В Англия забраняват снимането под полите

  • 2 115
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 204


Явно в Англия, снимането под полите на жените е доста голям проблем, след като приемат изрично отделен закон забраняващ снимането под полата на жената и криминализирането на това деяние. Смятам, че и в България трябва да се приеме подобен отделен закон изрично забраняващ снимането под полите на жените. На никоя жена сигурно не и е приятно да я снимат под полата.
Вас колко пъти са ви снимали под полата?

P.S. Стана ми чудно защо пък чак с отделен закон ще забраняват снимането под полите на жените и се разтърсих из нета и се оказа, че това е масова международна мрежа на мъже, които се възбуждат от снимки под полите на жените. Явно явлението е много масово и широко разпространено в целия свят, затова се налага и приемането на отделен закон. Термина с който е известно това движение е "Up Skirt". Като се напише в Гугъл Up Skirt и излизат хиляди снимки под полите на жените. Откачена работа ви казвам. Извратеняци всякакви има.

Последна редакция: ср, 13 фев 2019, 11:45 от Кура булгара

# 1
  • Мнения: 5 262
ами не може вече да снимаш парадната стража на кралицата . там все на някой му се вдигне поличката от вятъра и хоп ... си подсъден.

# 2
  • Мнения: 2 616
Боже, Боже...  Grinning Grinning Grinning Явно на път е да бъде разрешен един сериозен световен проблем.  Joy Joy Joy И аз снимам, но сами си свалят или вдигат полите преди това.  Grinning Grinning Grinning То си има даже отделен такъв раздел в стокфотографията.  Grinning Grinning Че и 2 години затвор... а за мургавите изнасилвачи и специалисти из Европа  - само добри думи или нищо!  Sunglasses За онези пакистански изроди в Англия, които са насилвали огромен брой момичета и млади жени, се оказа, че години наред следствието си е затваряло очите!  Sunglasses То добре са решили да преследват воайорството, а в същото време обаче искат да узаконят инцеста в Европа и един куп дегенератски сексуални практики...  Sunglasses

# 3
  • INFJ
  • Мнения: 9 406
Единствените ми спомени за подобно нещо са от 5ти клас, когато все още нямаше телефони с камера и момченцата бутаха огледала под полите на момиченцата.

Лично на мен трудно ще ми се случи такова нещо, нося само поли и рокли под коляното.

# 4
  • Мнения: 7 325
Браво. Разрешен е един световен проблем на фона на който всички други бледнеят.
Няма лошо да се криминализират подобни актове, но мисля че има доста по наболели въпроси, които има нужда да бъдат решени възможно най-скоро.

# 5
  • Мнения: 10 729
Това си е дискриминация !
Шотландците веднага да се обявят, че искат закон да не се снима и под полите на мъжете ! Satisfied

# 6
  • Мнения: 53
Това си е дискриминация !
Шотландците веднага да се обявят, че искат закон да не се снима и под полите на мъжете ! Satisfied

Така ми, стига с тези двойни стандарти! Laughing

# 7
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 284
що бе ...мъжете може да искат да не ги снимат отпред. за да не се възбуждат жените  Laughing

# 8
  • Мнения: 5 262
ами да си сложат по един калъф тогава

# 9
  • Мнения: 9 887
Тези двете от снимката са неприлично облечени, според мен. Как ги пускат майките им, не знам.

Според мен, като се обличат толкова предизвикателно, трябва да има закон и за много късите поли и късите дънкови панталонки. Ми... Те си просят някой да ги закачи...

# 10
  • Мнения: 10 073
Радвам се, че са го приели. Предложението е от преди половин година.
Спомням си, че често се говореше за японците как били фенове на тези снимки. Сега ще се замислят дали
да си пъхат телефоните под полите. Имаше скандал заради японец, който чак камерата насочил под
полата на тенисистка. Колекции си правят от такива снимки
А Този
кандидат за новия закон може и да се откаже от хобито си.

# 11
  • Мнения: 9 152
Закон за чудо и приказ.  Само че с него болния мозък на снимащия няма да бъде излекуван, нито делата му ще бъдат ограничени, а само стимулиран да изобрети нови и нови начини за задоволяване на перверзиите си.

Общи условия

Активация на акаунт