Коя е последната книга, която подарихте на детето си? - 12

  • 72 523
  • 639
  •   2
Отговори
# 600
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 045
Купих на моя почти 9 годишен тази книга - https://www.raketabooks.com/bg-product-details-55.html, хареса я, но понеже го мързи, чета основно аз Grinning

# 601
  • Мнения: 8 912
Здравейте! Препоръчайте ми интересна книга на английски език за тийнейджърка на 13г.Чела е само една книга на АЕ и сега иска да й купя друга. Очаквам предложения 🙂
Дъщеря ми, също на 13, чете трета по ред книга на Джон Грийн. В момента е на Turtles All the Way Down,  преди това прочете Paper Towns и Looking for Alaska.
https://www.book.store.bg/p158947/looking-for-alaska-john-green.html
https://www.book.store.bg/p268179/let-it-snow.html

# 602
  • Мнения: 1 985
Това са любимите поредици на моята 13-годишна девойка:



Както се вижда фенка е на кримки за тийнки...Wink

# 603
  • Мнения: 1
Здравейте, дали продавате Томте Туметот
Малкият Никола. Оригиналният комикс от Рьоне Госини. Първолаче много си я хареса, защото може да я чете сам. Томте Туметот също взехме скоро, но не я харесаха децата. Казаха, че е страшна, въпреки че в самата книжка няма нещо страшно.

# 604
  • Мнения: 2 894
Последната книга, която подарих на детето си беше миналата Коледа. Още не я е прочела. Примирявам се вече, че аз, която съм голям книжен плъх, родих и отгледах една инстаграм- кокона и един геймър.

# 605
  • Мнения: 12 254
"Морето на чудовищата" от поредицата за Пърси Джаксън и "Докога ще чакаме бащите?" - български автори. Главният герой е 12-годишен младеж, моята девойка е на 13.

# 606
  • Мнения: 1 705
Поредната книжка Заек и мечка. Поне са им хубави картинките.

# 607
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 045
Последната книга, която подарих на детето си беше миналата Коледа. Още не я е прочела. Примирявам се вече, че аз, която съм голям книжен плъх, родих и отгледах една инстаграм- кокона и един геймър.
Ха, аз само геймър си имам. Но да, приех, че детето ми засега чете насила, след настояване от моя страна.
 
Но пък му купих "Лошите момчета" 6 част, което си е комикс, "прочете" го.

# 608
  • Мнения: 2 496
Книга - "Златна книга на българската поезия за деца", а вчера книжка от поредицата за вълшебната гора.
Като подарък получиха "Осем истории за Коледа" на А. Лингрен, която и аз бях харесала. (и още две от съвременните предложения за деца, които... мммда).
Деца на 4 1/2 и 1 1/2 г. Засега голямото ми дете може да стои с часове да му четем, още от съвсем мъничък, докато малкото няма подобен засилен интерес и почти не се задържа наоколо, само разглежда самостоятелно картинки понякога. Надявам се да обичат книгите, когато пораснат!

# 609
  • Пловдив
  • Мнения: 722
За Коледа на голямата /16/ подарихме Четвърто крило, Домът на пчелите и Вълчи разкази, а на малката/13/ - Мастило, Каравал и Алиби /Убийството на Роджър Акройд/.
 Издирвам "Цирцея", ако някой е решил да се раздели с книгата.

# 610
  • Мнения: 209
Четвъртото крило подходящо ли е за подрастващи? Ще се радвам на информация колко еротика има в него и това ли е водещото. Много се шуми около книгата, но мненията са противоречиви.

# 611
  • Пловдив
  • Мнения: 722
Да, доста шум се вдигна, но това искаше. Години наред четеше само фентъзи, след това рязко зави към стара класика.
Опитът ми показва, че когато откажа да купя желана книга, четат нощем тайно с фенерче или от киндъл и се предадох. Класната на малката дори ме привика в училище преди няколко години, заради Игрите на глада - резултатът беше още по-добро криене ...

# 612
  • Пловдив
  • Мнения: 6 641
Относно Игрите на глада и аз имах "разговор на 4 очи" с майка на приятел на Дреб - 5 клас бяха, когато я препоръчал на приятелят си... Майката беше възмутена, че "му позволявам, да чета ТАКИВА книги" Sad Ми той и Дан Браун четеше...За Стивън Кинг мислех, е му е рано, но се оказа, че е чел Гробище за домашни любимци - не му харесала.
В момента даже си нямам и идея какво чете - доскоро беше залитнал по вампирите, но и тяхната "мода" мина - сам си сваля книги и ги купува, ако е физическа, мога да видя поне каква е, но си нямам и идея, какво чете на Киндъла, а основно там чете

# 613
  • Мнения: 209
Аз за себе си питах… лятото четох болница за безсмъртни създания и продължението й - еротиката нещо не ми допадна. За това питах. Иначе аз от малка си чета ужасии. Набарах фантастиките на майка ми и ги четях тайно навън с приятелка. Няма лошо децата да следват интересите си.

# 614
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 759
Момче на 11 г - Роал Дал "Вещиците"
Момиче на 15 г - Симона Стоева " "Никога достатъчни" и две книги на английски, но  не помня имената.

Общи условия

Активация на акаунт