лекарство против колики

  • 6 578
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз давах Саб Симплекс и Еспумизан.Действаха и двете.
Давах и чай от копър на Хип.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Давах Еспумизан и Бейбинос, сякаш вторите повече помагаха, но не мога да кажа, че нямаше колики. Даже напротив. И чай от копър на Hipp давах, но той освен кърма друго не пиеше тогава. Най-много помагаше спане по коремче отгоре ми. Peace

# 17
  • Мнения: 468
Инфакол.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Ох, мисля че най-големия лек е гушкането и спането върху корема на мама  Simple Smile аз опитах всичко и се спрях на Еспумизана, мисля че помагаше, сега вече сме по-добре и все по-рядко имаме колики дано скоро да отшумят и при нас и при вас.

# 19
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Инфакол Peace При нас имаше поразителен ефект Simple Smile След като бяхме изпробвали всичко, което се продава на родния пазар и детенце се гърчеше от болка, Инфакола ни спаси Hug

# 20
  • Мнения: 240
Аз давах Саб, но ние нямахме кой знае какви колики.Гушкай си бебчето и имай голямо търпение Hug

 Peace Peace Peace

# 21
  • Мнения: 505
Аз и на двамата съм им давала само чайче от анасон. Не съм ги чула да плачат от колики, не съм и разбрала какво е това - слава богу.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 222
Давам 4ай от копър на хип и бейбинос, помагат доста и по няколко дни нямаме никакви колики, но когато коликите са силни ни6то не помага. Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 596
Давала съм Еспумизан , Саб Симплекс, чай- Бебезан, но като че ли нямаха желания ефект.

# 24
  • Мнения: 603
Аз давах Саб, но ние нямахме кой знае какви колики.Гушкай си бебчето и имай голямо търпение Hug

 Peace Peace Peace
дано да минат бързо и при вас

# 25
  • Мнения: 63
Давала сам 4аи на хип,еспумизан,сап,бебезан,копъри анасон при нас нямаха ефект.Сега давам бебинос,но като 4е ли и от тях толкова.Стискам зъби и 4акам 3 месец малко остана.Масажираи корем4ето и притискаи кра4етата към корема за да пръцка,ако не сте яли скоро.Сушоара също поуспокоява.

# 26
  • Мнения: 609
саб симплекс

# 27
  • Мнения: 260
bebence Трябва само да отидеш до аптеката и да поискаш Lefaxin

# 28
  • Мнения: 307
 Инфакол  Peace

Общи условия

Активация на акаунт