Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 24

  • 32 775
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 20 104
За  елИксир и Елексира  - наясно съм с правописа на нарицателното същ.име, но все пак, като се каже собственото Елексира, се сетих веднага за нарицателното,което е  с "И"  Simple Smile
Аз също правя асоциация с еликсир, просто отбелязах, че родителите явно са леко скарани с правописа.  Laughing

# 721
  • Мнения: 147
Аз бих избрала Ана- Калина.

# 722
  • Варна
  • Мнения: 1 468
Каталина, може вече да сте го обсъждали, харесва ми името, но не ми харесва краткото Катя или Кати.

# 723
  • Мнения: 9 486
Каталина ми се е набило като необичайно и запомнящо се име още от дете. 90-те години братовчедка ми беше в детска градина и имаше момиченце Каталина, мислехме, че тя не може да го изговори правилно и детето се казва Катерина.

# 724
  • софия
  • Мнения: 2 463
днес от гинекологичния кабинет - бременна жена с двете си 3-годишни близначки - Тая и Сая /големи сладурани/ Някак в комбинация ми харесаха и много им подхождаха

# 725
  • Мнения: 8 230
Представям си как би звучало "Отивам с Тая/тая на кино, примерно". Има да обясняваш коя е тая Тая.

# 726
  • Мнения: 8 578
днес от гинекологичния кабинет - бременна жена с двете си 3-годишни близначки - Тая и Сая /големи сладурани/ Някак в комбинация ми харесаха и много им подхождаха
Тези имена значат ли нещо? Според мен за България са много неподходящи.

# 727
  • Мнения: 2 558
Можеше поне да са Тея и Сия 🙄

# 728
  • софия
  • Мнения: 2 463
хахах не се замислих за нашето 'тая' - просто в контекста на стаята и двете малки сладурани - звучеше сладко. Сега осъзнавам колко нелепи са имената Simple Smile дано бъдещият момък не е Този Simple Smile

# 729
  • Мнения: 8 578
И Сая значи навес, кошара. 🙄

# 730
  • Мнения: 2 558
Наделина - дете
Веро - възрастен мъж

# 731
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
Нелиян, абитуриент 🙄

# 732
  • Мнения: 9 486
МайкАл - момченце на годинка. Видях го на тортата му за РД, не знам дали е грешка на сладкарницата или наистина се казва така.

# 733
  • Мнения: 2 558
БояННа - новородено бебе

Добавям още две новородени момчета - Сиян и Силвиян

Последна редакция: ср, 15 май 2019, 20:37 от ~desex~

# 734
  • Мнения: 1 113
Току-що прочетох статия за изгряващия български футболист Кун Теменужков.

Общи условия

Активация на акаунт