Отговори
# 645
  • Мнения: 1 560
Кога го е казал във Вайбър? Пропуснала съм. Иначе и аз не го виждам да участва.

# 646
  • София
  • Мнения: 5 334
Във Вайбър??? Open Mouth Open Mouth Open Mouth Тва да не е свързано с тея прословути стикери??

# 647
  • Мнения: 31 394
На мен сериала въобще не ми напомня Туин Пийкс и по- добре.

# 648
  • Мнения: 9 490
Във Вайбър??? Open Mouth Open Mouth Open Mouth Тва да не е свързано с тея прословути стикери??

Той има комюнити там, пише разни неща, качва снимки, от време на време пуска и опция чат с фенове.

# 649
  • Мнения: 5 776
Вярно, ама обърках темата Joy Извинявам се за което!

# 650
  • София
  • Мнения: 5 334
Във Вайбър??? Open Mouth Open Mouth Open Mouth Тва да не е свързано с тея прословути стикери??

Той има комюнити там, пише разни неща, качва снимки, от време на време пуска и опция чат с фенове.
Я виж ти! Не съм много активна във вайбър - двама-трима души си пиша там, затова не съм наясно с тея неща. Мерси за инфото! Hands Raised Hands

П.П. Мαрия, вярно е! Приятно съм изненадана! Hands Ok Hand

# 651
  • София
  • Мнения: 239
Сега видях промото за четвъртък. Зловещо и супер интересно. Нямам търпение! Simple Smile

# 652
  • Мнения: 553
Владо обаче бил на представление и щял да закъснее, така ми каза Теодора. Видях го как се шмугва в залата по средата на епизода.

Diavolo, между другото ако се чудиш, защо Владо е бил закъснял миналия Четвъртък на премиерата, имаше на живо в youtube нещо като лекция в която той и още двама говореха за новостите на Viber и по едно време каза, че ще тръгва и бърза, защото закъснява за премиерата на „Дяволското гърло“ и че го чака цяла зала в мол Парадайс. Извиняваше се, че двете събития съвпадат в един ден. Те даже не го пускаха, но той настоя... хаха. След това другите двама продължиха с лекцията.. Имаше и видео, ама вече е изтрито. Grinning  

Последна редакция: пн, 04 мар 2019, 23:26 от Dzqn

# 653
  • Враца
  • Мнения: 2 735
Много приятно съм впечатлена.
Чак сега го изгледах.
Очаквам следващата серия с нетърпение.  Crazy

# 654
  • addicted
  • Мнения: 1 085
Във Вайбър Владо категорично каза, че няма да участва. Не е неговият тип шоу. Останах с впечатлението, че изобщо не харесва предаването.

Адмирации. Изобщо не мога да си го представя в такава клоунада.

# 655
  • Мнения: 2 560
Владо е претенциозен и си подбира ролите и изявите.  Никога няма да отиде да се прави на шут, колкото и добри приятели да са с Рачков. Аз го приветствам за това му поведение, знае си цената, тежи си на мястото. 

# 656
  • София
  • Мнения: 12 584
То я има догодина "Капките", я ги няма. Надявам се Владо да не участва.

# 657
  • Мнения: 31 394
Не си го представям в това предаване.

# 658
  • Мнения: 2 560
Ще ги има, хората го гледат. Ако участва Владо, ще го гледам, защото би направил добри превъплъщения. Като актьор е много добър, подозирам и че пее добре.
В Пурпурните реки труповете не бяха ли с отрязани крайници? Гледала дъм го преди 1000 години и не се сещам каква беше идеята там🤔

# 659
  • София
  • Мнения: 7 895
Владо пее повече от добре. Норамално за актьор.
Това им един от изпитите в НАТФИЗ.
Ама се съмнявам да участва...

Общи условия

Активация на акаунт