Модни тенденции в прическите и всичко за косата - 8

  • 50 513
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 18 562
Да,да и аз помня нещо такова,че беше при теб. Благодаря.
Ако не стана като петниста хиена,вие първи ще разберете😉😂

# 736
  • София
  • Мнения: 2 937
Аз пък все повече мисля да си я потъмня пак максимално... Четворка тройка там някъде с хубава боя. Дразни ме това кафяво ниво 6.0. Стои измито и нито е русо,, нито е кафяво, а белите коси хем покрити на 100%, хем стоят по светли от другата коса. Ще вземам тъмна боя и това е. Плюс трябва да заредя малко козметика за коса, че всичко ми свърши.

# 737
  • Мнения: 2 050
Момичета, сърби ме скалпа. Нямам пърхот. Имам шампоани от професионални серии и един на Дюкре. Но явно са ми силни сега, бременна съм в осмия. То всичко ме сърби, де. Чеша се като луда, все едно имам въшки. Препоръчайте лек шампоан , билков ли...бебешкия ли.

# 738
  • Мнения: 18 562
Аз пък все повече мисля да си я потъмня пак максимално... Четворка тройка там някъде с хубава боя. Дразни ме това кафяво ниво 6.0. Стои измито и нито е русо,, нито е кафяво, а белите коси хем покрити на 100%, хем стоят по светли от другата коса. Ще вземам тъмна боя и това е. Плюс трябва да заредя малко козметика за коса, че всичко ми свърши.
Недей де. Толкова ти е добре така. Така те освежава. Вземи нещо с отенък-кестеняво топло,златисто,бургундско, червено ако ти е на сърце. Но не дълбоко тъмно и чисто натурално. На мен ми харесваш повече с по-кестенява коса, една идея по-топла като отенък. Но ти си знаеш. Това според мен. В Лили има много намаления на козметика -на боите особено.
На мен ми омръзна това тъмно. Все повече почвам да си мисля,че ме състарява. И ще трябва полека-лека да минавам в по-светлата гама.
Не,че сме престарели, и уж не мислех така,ама се чувствам като Мортиша. И при все,че съм като църковна свещ в лицето бледа,жълта. То сенки,то чудо,недоспиване. Та не знам. И оранжева като бях с изгорелите краища повече се харесвах. Спира ме само сухотата и защото знам,че много ще ми се съсипе косата; само заради това не се изсветлявам. Иначе бих си направила едно хубаво светло шоколадово,две три до 4 тона по-светла коса от моята. Или червено-кестеняво.

# 739
  • Мнения: 14 341
Момичета, сърби ме скалпа. Нямам пърхот. Имам шампоани от професионални серии и един на Дюкре. Но явно са ми силни сега, бременна съм в осмия. То всичко ме сърби, де. Чеша се като луда, все едно имам въшки. Препоръчайте лек шампоан , билков ли...бебешкия ли.
Пробвай на Билка против себорея. Ползвам го от доста години и ми спаси скалпа, а е нежен към косата. Макар, че ако е хормонално, заради бременността не знам дали ще има ефект

# 740
  • Варна
  • Мнения: 5 886
На мен Здраве срещу сух пърхот ми помогна, въпреки че нямах пърхот наистина, а също много раздразнен скалп. Още след първото измиване имаше чувствителен ефект, но той сравнително бързо се изгуби.

# 741
  • София
  • Мнения: 2 937
Аз много исках червено кафяво, обаче откакто почнах работа всички възрастни колежки са в някакви червени тонове, коя по червено, коя по към кафявото, но всички бабички са червени. Joy  Та някак сега не искам да слагам червено, иначе обожавам тези цветове.


Сега ми е едно такова измито, бвзлично.
Качвам снимка, ще я махна след малко. И тука е след боя. Да кажем че е привечер, без допълнително осветление и една идея по светла на живо, но мисля е в корените се вижда какво имам предвид.



# 742
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Това в никакъв случай не е безличен или измит цвят, напротив, приятен естествен нюанс на кестенявото е.

# 743
  • Мнения: 18 562
Това в никакъв случай не е безличен или измит цвят, напротив, приятен естествен нюанс на кестенявото е.
Именно. Какво ще е по-различното като мацнеш една 3-ка. ? Ще стане по-наситен и по-изкуствено тъмен цвета.
Ти каза и за белите коси,ама като се замисля сега не знам кое е по-зле-бели коси,които личат и изпъкват на силно тъмен цват или бели, но на по-светъл?
Все си е зле,все си избиват какъвто и цвят да имаш. Но ако е по-светло е една идея по-добре. Не знам,не те разубеждавам. Ти ще си решиш. За мен така ти е много добре.
За колежките-ми те са възрастни. По един начин стои на по-възрастните,по друг на нас.
И мен не ме кефи асоциацията силно огнено червено или ръждиво на офисна баба(или каквато и да е). Но пък това шоколадово-червеното ако е дискретно и  не особено светло е страхотен цвят и стои много добре.

# 744
  • някъде там
  • Мнения: 1 467
Момичета, виждали ли сте тези бои в дрогерии или аптеки ? Поръчвам я онлайн и излиза скъпо. Но пък ми харесва и не ми се сменя.
В ДМ я продават

# 745
  • Варна
  • Мнения: 5 886
В Лили дори е намалена този месец.

Кой ще пусне новата тема?

# 746
  • Мнения: 14 341
Елена, и на мен ми харесва цветът и не го намирам за безличен и бозав. При все, че по принцип не си падам по кафеви/кестеняви коси и всичките са ми еднакви 😁 Отива ти и прави излъчването ти меко. Защо не походиш така лятото, а на есен, ако още те човърка, да потъмниш?

# 747
  • Мнения: 36 034
 и аз ще помоля за нова тема - някой да пусне вместо мен Simple Smile

# 748
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Аз съм вкъщи, ей сега ще пусна нова тема.

# 749
  • Мнения: 18 562
Момичета, виждали ли сте тези бои в дрогерии или аптеки ? Поръчвам я онлайн и излиза скъпо. Но пък ми харесва и не ми се сменя.
В ДМ я продават
И в лили я има. Информация -от днес.

Общи условия

Активация на акаунт