ОТКРАДНАТ ЖИВОТ 🎬 Сезон 7 💔 Любовта лекува

  • 30 589
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 9 558
В този сериал специалностите на лекарите за нищо ги нямат. След гръдната операция, извършена от коремен хирург, какъв е проблема педиатър да оперира.

# 31
  • Мнения: 9 486
В този сериал специалностите на лекарите за нищо ги нямат. След гръдната операция, извършена от коремен хирург, какъв е проблема педиатър да оперира.

Ти пък, това нищо не е! Пешко АГ оперира огнестрелна рана с вилица 😆

# 32
  • Мнения: 9 628
В този сериал специалностите на лекарите за нищо ги нямат. След гръдната операция, извършена от коремен хирург, какъв е проблема педиатър да оперира.
А Моски се притесняваше как Зорница и Табаков ще се срещат в операционната Joy

# 33
  • Мнения: 12 408
Да бе, Майче, представяш ли си? 🤣
Явно няма да има проблем Зорница да му асистира 🤣

Между другото, в едната фен група едно момче е писало, че е бил пациент в обща сцена с Табаков и Огнянова и на мен в момента ми е по-любопитно какъв е този медицински казус, отколкото тия двамата ще се целуват ли🤣

# 34
  • София
  • Мнения: 9 558
Ми че то неврохирурзите си партнират основно с уролози. Какво се чудите?
Моски, че малко ли хора мислят със задн....е си. Идеален тандем ще са 😂

# 35
  • Мнения: 9 628
Моски, аз ти казаха да не се притесняваш, ама ти......Joy
Интересен случай ще да е Grinning

# 36
  • Мнения: 9 486
Ми питай го, Москита 😃

Аз си държа, че основната концепция на сезона ще бъде Ина да не им отпуска пари и затова ще икономисват от всичко. 😂
Като упоят пациента влизат всичкото налични доктори и ремонтират къде каквото могат, всеки лекар е минимум с по две специалности и съответно с по две работни полета.
Пестят от дежуртства, ток, консумативи, медикаменти, че и личните драми си оправят, да не остават извън работно време нерешени проблеми Wink

# 37
  • Мнения: X
Влизам в темата...вие таковахте мамата на медицината, бре!!! JoyJoy

# 38
  • Мнения: 12 408
Ее, Ванилия, момчето има договор за конфиденциалност, а те тия статистчетата все искат да се похвалят и не си държат езика зад зъбите, защо да го вкарвам в беля Grinning
То ще се разбере. Simple Smile
Предполагам, че най-лесно е с разни катастрофирали - потрошили глава, ръка, задник Joy

# 39
  • Мнения: 9 486
Влизам в темата...вие таковахте мамата на медицината, бре!!! JoyJoy

Иновация му се вика, това е болницата на бъдещето!

# 40
  • Мнения: X
С такъв случай Ина в какви операции ще влиза? Stuck Out Tongue Winking Eye Да пратим пари все пак

# 41
  • Мнения: 9 486
С такъв случай Ина в какви операции ще влиза? Stuck Out Tongue Winking Eye Да пратим пари все пак

Ина ще дзен-ва клиентите, да не припадат като им връчи сметката 😂

# 42
  • Мнения: X
С такъв случай Ина в какви операции ще влиза? Stuck Out Tongue Winking Eye Да пратим пари все пак
Ина ще дзен-ва клиентите, да не припадат като им връчи сметката 😂

# 43
  • Мнения: X
Ексклузивна снимка от сета Wink
Снимали са някаква операция
Скрит текст:

# 44
  • Мнения: 9 628
Дона, колко вярна снимка, принципно като дойде нов останалите рязко затъпяват Joy

Общи условия

Активация на акаунт