Крем за около очи - тема 9

  • 83 621
  • 756
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 15 375
При мен не е до пестене, то какво да им пестя, козметиката ми в болшинството си не е скъпа, царица съм аз на евтините и вършещи работа продукти. Stuck Out Tongue Winking Eye
Просто имам 99 наченати околоочни кремове, кремове за лице, серуми и какво ли още не и като седна да се мацотя се чудя по половин час с кое по напред да се наплескам. Joy
От друга страна се съобразявам с нуждите на кожата си и количеството, което и е достатъчно. Та така.

# 391
  • Мнения: 10 212
При мен Шисейдо преля чашата и аз също станах царица в твоята област. 😁 Преди това се спуквах да купувам скъпи кремове. Била съм доста заблудена.

# 392
  • SF
  • Мнения: 21 344
Шипкови, какаови, кокосови масла сигурно са супер за околоочния контур, но в тях няма никаква добавена антиейдж грижа. Нито uv филтри.
Имам вкъщи кокосово масло, което купувах за тялото си. Мажа, хидратира уж, но само толкова може да се очаква от него. Кожата да не е суха, да е "омазнена", но допълнителните грижи като дренаж, стягане, изглаждане къде са?

# 393
  • Мнения: 10 212
Аз не останах с впечатление много хора да ползват само масла. Комбинират различни продукти.

# 394
  • София
  • Мнения: 4 720
Просто имам 99 наченати околоочни кремове, кремове за лице, серуми и какво ли още не и като седна да се мацотя се чудя по половин час.....


[/quote]
Да споделиш тогава нещо за 30 +, което да свърши работа става въпрос за торбички от недоспиване, пачи крак.... Забелязвам че сутрин като стана и си наведа лицето тръгват лееееки бръчки.... гледам на Юсерин. Е на 35 лв но четох и негативи.... Чудя се какво да правя! Имам рициново масло и освен с него да пимажа малко...

# 395
  • Мнения: 2 254
Аз пък съм страшно доволна от Шисейдо, за около 5-6 месеца ми стига, не го пестя хич.

# 396
  • Мнения: 15 375
Михаела, за торбичките помага кафееното масло. Има такова на Икаров.
Също и кремове, серуми, гелове под формата на ролон, заради охлаждащия ефект от ролера.
Биотенските околоочни са добри, както и тези на Евелин, Регал, Балеа(марката на ДМ). Ейвън също имат добри околоочни, тези на Ревюел също са много прилични.

# 397
  • София
  • Мнения: 5 569
Много бързо ги измазвам аз кремовете. Един околоочен за под 2 месеца го свършвам. Не трупам и не се презапасявам, нямам 100 отворени (и затворени нямам много, само по един чакащ).  Simple Smile

# 398
  • Мнения: 10 277
И аз от доволните от Шейседо. Взех си пълноразмерен околоочен април месец, но с покупката ми дадоха и две тубички мостри пак от същия. Тубичките колкото кутрето ми големи. Реших да измажа тях, да не ми се моткат из шкафа. Еми още не съм ги свършила и не мога да почна крема който си купих. Колко крем е имало в тях, край няма. Но е доста мазен, няма как да слагам повече. Даже и в момента лъщя докато попие. Но за моята суха кожа е страхотен. Даже отрязах задната част на последната тубичка и бъркам с една клечка за уши, че да не става зян. След нова година май ще го почна тоя големия крем който си купих.

# 399
  • Мнения: 212
Всички кремове които имам в тубичка ги режа накрая. Наистина остава продукт вътре. На този случая обаче не е такъв.😃 Околоочния и останалите дневни, нощни за около три месеца ги изразходвам. Не трупам наличности. Като усетя, че привършва купувам нов. Ще се връщам назад в темата да си харесам нов бюджетен, който не съм ползвала до сега.

# 400
  • Мнения: 1 398
Здравейте!
Моля,препоръчайте ми околоочен на Шисейдо,подходящ за 31 годишна жена със суха кожа и фини бръчки.
Благодаря ❤

# 401
  • Мнения: 2 545
Като се замисля, най-много околоочни кремове съм купувала , и после в коша. Когато нещо не върши работа, го хвърлям с чиста съвест. И кремове за лице също. Особено когато има някаква реакция от кожата ми.

Последното ми разочарование е маслото на Палмърс за лице - "Перфектна грижа".
Появиха ми се ситни пъпчици тук - там и леко зачервяване.  Маслото всъщност го взех, за да го ползвам с нефритения масажор за лице. Но едва ли е от ролера реакцията.  Спрях маслото и вече съм ОК. Сега ползвам само жожоба и понякога моринга. Последното масло е по тежко. Жожобата ми е ОК. И оставам с нея засега. Дори понякога забравям да си сложа нощния крем.

Сутрин като се измия с пяната на "Балея" кожата ми е като на бебенце. Дори нямам нужда и от крем. И да забравя да сложа, пак ще съм добре.

Между другото вие правите ли някакви почивки от кремове и масла? И ако да, кога и за колко време?

# 402
  • Мнения: 10 212
Аз - да. Кога и колко често - както ми нареди кожата. Smiley Имам дни, когато кожата ми е с прекрасен тургор и не виждам нужда да я мъча и запушвам с козметика. Но говоря за лицето. Околоочният контур ми е сух от ученически години още и там кремче слагам ежедневно, много рядко да пропусна за ден, ако няма да се гримирам някоя събота-неделя, примерно. Но дори и тогава, рядко да пропусна.

# 403
  • Мнения: 2 254
Здравейте!
Моля,препоръчайте ми околоочен на Шисейдо,подходящ за 31 годишна жена със суха кожа и фини бръчки.
Благодаря ❤

Ползвам Benefiance и съм доста доволна.

# 404
  • Мнения: 10 277
И аз него. Но според мен ще е тежък за 30 годишна. Но трябва да се пробва.

Общи условия

Активация на акаунт