Колаген Фортекс 11 500 Плюс - иновативна комбинация за красива коса, кожа и здрави стави

  • 18 940
  • 221
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 794
При изследване на костната плътност разбрах,че имам остеопатия,родителите ми имат артрит и износени стави и имам фамилна обремененост.Мисля че Колаген Фортекс ще ми помогне да подобря нормалната функция на костите си .

# 196
  • Мнения: X
В нашето семейство използваме различни хранителни добавки,като няколко вида водорасли,лутеин за очите,рибено масло,до скоро взимах коластра за детето.Рядко боледуваме,благодарение на приеманите добавки.С удоволствие ще приемам и Колаген Фортекс,защото имам няколко травми от детството,които през студените зимни месеци ми създават неприянти усещания.

# 197
  • Sofia
  • Мнения: 798
За жалост е възможно да предстои операция на коляното на майка ми, има киста и скъсяване на минискуса, след дълги и упорити физиотерапии, прием на колаген й е нужен и аз искрено се надявам да не се стигне до операция. На моменти има и облекчение след прием на различни видове препарати, част от възстановяването й ще изисква допълнителен прием на колаген. Участвам в играта ви за да имам възможност да й помогна. А и аз за себе си бих започнала прием тъй като имам фамилна обремененост към остеопороза и артрит. Приема на различни хранителни добавки и препарати според мен допринася за нормалното функциониране на имунната система и организма.

# 198
  • София
  • Мнения: 821
Здравейте!
Моята майка има артрит, за който е предписано да приема колаген и други медикаменти.
Аз също имам проблеми с костите и бих пробвала  Колаген Фортекс.

# 199
  • София
  • Мнения: 117
Имам известни проблеми със ставите, но досега отлагах посещение при лекар. С удоволствие бих пробвала Колаген Фортекс.

# 200
  • София
  • Мнения: 1 422
Бих го опитала с удоволствие, защото имам проблеми със ставите, кожата и косата.

# 201
  • Мнения: 124
Имам проблем с кръст и коляно . Бих изпробвала този продукт в търсене на спасение от болките.

# 202
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 592
Имам шипове в колената. Повече ме боли лявото коляно. Не зная дали е свързано с колагена, но може би да. Планинар съм и ходя на танци, може би трябва да се щадя, но не искам да се отказвам от тези си удоволствия. До сега не съм приемала никакви подобни медикаменти и добавки. Баща ми е на 74 г. и също има проблеми с колената - трудно ходи. Ако действително има ефект бих приемала.

# 203
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Моята свекърва има доста сериозен проблем, който предполага приема на колаген. В случай, че съм една от късметлийките, с удоволствие ще предоставя продукта на нея. Сигурна съм, че би го приемала.

# 204
  • Мнения: 349
Имам нужда от това! С удоволствие бих изпробвала продукта! Надявам се да има ефект!

# 205
  • Мнения: 840
Петимата късметлии, които ще имат възможност да пробват Колаген Фортекс 11 500 Плюс и да споделят своите впечатления след употребата му са:

polin4eto
juniper
mariqivanova799
Мона Лиза
Ирене


Честито!


Date  Очакваме печелившите да се свържат с нас до 05 март 2019 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в играта на "Колаген Фортекс" и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (име, адрес и телефон).
След един месец темата отново ще бъде отключена, за да могат печелившите да напишат своите отзиви от продукта.

Последна редакция: ср, 27 фев 2019, 20:26 от Pедактop

# 206
  • Мнения: 840
Темата отново е отключена, за да могат потребителите polin4eto, juniper, mariqivanova799, Мона Лиза и Ирене да споделят своите впечатления от продукта след едномесечна употреба.


# 207
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Здравейте,благодаря на бг мама и колаген Фортекс за наградата.
Когато получих пакета се учудих,защото ми се стори много голям.Съдържанието на сашетата е доста голямо,което за мен е плюс.До сега бях пила колаген капсули,доста по-мънички като количество.И формата саше според мен е много подходяща за всички,защото има хора,които трудно преглъщат капсули.Със сашетата няма да имат проблеми.Вкусът е приятен,на мен лично ми напомня карамел.Разтваря се лесно във вода,не е мисия невъзможна.Даже преди да спечеля мислех да си взема желатин на прах и да разтварям него,но той не се усвоява така добре като колагена.
Не знам дали си въобразявам,но има ефект върху усещането в ставите.Сякаш движението е по-лесно вече,мисля,че трябва да купя още от Колаген Фортекс 11 500 Плюс.Цената е малко висока за мен,но една инджекция със смазка само за една става е над 100 лева,а изпития колаген влияе на всички стави.
Аз лично съм доволна,даже купихме и на баба ми същия продукт.Тя също ще го пие всеки ден,но не очакваме чудеса.Поне болките ѝ да понамалеят.Продуктът съдържа глюкозамин,той е много благотворен за ставите.
В интерес на истината и кожата ми изглежда по-свежа.Може да прочетете предишни мои постове в темата за крем за лице-оплаквах се от изключително суха кожа на лицето.Сега мога и да пропусна дори ден без крем,сигурна съм,че е от колагена.Дори лятото съм имала големи проблеми с кожата.Чак бръчки да се запълнят не съм видяла,имам си фини линии.Косата е без промяна,но там хормоните оказват влияние.

# 208
  • Мнения: 2 726
Здравейте и от мен,
И благодаря за наградата Flowers Tulip
Аз към днешна дата не успях да изпия цялата кутия от 30 сашета, тъй като взех по-късно наградата, а беше изпратена изключително бързо.
На вкус ми хареса много, все едно пия подсладено мляко с какао. Съдържанието се разтваря без проблем
Като цена ми идва малко непосилно да отделям всеки месец от бюджета.
Относно ефекта, мисля че има доста положително влияние върху състоянието и вида на кожата ми, която е изключително суха. А за ставите, преди няколко дни открих сезона на джогинга, и след като няколко месеца не съм бягала, нямах абсолютно никакъв проблем от първия път да пробягам 3 км с лекота.
Това мога да обобщя за 3-седмичния си прием на Колаген Фортекс 11500 Плюс.
С една дума - Препоръчвам 🤗

# 209
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Аз мисля да го пия три месеца и да направя почивка.
Май единственият минус на продукта е цената, намира се на промоция понякога по аптеките.Но както казах,идва по-изгодно от вътреставни инжекции.
Аз забравих да спомена,че имам по-ограничено хранене заради тежък колит и при мен има липси на витамини и микроелементи.Продуктът не ми дразни капризните стомах и черва, добре се отразява на целия ми организъм.Аз лично го пия след хранене.
Според мен е много добър вариант за хора с увреждания на ставите, предполагам,че като се натрупа още,ще има още по-добър ефект.Има и витамин Ц,аз по принцип си пия отделно,но откакто ползвам продукта, разчитам на него за витамин Ц.Добре съчетана и балансирана формула е.

Общи условия

Активация на акаунт