Нежелана бременност

  • 13 398
  • 158
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 24 839
А защо мислиш, че след три години ще ти е по-лесно да имаш второ? Кое ще се промени? Аз на твое място не бих правила планирано второ дете, но от вече заченато не бих могла да се откажа. И за сведение, аз родих съвсем обмислено и информирано от беден мъж, който има просто нищожни доходи. Разчитах и разчитам на себе си за пари. Те така...

Ми, браво на теб!
Медал ли да ти дадем, или просто намина да се похвалиш колко си оправна, щото циганката ти се спомина?

# 151
  • Мнения: 669
А защо мислиш, че след три години ще ти е по-лесно да имаш второ? Кое ще се промени? Аз на твое място не бих правила планирано второ дете, но от вече заченато не бих могла да се откажа. И за сведение, аз родих съвсем обмислено и информирано от беден мъж, който има просто нищожни доходи. Разчитах и разчитам на себе си за пари. Те така...

Когато(ако) се разделим, тогава разбира се ще разчитам единственно и само на себе си, но все още сме семейство и би трябвало да мога да разчитам на човека до мен. Все пак не го ползвам за донор...

# 152
  • Мнения: 18 298
Ами ако не бях го казала, щяхте да кажете - лесно ти е да даваш съвети, сигурно си имаш провайдър и не можеш да разбереш жената!

# 153
  • Мнения: 2 050
Между отглеждането на едно и две деца има известна разлика и тя НЕ е така популярният още един черпак вода в супата.

# 154
  • London
  • Мнения: 6 732
Аз не бих се пънала да работя за да изплащам на вуйко кредитите, щом са били негова инициатива да се оправя. Изпращай го на гурбет и да праща евра/паунди/зелено каквато е валута и хич не го жали. За единия секс на месец не си заслужава да се търпи такъв марамун хах, щом иска второто дете и е заборчал го зове терминал 2, а ти да си живееш на спокойствие.Bowtie

# 155
  • Мнения: 574
Те живеят в чужбина.
Авторката е написала, че финансовата му култура е под всякаква критика, а не доходите.

# 156
  • London
  • Мнения: 6 732
Те живеят в чужбина.
Авторката е написала, че финансовата му култура е под всякаква критика, а не доходите.

С такива мъже рано или късно се стига до просешка тояга, лоша работа. Ами очи не гледали, очи плакали има една приказка, сега ще сърба попарата авторката.

# 157
  • Мнения: 2 050
Ех, значи. Никой не е застрахован в тоя живот, ако ще очните ябълки да ти изхвърчат от гледане.
Amandel* - желая ти късмет. Надявам се да си добре. Можеш и да помолиш да заключат темата, ако вече не ти е необходимо да четеш мнения.

# 158
  • Мнения: 669
Лолита, благодаря. Права си, може би трябва да се заключи темата.
 Колебаех се дали да пусна тази тема, все пак е форум за майки и има много жени с репродуктивни проблеми, т.е очаквах много повече критики отколкото получих. Видях, че има хора мислещи като мен, което ме накара да се почувствам някак по сигурна и уверена в решението си.

Искренно благодаря на момичетата, които ми писаха на ЛС. Много добри хора има в този форум Hug

Общи условия

Активация на акаунт