СЕДМИ КЛАС. С розмарин и бЕло - за просветно дело

  • 46 782
  • 749
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 450
M_I_A, аз пък се заех да вадя плочки до май. Реших, че само душевни терзания не са ми достатъчни.
Синът ми и негов верен другар вчера са счупили стъкло /преграда/ в училище. От началото на годината  имам 3 разговора с класната относно дисциплината.
От дивотиите му изобщо не мога да натисна учебния процес.

# 76
  • Мнения: 12 020
В руското училище във Варна вече има определени паралелки, но не зная колко е официално. Възстановява се паралелка с италиански език, две години нямаше прием за такава.

# 77
  • София
  • Мнения: 7 082
Твърдо съм  ЗА електронното подаване на заявление.
Прави си едно кафе човек, сяда с детето и на спокойствие се попълва, проверява, доизкусурява, ако се наложи.
Нищо сложно и плашещо няма. Ако прекъсне връзката или спре тока, нищо не се запазва. Влизаш отново и започваш от начало.

# 78
  • Мнения: 1 542
А молба за второ класиране може ли да се подаде онлайн? Записването предполагам е на място, но може ли с пълномощно??
Питам, защото гледахме юли месец за някаква почивка след целия маратон и реално ако чакаш 3-то класиране може и да не мръдеш никъде целия месец....

# 79
  • Мнения: 320
Преди две години и ние подадохме електронно заявлението на дъщерята, сега ще направя същото и за сина.

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 4 489
Аз запазих море за края на август.

# 81
  • Мнения: 12 020
      Ние вероятно ще почиваме за 4-5 дена в края на август, началото на септември.Тази година- толкова!
За  подаване на документи- не съм решила. Опасявам се от нас ако го направя, дали няма да спре нета, дали няма да дойде някой в този момент или да ми се обади по тел...дали няма да оплескам нещо.

Но и опашки не ми се чакат.Не съм решила, да дойде този момент.

# 82
  • Мнения: X
Дори да спре нета, да дойде някой или да ти звънне телефона, системата няма сама да подаде заявлението.
Ето как беше досега.
Стъпки при подаването на електронно заявление

# 83
  • София
  • Мнения: 3 120
Дори да спре нета, да дойде някой или да ти звънне телефона, системата няма сама да подаде заявлението.
Ето как беше досега.
Стъпки при подаването на електронно заявление
Дали ще е възможно и това да се добави в първия пост, когато наближи момента за подаване на заявленията?

# 84
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 883
Бързам да се включа,за да не ви изпусна.Благодаря за темичката!
А по електронен път ще може ли да се кандидатства за друга област/ град или има нещо по- специфично при такова подаване на заявление?
Редактирам се,видях отговора на моя въпрос.

Последна редакция: чт, 14 фев 2019, 10:40 от Вилиан

# 85
  • Мнения: X
Да, ще може. Може да се кандидатства във всички области. Файлът, към който съм дала линк, дава доста добро обяснение на процедурата. Предполагам, че дори да има някакви промени за настоящата учебна година, те няма да са значителни.

# 86
  • София
  • Мнения: 922
Имате поща. Качих пробния по БЕЛ при нашата частна учителка в папка ПИ БЕЛ.

# 87
  • Мнения: X
Ако на някого му трябва ключ, почти целият тест е НВО от 2017 година. Въпросите по материал, който не е изучен към момента или вече не се изучава в седми клас, са заменени с подходящи такива.

# 88
  • Мнения: 12 020
 Това е, че пак ще отнеме време и нерви, ако има някаква пречка/спиране на нет и др./ ама да кажем, че е малко вероятен такъв лош късмет.

Имам и една молба  към всички, макар да е много рано.

Моля, не си правете експерименти с класирането! Нека, ако нямате и грам желание да кандидатствате в определена област, да не се изкушавате да го правите, помислете и за останалите деца. Чела съм постове от първата година, когато въведоха ел подаване на документи/ за малко да напиша- гласуване  Joy  /, от типа на "объркахме сметките ", " в N=== области е на първо място" и т.н., които как да кажа, не са особен повод за гордост, а правят първото класиране нереалистично, затова си позволявам да коментирам.Разбира се, всеки е свободен да прави каквото намери за добре, но помислете и за тази страна на нещата.

# 89
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 463
Благодаря Селена6!

Общи условия

Активация на акаунт