Крем за около очи - тема 9

  • 84 019
  • 756
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 697
Biotherm gold  аз също му се чудя Simple Smile , но мисля , че също ще бъде добър .

# 676
  • Мнения: 7 640
Какво производство е Биотен?

# 677
  • Мнения: 13
Честно казано, не знам.... на тубичката пише  produced in EU, а под това Sarantis France....

# 678
  • Мнения: 22 867
Френска марка е, за бюджетна козметика или поне така е известна.

# 679
  • Мнения: 7 640
Френска марка е, за бюджетна козметика или поне така е известна.

Да, имах предвид на похвалените кремове конкретно произхода.
С това EU може и в цеховете на Арома да са правени Sunglasses

# 680
  • Мнения: 9 266
Френска марка е, за бюджетна козметика или поне така е известна.

Да, имах предвид на похвалените кремове конкретно произхода.
С това EU може и в цеховете на Арома да са правени Sunglasses


Ха ха те ако са в Арома, добре ама да не са в УХАН:laughing:

# 681
  • Мнения: 686
Биотен не в ли гръцка марка?
Аз съм чела, че са гръцки

# 682
  • София
  • Мнения: 4 878
На опаковките пише на гръцки, и аз мислех, че са гръцка марка.

# 683
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
След толкова добри отзиви за Биотен, преди около месец си купих околоочен hyaluronic 3D,вече почти го привършвам, а близки ми казват че бръчките около очите са намалели..... та сега се чудя, да заложа на изпитаното и да взема отново него.... или да опитам другия Биотен hyaluronic gold. Някой може ли да ме посъветва със сравнение на двата.... много ще ми е полезно вашето мнение 😊
Опитай го за мен е дори по-хубав от само 3D.Уханието им е различно ,3D е по -гъст като текстура за мен и в началото като го нанесеш оставя бял филм.Аз обаче слагам и не пестя ,но като попие няма грешка ,сега за фини линии дали заглажда не знам ,защото нямам още.Голд много добре хидратира и освежава зоната под очите.И двата крема са топа!

# 684
  • Мнения: 13
Благодаря, ще го пробвам 😊

# 685
  • София
  • Мнения: 4 878
Някой има ли впечатления от този крем?

https://zelen.bg/biomagazin/bio-kozmetika/lice/bio-okoloochen-kr … yage-lavera-15ml/

# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 4 844
След толкова добри отзиви за Биотен, преди около месец си купих околоочен hyaluronic 3D,вече почти го привършвам, а близки ми казват че бръчките около очите са намалели..... та сега се чудя, да заложа на изпитаното и да взема отново него.... или да опитам другия Биотен hyaluronic gold. Някой може ли да ме посъветва със сравнение на двата.... много ще ми е полезно вашето мнение 😊

И за мен Хиалуроник 3Д Голд е по-добър от Хиалуроник 3Д. По отношение на действие срещу бръчки и аз не мога да дам мнение, но голд е по-силен като подхранване и хидратация, а аз точно това търся, особено през зимата.

# 687
  • Мнения: 2 826
Имате ли впечатления от кремовете на SVR? Трябва ми крем за зряла кожа и съм харесала SVR LIFTIANE YEUX ЕТ LEVRES https://sanita.bg/kozmetika/grizha-za-litseto-3349/okoloochen-kr … arch=SVR+Liftiane
Никога не съм ползвала продукти от тази марка.

# 688
  • Мнения: 46 662
В момента съм със Synchroline Synchrovit. Не бях чувала марката, приятелка ми я препоръча, но съм очарована. Много е лек и честно казано не очаквах никакъв ефект, но само за 10 дни ми минимизира двете линии, които си имам до едното око и от едната страна на устните. Има и озаряващ ефект, икономичен, без аромати и цената е отлична.
Имате ли впечатления от кремовете на SVR?
Харесват ми, пробвала съм и този, и крем за лице. Доволна съм. Много добре хидратира, няма аромат, няма кир ефект и не дразни очите.

Последна редакция: пт, 07 фев 2020, 14:54 от Не се сърди, човече

# 689
  • София
  • Мнения: 4 753
Скрит текст:
С какъв крем мога да махна тези леки линийки, с всеки изминал ден се увеличават а само на 32 г

Общи условия

Активация на акаунт