пусна списъчето след малко, за да ви мотивирам малко, и очаквам още от вас да се включат в него Flowers Four Leaf Clover

# 425
  • Мнения: 532
Бременните може да не го четете това 😉
FBID100001272291541 - С първата загуба нямах. Аз докато разбера, че съм Б и всичко свърши. С втората разбрах още в самото начало, но се ужасявах от 12г.с. и исках час по-скоро да вляза в 13г.с. и да се успокоя. Така бях решила. И в 12г.с. загубихме тоновете. Понякога си мисля дали аз не съм причината това да се случи. Не можех да споделя на никого тогава за това, само на ММ и някак не можахме толкова да се израдваме, заради усещането ми. Но за щастие сега се чувствам супер спокойна, че следващия път ще е до финал, надявам се. Някак реших, че каквото господ имаше да ми взема, това е. Повече не давам. 🙄🙂

# 426
  • София
  • Мнения: 515
  КЪСМЕТЛИЙСКО СПИСЪЧЕ
                                             

За да постигнем велики неща, ние не трябва просто да действаме, но и да мечтаем. Не просто да планираме, но и да вярваме.
Нека заедно сбъднем мечтата си!



Flowers HibiscusMimi9999, първи ден на МЦ 30.01, предполагаема О 11.02, ТЕСТ/МЦ 25.02.19г.Flowers Four Leaf Clover
Flowers HibiscusХопчи, първи ден на МЦ 30.01, предполагаема О 11.02, ТЕСТ/МЦ 25.02.19г.Flowers Four Leaf Clover
Flowers HibiscusSunflower92, първи ден на МЦ 02.02 , предполагаема О 16.02., ТЕСТ/МЦ  02.03.19г. Flowers Four Leaf Clover
Flowers HibiscusGerryka, първи ден на МЦ 05.02, предполагаема О 16.02, ТЕСТ/МЦ 04.03.19г.Flowers Four Leaf Clover
Flowers HibiscusBlackwidow1322, първи ден на МЦ 06.02, предполагаема О 18.02, ТЕСТ/МЦ 05.03.19г.Flowers Four Leaf Clover
Flowers HibiscusBrandywine18, първи ден на МЦ 06.02, предполагаема О 21.02, ТЕСТ/МЦ 06.03.19г.Flowers Four Leaf Clover
Flowers HibiscusКуки-Муки, първи ден на МЦ 09.02, предполагаема О 23.02, ТЕСТ/МЦ 09.03.19г.Flowers Four Leaf Clover
Flowers HibiscusJoanaa, първи ден на МЦ 11.02, предполагаема О 24.02, ТЕСТ/МЦ 10.03.19г.Flowers Four Leaf Clover
Flowers HibiscusDennymira88, първи ден на МЦ 17.02, предполагаема О 01.03, ТЕСТ/МЦ 15.03.19г.Flowers Four Leaf Clover
Flowers HibiscusFBID100001272291541, първи ден на МЦ 16.02, предполагаема О 27.02, ТЕСТ/МЦ 16.03.19г.Flowers Four Leaf Clover
Flowers Hibiscushristena98, първи ден на МЦ 16.02, предполагаема О 02.03, ТЕСТ/МЦ 17.03.19г.Flowers Four Leaf Clover
Flowers HibiscusIRusinova, първи ден на МЦ 20.02, предполагаема О 03.03, ТЕСТ/МЦ 18.03.19г.Flowers Four Leaf Clover
Flowers Hibiscuslaura_dv, първи ден на МЦ 22.02, предполагаема О 05.03, ТЕСТ/МЦ 19.03.19г.Flowers Four Leaf Clover
Flowers Hibiscusjullliana, първи ден на МЦ 20.02, предполагаема О 08.03, ТЕСТ/МЦ 23.03.19г.Flowers Four Leaf Clover







Очаквам и останалите на ЛС Gift Heart

Последна редакция: сб, 23 фев 2019, 22:19 от Наталчето

# 427
  • Мнения: 532
Значи очакваме поне 8 + теста следващите седмици 😁 Успех момичета! ❤🤗
Куки муки като гледам май заедно ще НЕчакаме лелката 😁

# 428
  • Мнения: 7 166
Имаме си списъче Simple Smile едно към едно с Хопчи Simple SmileКъсмет, момичета Heart

# 429
  • Мнения: 176
Късмет момичета!Пак се разплаках. .Не знам защо...В последно време много болка тая в себе си.Няма с кой да споделя за борбата си.Направо двойнствен живот водя.Много близки ви чувствам .Пътя ни е общ.Дано стигнем до целта.Дано по пътя да няма повече камъни.Дано ни стигнат силите на тези които сме тръгнали преди години...ДАНО

# 430
  • Мнения: 377
Момичета аз изчаквам още един цикъл, който трябва да ми дойде на 04,03 и да започнем опитите. НО......в деня на овулацията правихме прекъснат полов контакт и аз забелязах малко семенна течност по него и попитах ММ дали е възможно да е изпуснал и той ми каза, че ебил много възбуден и може малко да е излязло... 3 дни по-късно имах ужасяваща мигрена, такава каквато имам само ден преди цикъл. Наложи се да взема беналгин, че не се издържаше. Сега се чувствам странно. Не мога да го опиша но нещо е различно. Била съм 3 пъти бременна и си мисля, че може и нещо да е станало. Наталче, в тази връзка можеш да ме запишеш в списъчето с последна М 05.02, ову на 16.02 и не очаквана менструация на 04.03. Ако е станало ще е егати чудото.

# 431
  • Мнения: 5 428
FBID, съжалявам, че се чувстваш така. Пробвала ли си някакви алтернативни неща - акупунктура, масажи, йога? Нещо, което да ти помогне да се освободищ от емоционалното напрежение.
Gerryka, стискам палчета, дано се е получило. То само няколко капки са достатъчни. Simple Smile
Аз две седмици след гнойната ангина, още не мога да се възстановя напълно. По цял ден ме мъчи една кашлица и запушен нос. Пия сиропи, слагам капки - ефект нула. Личният каза, че поне още седмица ще се чистя, нямало как.
В къщи имам 4 теста за Б. от китайските и викам от утре да ги почвам, че да се махат. 😄

# 432
  • Мнения: 532
FBID опитай да намериш някакво хоби или занимание, което те кара да се чувстваш по-добре. От скоро като се почувствам така смазана излизам на въздух и правя едни 10-15км разходки. После съм уморена и съм разсеяна от лошите мисли.
Герика първата ми Б беше с прекъснат полов акт! Имам и две бебчета около мен, заченати така. Така че кой знае, може да се похвалиш скоро. Шансовете май не са никак малки.
Рокет ако това те кара да се чувстваш по-добре почвай ги. Аз лично се сдухвам като видя самотна черта, че ще си чакам до М.
Аз да ви питам, вие около дните на О как мислите е по-добре- през ден или всеки ден? Не сме правили спермограма, но предвид предните ми забременявания, мисля че плувците са окей.

# 433
  • Мнения: 105
Здравейте момичета! Аз официално от днес съм с МЦ. Пффф олекна ми...
Наталче, тъкмо качи списъчетоооо...и ще теябва да го преправяш 😳 извинявай!
1 ден на мц.22.02.19
Предполагаема О 5.03.19
Очакван мц 19.03.19

# 434
  • Мнения: 176
Рок и, само акупунктура не съм.Иначе този месец пия 4добавки и 4 витамин ни комплекса плюс масажи и йога и 9вида билки на стойност около 300лв.Това много ме товари психически май ама вече съм обявила война на лелкатаИначе през деня главата не си вдигам от работа...

Общи условия

Активация на акаунт