не знам какво да правя

  • 8 890
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте!
Преди 2 седмици приятелят ми ме остави. Заради семейството си, защото сме от различни етности.. Simple Smile (това за мене е много тъпо)...Но както и да е ...
Обаче от както скъсахме ние продължаваме да си пишем и проблема е там, че не знам защо го правя...Sad
Приемам, че съм влюбена, че съм преживяла много хубави моменти с него, не ми се  е случвало за първи път да се влюбвам. Но този път е различно, не мога да описвам чувството. Единственото, което знам е , че го искам...
Сигурна съм, че той също много ме иска.
Но от една страна иска и да ме забравя.
Защо го прави ?
Човек, който иска да забрави някой, защо продължава да му пише, да се интересува от него ?
Мисех си , че от скука го прави това, един ден му викам, да махне една от приятелите си във фб и той го направи без да каже нищо..Защо ?
А аз,  знаейки че иска да ме забрави, защо му пиша? Защо не мога да убия надеждата за него?
Какво мога да направя ?
Как мога да го махна от сърцето си, от мислите си ?
А той защо така се държи? (все едно сме непознати, все едно насила го карам да ми пише)
Много съм объркана!!! Sad
Не знам дали има смисъл това, което правя  или?????

# 1
  • София
  • Мнения: 24 839
Няма смисъл това, което правиш.
Той няма да загърби семейството си, а ти само удължаваш агонията като не прекъсваш комуникацията.
Тежко е, но ако искаш по- бързо да ти мине, режи из дъно и не се обръщай назад. Hug

# 2
  • Мнения: 3 662
Прави го от навик, който ще изчезне с времето.

# 3
  • Мнения: 6 468
Прави го от навик, който ще изчезне с времето.
Съвсем безчувствен го изкара пък ти.
Както момичето има чувства, така и той.

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Просто си гали егото с теб. А твоето наранено его те кара да го искаш по-силно.
Забрави го, това не е любов.

# 5
  • Мнения: 3 114
Спри да пишеш. Започни да излизаш и си потърси друг приятел.
След като не може да сте заедно, просто се постарай да го забравиш.

# 6
  • Мнения: 13
благодаря ви

# 7
  • Мнения: 18 548
Човек,който те оставя заради семейството си и етнически предразсъдъци не те обича. Да не сме в ония времена-не ме иска щото семейството така казали,то като Ромео и Жулиета.
Обичащия мъж такива неща не го спират. Колкото по-рано го приемеш ще е по-добре за теб. Не го търси,не си пишете-така само подклаждаш болката и не можеш да се оттърсиш.

# 8
  • Мнения: 99
nati56, ти туркиня ли си? Малко ми приличаш на такава. Търсете си от вашите мъже, ние колкото и да се преструваме в голямата си част сме расисти. А и щом въпросът стои на дневен ред, значи лесно семейството му (дори и той) няма да го преглътнат и ще имаш само проблеми, докато съвсем ви разделят. Това ни е насаждано с векове, поколения назад. Силно се надявам да не ми се разсърдиш, но си е самата истина. Същото се отнася и за вашия етнос, спрямо нас. Според мен не си струва.

# 9
  • Мнения: 4
nati56, ти туркиня ли си? Малко ми приличаш на такава. Търсете си от вашите мъже, ние колкото и да се преструваме в голямата си част сме расисти. А и щом въпросът стои на дневен ред, значи лесно семейството му (дори и той) няма да го преглътнат и ще имаш само проблеми, докато съвсем ви разделят. Това ни е насаждано с векове, поколения назад. Силно се надявам да не ми се разсърдиш, но си е самата истина. Същото се отнася и за вашия етнос, спрямо нас. Според мен не си струва.
Направо си трагично смешна. 2019 година да твърдиш, че българите са расисти. Що не вземеш всички български мъже ти, че да не ги открадне друга нация?

