Крем за около очи - тема 9

  • 83 320
  • 756
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 11 493
Е, околоочният.

# 436
  • София
  • Мнения: 4 713

Този ли?

# 437
  • София
  • Мнения: 11 493
Да, този. Лично аз съм много доволна по отношение на фините линии.

# 438
  • София
  • Мнения: 4 713
Да, този. Лично аз съм много доволна по отношение на фините линии.
А откъде си го купила и на каква цена?

# 439
  • София
  • Мнения: 11 493
Купих го от аптеката, от която си купувам козметика за лице, в студентски град е. Беше намален на нещо от сорта на 25-30 лева, че му оставаха още 2 месеца до края на годност.

# 440
  • Мнения: X
Здравейте! Може ли препоръки за натурален или органичен крем за около очи за суха кожа. Няма тъмни кръгове, подпухналост или други проблеми. На 33 съм, имам финни линии, разбира се и мимически, но това е.

# 441
  • Мнения: 1 430
Не ме бийте 😸😁, моля! Аз ползвам Липобаза или Нанобаза - действат ми много добре на околоочния контур (въпреки че не е точно това предназначението им). Само хидратация не е достатъчна, според мен.🌺

# 442
  • София
  • Мнения: 6 264
О, ще го пробвам това.
Липобазата ми е незаменимо мазило, но по лицето не съм го мазала до сега, освен около носа и устата като съм болна.

# 443
  • Мнения: 27 573
А какво е Нанобаза и Липобаза? Thinking

# 444
  • Мнения: 15 317
Долче, кремове са. Продават се в аптеките. Но категорията им е "лекарства/дерматологични средства", а не "козметични".
Чета, че състава им е основно парафин и вазелин и не знам доколко са подходящи за кожа без специфични проблеми. Не съм запозната. Сега от форума научавам за тях.

# 445
  • София
  • Мнения: 4 713
Не ме бийте 😸😁, моля! Аз ползвам Липобаза или Нанобаза - действат ми много добре на околоочния контур (въпреки че не е точно това предназначението им). Само хидратация не е достатъчна, според мен.🌺
А защо да те,, бием "? 😏

# 446
  • Мнения: 1 430
Не ме бийте 😸😁, моля! Аз ползвам Липобаза или Нанобаза - действат ми много добре на околоочния контур (въпреки че не е точно това предназначението им). Само хидратация не е достатъчна, според мен.🌺
А защо да те,, бием "? 😏

Ами именно за това, че не са предназначени за околоочен контур, както каза Джаста, а аз нарушавам правилата. Innocent

# 447
  • Пловдив
  • Мнения: 4 711
Ползвала съм липобазата като крем за ръце през зимата и бях много доволна. Много мазен крем е, за суха кожа чуден.
Извинявам се, че  отклоних от темата за около очи, но стана дума за липобазата. Simple Smile

Последна редакция: нд, 29 дек 2019, 15:08 от marzeliva

# 448
  • Мнения: 1 430
В тази връзка само да допълня, че не го ползвам ежедневно като околоочен, а 2-3 пъти седмично, особено сега, през зимния сезон. Simple Smile

# 449
  • Мнения: 27 573
Парафин, вазелин, мазен крем- значи не става за мен. Blush За моя контур или никакъв крем, или някакъв лек и добре попиващ. Засега де. Иначе "лъсват" дефекти които не подозирам, че са там и/или ми се възпаляват/подпухват очите Stuck Out Tongue Winking Eye И тъмните кръгове по-очевидни стават (те са ми основния проблем, без качествен сън действа само коректор)...

Общи условия

Активация на акаунт