Крем за около очи - тема 9

  • 83 913
  • 756
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 212
За колко време изхабявате един крем от стандартните 15 мл. при ежедневно ползване сутрин и вечер? Знам, че е относително, заради консистенцията, количеството. Ползвам в момента Биотен 3Д хиалуроник. Няма и два месеца и вече свърши. Обикновенно изкарват при мен около три месеца. Имам съмнения относно количеството. Не е голяма драма. Стана ми любопитно.

# 376
  • Мнения: 447
Почти 6 месеца. Много ми се стори спрямо други, но знам точно кога го започнах!

# 377
  • Мнения: 36 161
За колко време изхабявате един крем от стандартните 15 мл. при ежедневно ползване сутрин и вечер? Знам, че е относително, заради консистенцията, количеството. Ползвам в момента Биотен 3Д хиалуроник. Няма и два месеца и вече свърши. Обикновенно изкарват при мен около три месеца. Имам съмнения относно количеството. Не е голяма драма. Стана ми любопитно.

не се е свършил, много трудно излиза
ако срежеш тубичката, ще видиш, че вътре има около 8-10 мл. от крема
прехвърли го в кутийка от крем и така го доизползвай или го измажи за няколко дни на лицето и деколтето

# 378
  • Мнения: 10 214
При мен много бавно вървят кремовете, чак се чудя кога успявате да изпробвате толкова много видове.

# 379
  • Мнения: 15 449
Симпатикония Heart.
При мен всички козметики вървят бавно, ама много бавно, та не съм критерий. Просто купувам и трупам, купувам и трупам, трупам, трупам..

# 380
  • Мнения: 27 916
Джаста, каква е тази маска без отмиване? Измиваш ли след пачовете?
И аз си купих пачове от ДМ. Очаквах някаква кутийка, а то пликче било Grinning Не съм ги пробвала още, сутрин се слагат, нали?
Аз също използвам козметика доста бавно, най-добре ми е нищо да не мажа или поне не всеки ден...За добро или лошо, имам кожа която (засега) се държи много прилично и доста кремове ми идват в повече. А да не говорим за масла...От друга страна, кожата има нужда и от хидратация и трудно уцелвам правилното количество продукт....Наскоро вечер си направих масаж с кокосово масло, след 2-3 часа преди лягяне попих добре със салфетка....На другия ден кожата ми беше много свежа (и под очите бях намазала), а дори бях спала по-малко.

# 381
  • Мнения: 15 449
Долче, на маските без отмиване им пише в указанието. Пише без отмиване - не отмивам.
Пачовете обикновено са без отмиване - не отмивам.
Стана късно - утре ще продължа. Wink

Последна редакция: чт, 28 ное 2019, 07:57 от Джаста Праста

# 382
  • Бостън
  • Мнения: 13 711
При мен всички козметики вървят бавно, ама много бавно, та не съм критерий. Просто купувам и трупам, купувам и трупам, трупам, трупам..
Все едно аз съм го написала Grinning

# 383
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
При мен зависи...
Яко плескане, сутрин , след работа , преди  лягане и по всяко време.
Имам  три масла над десетина крема и още толкова серума.Корейските марки обикновено на са по 25 или 30 млл...
Но вече свършвам втори от тях за 8 месеца....
И една нощна маска за лице и контур ми свършва скоро(4 месеца).
Вече не мога да си представя да ползвам само есин продукт..
Но да за до към 40 може са се  мине само със серум и крем, но после са недостатъчни.
Сега  се чудя на този

Намалили да го на 50% , някой ползвал ли го е?
И за  това  съм в размисли

но за него отзиви има само с сайта на марката, а съм Тома неверни и не мога да им се довря

Последна редакция: чт, 28 ное 2019, 09:17 от sl

# 384
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
За колко време изхабявате един крем от стандартните 15 мл. при ежедневно ползване сутрин и вечер? Знам, че е относително, заради консистенцията, количеството. Ползвам в момента Биотен 3Д хиалуроник. Няма и два месеца и вече свърши. Обикновенно изкарват при мен около три месеца. Имам съмнения относно количеството. Не е голяма драма. Стана ми любопитно.
Аз не пестя,за около 2м.

# 385
  • Мнения: 10 214
То не е до пестене - с много количество и много продукти направих торбички. Започнах да се държа разумно и торбичките изчезнаха трайно. Явно за моята кожа и моята възраст това е оптималното. И аз имам запаси, дори се притеснявам за срока им на годност.

# 386
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Хаха,така е,но ако околоочният ти е 150кинта ще пестиш сигурно,това за торбичките е много неприятно.Пример моята приятелка,тя ги мъкне по 5-6 месеца кремовете и слага едва,едва,но тя пести от всичко....

# 387
  • Мнения: 10 214
Повече от 150 - Шисейдо, голям боклук, не повторих. Пестенето наистина си е до характер, 5 или 500 лв. все тая. Поне такива са ми наблюденията.

# 388
  • Бургас
  • Мнения: 1 259
Аз май съм от щедрите, при мен кремовете си свършват сравнително бързо, но все пак и аз си трупам, да има... Иначе като гледам приятелки колко малко количество слагат, се чудя аз ли нещо прекалявам, но пък кожата ми попива всичко.

# 389
  • Мнения: 10 214
До кожа е. На майка ми кожата изпива всичко и пита за още. Слага множество тежки продукти.

Общи условия

Активация на акаунт