# 10
  • Мнения: 99
nati56, ти туркиня ли си? Малко ми приличаш на такава. Търсете си от вашите мъже, ние колкото и да се преструваме в голямата си част сме расисти. А и щом въпросът стои на дневен ред, значи лесно семейството му (дори и той) няма да го преглътнат и ще имаш само проблеми, докато съвсем ви разделят. Това ни е насаждано с векове, поколения назад. Силно се надявам да не ми се разсърдиш, но си е самата истина. Същото се отнася и за вашия етнос, спрямо нас. Според мен не си струва.
Направо си трагично смешна. 2019 година да твърдиш, че българите са расисти. Що не вземеш всички български мъже ти, че да не ги открадне друга нация?

Ти прибирай ако искаш и някой индианец! Това е моето мнение, а и не само мое. По-горе случката и го доказва!
Трагедията си ти!

# 11
  • Мнения: 1 121
nati56, ти туркиня ли си? Малко ми приличаш на такава. Търсете си от вашите мъже, ние колкото и да се преструваме в голямата си част сме расисти. А и щом въпросът стои на дневен ред, значи лесно семейството му (дори и той) няма да го преглътнат и ще имаш само проблеми, докато съвсем ви разделят. Това ни е насаждано с векове, поколения назад. Силно се надявам да не ми се разсърдиш, но си е самата истина. Същото се отнася и за вашия етнос, спрямо нас. Според мен не си струва.

Изтриха ненарушилия никакви правила мой коментар за "етностите"  Wink, но по повод горецитираното мнение се чувствам длъжен да разясня, че ние, българите, сме от същата раса като турците, циганите и много други "етности" .
Та няма как да бъдем обвинени в "расизъм".
Расата се нарича "индо-европейска".
Отделен въпрос за кого е повече индо-  Mr. Green и за кого - европейска.
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 12
  • Мнения: 99
nati56, ти туркиня ли си? Малко ми приличаш на такава. Търсете си от вашите мъже, ние колкото и да се преструваме в голямата си част сме расисти. А и щом въпросът стои на дневен ред, значи лесно семейството му (дори и той) няма да го преглътнат и ще имаш само проблеми, докато съвсем ви разделят. Това ни е насаждано с векове, поколения назад. Силно се надявам да не ми се разсърдиш, но си е самата истина. Същото се отнася и за вашия етнос, спрямо нас. Според мен не си струва.

Изтриха ненарушилия никакви правила мой коментар за "етностите"  Wink, но по повод горецитираното мнение се чувствам длъжен да разясня, че ние, българите, сме от същата раса като турците, циганите и много други "етности" .
Та няма как да бъдем обвинени в "расизъм".
Расата се нарича "индо-европейска".
Отделен въпрос за кого е повече индо-  Mr. Green и за кого - европейска.
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Пълен смях!!! Вземи се ограмоти малко исторически преди да пишеш глупости! Ние сме европейци, а тях до ден днешен не ги искат дори в ЕС. Не си ли задаваш въпроса защо?Simple Smile Толкова сме далече от Ориента, по всичко, че няма накъде повече...

# 13
  • Мнения: 18 524
Абсурд е семейството на българин да не иска туркиня за снаха. Поне аз не знам някой реален такъв случай, а и българин не се съобразява така с родители.  По-скоро е обратното - мъжът е турчин или циганин (хайде ром да съм коректна).

# 14
  • Мнения: 99
Абсурд е семейството на българин да не иска туркиня за снаха. Поне аз не знам някой реален такъв случай, а и българин не се съобразява така с родители.  По-скоро е обратното - мъжът е турчин или циганин (хайде ром да съм коректна).

Абсурд???Simple Smile По много причини болшинството не ги искат. И с какво е за предпочитане пред българката? Някои в момента са в пъти по- разхайтени и са като пиявици. Понеже са комплексирани на тази тема и знаят, че ги подценяваме в момента за тях е престижно да се въртят около българи.

Последна редакция: сб, 02 мар 2019, 10:29 от Liliyan21

Общи условия

Активация на акаунт