Модни тенденции в прическите и всичко за косата - 8

  • 50 417
  • 750
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 2 050
Косата е супер, Мис !

# 421
  • София
  • Мнения: 2 934
Мис, нали знаеш каква съм откровена. Този път косата ти е супер! Съвсем плътна, хубава, няма проскубани крайща. Много е добре.



Аз малко се ядосвам че не мога да изляза без да я оформя.. Грозно стои. Онзи ден я навивах, колежките много ме харесаха. Иначе я нося права, слагам даже малко "вафли" в корена, защото пък иначе направо залепва за главата, омазнява се, грозно е.
Нямам търпение да порасне малко. Тя явно е пораснала съдейки по опашката, обаче.... Още малко искам.
 
Скривам си лицето, че е кашмер на тази снимка.






# 422
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Елена, много хубаво ти стои тази прическа и цвета ти е страхотен. Много си сладка и свежа.
Аз смятам да отрежа бретон. Събирам смелост и за тази прическа
Скрит текст:
Много рядко съм я рязала над раменете и още го обмислям. 

# 423
  • Мнения: 18 555
Благодаря ви момичета!
Значи не е толкова зле.Не знам, аз си забелязвам промята. Фриз има лек,да. Но то аз нищо не предприемам срещу него.
Вглеждам се,но може би самата подссрижка я прави да изгрежда така. А и сега е измита,на втория -третия ден вече става ужасна.
Елена,много си свежа наистина. Много ти е добре. И цвета сега ти е хубав,уеднаквен,приятно кестеняво. Супер си.

# 424
  • Мнения: 8 802
Мис, нали знаеш каква съм откровена. Този път косата ти е супер! Съвсем плътна, хубава, няма проскубани крайща. Много е добре.



Аз малко се ядосвам че не мога да изляза без да я оформя.. Грозно стои. Онзи ден я навивах, колежките много ме харесаха. Иначе я нося права, слагам даже малко "вафли" в корена, защото пък иначе направо залепва за главата, омазнява се, грозно е.
Нямам търпение да порасне малко. Тя явно е пораснала съдейки по опашката, обаче.... Още малко искам.
 
Скривам си лицето, че е кашмер на тази снимка.







Браво, Елена! Навивайки си придала обем и също линията се е вдигнала нагоре (подкъсила си се  без подстригване), но има ефект.  Махнала си ученическата прическа, имаш вид на млада дама със самочувствие. С тази прическа излъчваш увереност. 

# 425
  • Мнения: 241
Мис, аз бих сложила едно олио и ще изглежда супер. На снимката изглежда леко сухичка, но не и изтощена.

# 426
  • Мнения: 2 586
Мис, не съм спец, но аз виждам гъста и здрава коса. Бих я определила като суха на пръв поглед, на твое място бих ползвала дълбоко подхранващи маски или нещо с повече масла.

# 427
  • Мнения: 345
Според мен е за подстригване. Не е лоша косата ти, но има нужда от освежаване. Ако не те притеснява, можеш доста да поизрежеш от нея. Но това си е само мое мнение, не обвързам никой с него.

# 428
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Елена,супер ти е.
Харесва ми с чупки повече отколкото като е права.
Като цяло лоббетата ги харесвам най много на вълни.
Покрай вашите прически се замислям сериозно да резна косата си като на тази мацка от инстаграм.
Покозвам и снимката отново на блогърката и съм сложила сърчица на лицето на детенцето и.По късно ще махна снимката и ще помоля да не я цитирате.това е моята коса ,сега щракнах в офиса.
Така искам да подстрижа

Последна редакция: ср, 27 мар 2019, 14:03 от Fluttershy

# 429
  • Мнения: 39 318
Режи смело. Сега изглежда някак расла на самотек. Придай ѝ форма. Няма да загубиш много от дължината, ако държиш на нея.
Косата на Мис я виждам по същия начин. На всяка цена да се запази дължината, а това не е толкова важно. Една добра ножица и ще е топ.

# 430
  • Мнения: 17 986
И аз казвам режи! Какво се прави против фриз? Какво ползвате?

# 431
  • Мнения: 18 555
Ползвам яко хидратация и подхранвам с масла. И въпреки това е сухичка. И аз ги виждам нещата да има леко оформяне ама не смея да отида никъде вече.
Прическата на Пепето(ако това е тя) никак не ми харесва. Много скосено и рязко отрязана черта. Разбира се,съм за промяна,който иска и харесва такива прически.

# 432
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Мис, аз не виждам никаква сухота - жива е до върховете. Просто си вземи някоя прибираща анти фриз серия.

Това момиче на снимката ми напомни на една наша съфоримка, която пишеше тук преди години, когато и аз пишех. Даже се сетих как се казва - Дяволски чаровна (рядко помня потребители и никнеймове). Обаче имаше много хубава коса и експериментираше с подобни прически, голяма свежарка. Какво стана с нея?
Прическата ми харесва.

# 433
  • Мнения: 18 555
Ондин,чак преди години не е било. Ти май пишеше не чак толкова отдавна. Чарвоната се покри. Беше анонимна по едно време. Според мен още пише някъде из темите,не знам. Тя нещо се обиди. Имаше спор някакъв,писна й и вече не пише. 😊

# 434
  • Мнения: 1 467
Мис, когато и аз бях с толкова тъмна коса (почти черна) просто визуално не изглеждаше добре, и всеки един недостатък сякаш още повече изпъкваше, имах същото чувство, сякаш е проскубана. Мисля че ако минеш към по-шоколадовата гама косата ще изглежда по-добре.
На снимките изглежда бухнала със каква четка я сресваш?

Общи условия

Активация на акаунт