Русе

  • 63 976
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • BG
  • Мнения: 4 456
Здравейте, ще помоля за съвет къде мога да си намеря качествен кожен колан от естествена кожа, а също и ще помоля за мнение за д-р Попов, уролог.

# 17
  • Мнения: 4 196
За кожен колан - аз си взех от м-н Евролукс, на "Цар Освободител" срещу Братската могила. Доволна съм, направиха ми допълнително дупки. Нямаше много богат избор, но аз и без това търсех универсален модел.

# 18
  • Мнения: 1 548
Здравейте, ще помоля за съвет къде мога да си намеря качествен кожен колан от естествена кожа, а също и ще помоля за мнение за д-р Попов, уролог.

Преди време си бях взела от Билата на центъра. Имаше магазин за кожени изделия. Сега може да погледнете в мола - м-н Арт

# 19
  • Мнения: 2 352
И аз си взех от Арт в мола. Доволна съм.

# 20
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Аз бих препоръчала точно магазин Дерма в търговския център с Била срещу общината. Имат различни модели, цените са добри и сами са производители. Коланите и другите кожени изделия на Арт са хубави, но скъпи по мое мнение.
За доктора нямам впечатления.

# 21
  • Мнения: 11 783
Здравейте, ще помоля за съвет къде мога да си намеря качествен кожен колан от естествена кожа, а също и ще помоля за мнение за д-р Попов, уролог.

Майка ми е ходила няколко пъти при него заради бъбречни кризи, доволна е. Въпреки, че последните пъти започна да ходи при Георгиев, че имаше по-сериозен проблем и се наложи да лежи в отделението и оттогава при него ходи.

# 22
  • Мнения: 2 352
Единият ми колан струваше 16 или 18 лв. Другият 21.

# 23
  • BG
  • Мнения: 4 456
Благодаря за всички предложения.  Приятен уикенд ви желая.

# 24
  • Русе
  • Мнения: 22
Здравейте! Знаете ли как се казва онова топче с опашка от плат обикновено е българското знаме? Хвърлят го на площада до шадраваните. Не знам как да го обясня точно. Обикновено големи момчета си го подмятат и ги продават.

# 25
  • Мнения: 36
Здравейте, ще помоля за съвет къде мога да си намеря качествен кожен колан от естествена кожа, а също и ще помоля за мнение за д-р Попов, уролог.

Майка ми е ходила няколко пъти при него заради бъбречни кризи, доволна е. Въпреки, че последните пъти започна да ходи при Георгиев, че имаше по-сериозен проблем и се наложи да лежи в отделението и оттогава при него ходи.
Здравейте,бих помолила за съвет-кой е по-добър уролог Попов или Георгиев.
Моля за съвет тъй като не съм от Русе

# 26
  • Мнения: 36
Моля за мнение отностно добър уролог в Русе.
От малък провинциален град съм и моля за съвет.
Благодаря

# 27
  • Мнения: 3 209
Между Попов и Георгиев, с две ръце за Георгиев.

# 28
  • Мнения: 36
Да,много Благодаря.Всичко най добро ви желая

# 29
  • Мнения: 36
Между Попов и Георгиев, с две ръце за Георгиев.
Много ви Благодаря.Свързах се с него по телефон доста е зает с операции но надявам се да се отзове в случая ми...Всичко най добро ви желая.

Общи условия

Активация на акаунт